خانه

فال 21 بهمن تا 27 بهمن

 • فروردین
  اسراف و ریخت و پاش بیجا نکنید. درخواستی از شما می شود، بدون فکر کردن و از سر بی حوصلگی یا عصبانیت به مخاطبتان جوابی ندهید که حتما پشیمان خواهید شد. فال 21 بهمن تا 27 بهمن
  صداقت شما در عشق بسیار ستودنیست، اما مواظب باشید حسودان شما را نرنجانند. اگر متأهل هستید بهتر است به جای دیگران، بیشتر روی همسرتان حساب باز کنید.

  ارديبهشت
  به خواب و خوراکتان بیشتر اهمیت بدهید، بدن شما تا یک جا می تواند تحمل کند، اما بعد از آن شما را دچار دردسر می کند. در انجام کاری که فکرش را نمی کردید، گره ای افتاده، حواستان باشد گره ای که با دست باز می شود با دندان باز نکنید. مسئله را بزرگ تر از آن چه که هست می کنید. رفتاری از خودتان نشان ندهید که بدهکار دیگران هم بشوید.

   خرداد
  متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برایتان آسان نیست، اگر بحث به خطر افتادن سلامتی و مال کسی در میان نیست، بهتر است صبر به خرج دهید و راز دار باشید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون این که کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود، همه جیز روشن خواهد شد. بهترین راه برای شما صبر و حوصله است.

  تیر
  در انتخابتان مردد هستید. بهتر است به نزدیکانتان اعتماد کنید و از آن ها کمک بخواهید. قصد ترتیب دادن یک جشن یا مهمانی را دارید که عده زیادی از دوستان و آشنایان در آن حضور دارند. خودتان را زیاد خسته نکنید. بدون تشریفات بیش از حد، بیشتر به مهمانان خوش خواهد گذشت. پاسخ تماسی که با شما گرفته شده است را زودتر بدهید. 

  مرداد
  خبر بد را شب هنگام به دیگران نگویید، اگر می توانید تا صبح صبر کنید. برای یک تصمیم گیری به شخصی در اطرافتان کمک کنید تا همیشه قدردان شما باشد. به راهی که انتخاب کرده اید با اطمینان قدم بگذارید، برای برگشت دیگر دیر شده است. بهتر است تمام توانتان را به کار بگیرید. 

  شهريور
  به خاطر حرف مردم زندگی را به کام خود و دیگران تلخ نکنید. شما بهتر از هر کسی می دانید که در دروازه را می شود بست ، در دهان مردم را نه. بهتر است راه خود را بروید و مدام غصه ی جواب دادن به پرسش های این و آن را نخورید. شخصی وارد زندگی تان خواهد شد. پیشنهاد سفر را رد نکنید. این دقیقا همان چیزی است که الان به آن نیاز دارید.

  مهر
  یک سفر کوتاه مدت روحیه ی کسل و غمگینتان را از این رو به آن رو می کند. کدورتی در خانواده یا با یکی از دوستان نزدیک دارید که به صلاح شماست هر چه زودتر برای آشتی پیش قدم شوید. دست رد به سینه ی شخصی که دست یاری به سمتتان دراز کرده نزنید. با مردم روراست، اما مؤدبانه و با احترام رفتار کنید.

  آبان
  مردم از مشکلات شما در گذشته خبر ندارند. جابجایی شما و حضورتان در یک جای جدید زندگیتان را متحول خواهد کرد. حساب و کتاب همیشه خوب است، ولی دست و دلبازی خارج از حساب یا خساست بیش از حد، روزگار آدم را سیاه می کند. در انتخاب چشم روشنی یا کادویی که این روزها به گردن شما افتاده دقت کنید.

  آذر
  ﺑﻪ ﯾﮏ ﻣﻬﻤﺎﻧﯽ ﺩﻋﻮﺕ ﻣﯽ ﺷﻮﯾﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻣﺠﻠس ﺟﻮﺍﺏ ﺳؤﺍل هاﯾﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﺑﺎﻥ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺍﺻﻼ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﺵ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺷﻨﯿﺪ. ﺑﻪ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻫﺎ ﺩﻗﺖ ﮐﻨﯿﺪ. ﻫﺮ ﯾﮏ ﺍﺯ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺍﯾﻦ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﮐﻠﯿﺪ ﺣﻞ ﺳؤﺍﻻﺕ ﻭ ﻣﻌﻤﺎﻫﺎﯼ ﺫﻫﻦ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﺷﺪ. ﺍﺯ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻏﺎﻓﻞ ﻧﺸﻮﯾﺪ ﻭ ﺩﻝ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﻧﺸﮑﻨﯿﺪ. ﺍﯾﻦ ﺷﺨﺺ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﯾﺎﺭﯼ ﺑﻪ ﺳﻮﯼ ﺷﻤﺎ ﺁﻣﺪﻩ است.

  دی
  با شخصی در محیط کارتان که خلق و خویش را نمی شناسید از در شوخی وارد نشوید، ممکن است منظور شما را اشتباه برداشت کند و خجالت زده بشوید. حقیقتی به شما گفته می شود که اگر آن را نشنیده بگیرید، مجبورید تمام عمر با نگرانی زندگی کنید. خودتان را گول نزنید، این دندان خراب را همین امروز بکشید. ارزش شما بیش از این هاست، قدر خود را بدانید.

  در مورد خود منصفانه قضاوت کنید. آرام و قرار داشته باشید. در راه عشق صبور باشید و ناامیدی را از خود دور کنید. بزودی به مقصود و آرزوی خود می رسید. خود سری و سر سختی، شما را به هیچ جایی نمی رساند. به جای اندیشیدن به فکر دیگران، به قلب خود اعتماد کنید. از خود پسندان دوری کنید و با دوستان خود با انصاف رفتار کنید.

  اسفند
  تا جایی که ممکن است از هر گونه بحث و جدل در مورد احساساتتان خودداری کنید. بهتر است ایده های عالی تان را در ذهن نگه دارید تا در فرصت مناسب در مورد چگونگی عملی شدنشان صحبت کنید. زودتر از موقع صحبت کردن پشیمانتان می کند. به طور ضمنی برای انجام کاری موافقت کردید. به جای شانه خالی کردن به سرانجام آن فکر کنید. 

  برچسب ها زندگی ,
     0

نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
 • درج نظر
   
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2020 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان