خانه

آرایش چشم عروس برای فرم های متفاوت چشم

 • آرایش چشم و رنگ سایه چشم در آرایش عروس بخاطر اینکه همه چیز سفید است نقش کلیدی دارد ولی آرایش چشم باید متناسب فرم چشم باشد و از انجایی که فرم چشم افراد متفاوت است نوع آرایش و انتخاب رنگ آن نیز متفاوت میباشد .
   
  چشم های نزدیک به هم

  در چشمانی که بهم نزدیک هستند باید خط چشم را از وسط پلک به طرف گوشه بیرونی چشم کشید و مقداری هم از گوشه چشم بیرون رفت بین دو ابرو و گوشه های درونی چشم را سایه سفید مات زد و ودر روی پلک ها در قسمت گوشه بیرونی چشم ها سایه تیره مثل سبز زیتونی یا سرمه ای زد و اگر از مژه مصنوعی استفاده میکنید از وسط پاک بطرف گوشه بیرونی چشم مژه بگذارید و بیرونی ترین قسمت چشم تعداد مژه ها متراکم تر باشد به این ترتیب فاصله چشم ها از هم بیشتر بنظر میاید .
   
  چشم های دور از هم

  اگر فاصله بین چشم ها از هم بیشتر از حد معمول است باید روی بینی و بین دو ابرو کمی پودر برنزه بزنید تا فاصله ابروها کمتر بنظر بیاید و خط چشم را دقیقأ از گوشه درونی چشم شروع کنید ولی از گوشه بیرونی چشم خارج نشوید روی پلک ها در نیمه درونی سایه تیره مثل طوسی یا قهو های بزنید ونیمه بیرونی پلک ها را سایه روشن بزنید .

  چشم های ریز

  کسانی که چشم های ریز دارند هرگز نباید درون چشم هایشان را سرمه یا مداد سیاه بکشند زیرا باعث کوچک نشان دادن چشم ها میشود برعکس باید مداد سفید مخصوص چشم درون پلک ها بکشند تا چشم هایشان بزرگتر بنظر بیایند و باید از سایه چشم های روشن و براق استفاده بکنند مژه ها را فر مژه بزنند و ریمل حسابی روی آنها بمالند .
   
  چشم های درشت

  اگر چشم های شما درشت است درون چشم هایتان سرمه یا مداد مشکی بکشید زیرا چشم ها را بسیار جذاب میکند میتوانید خط چشم کلفت بکشید و اگر مژه های شما کوتاه است از مژه مصنوعی استفاده بکنید روی پلک ها را سایه آبی متمایل به طوسی و یا یک سبز خوشرنگ بزنید وبالای پلک ها و زیر ابروها را سایه شیری بمالید .

  منبع : بانوان
   

     2

مقالات مرتبط
نظرات کاربران
 • نازلی ۱۳۹۱/۱۱/۱۴
  سلام . جالب بود .
  به نظر من اگر پوست سفید ، موهای بلوند (بور) و چشمای روشن و درشتی دارید آرایش اروپایی رو انتخاب کنید تا مصنوعی نشید هم دلنشینه هم اینکه ترسناک نیست . به جای خط خطیهای مشکی از رنگای بژ و قهوه ای و طلایی استفاده کنید . رژگونه و رژلب صورتی یا هلویی هم واسه این آرایش محشره.
 • arezo abbasi ۱۳۹۲/۴/۲۴
  arezo
  باسلام
  مقاله بسیار جالبی بود
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
 • درج نظر
   
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2023 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان