آموزش ترکیب رنگ مو

مقاله

با دنیای بوتاکس آشنا شوید

تعداد بازدید : 2686 نفر

بوتاکس یکی از سمومی است که برای انسان کاربردهای بسیاری دارد از جمله اینکه تزریق دوزهای بسیار کم آن میتواند از ایجاد چین و چروک در سنین جوانی پیشگيری کند و از پیشرفت آنها جلوگیری کند.
بوتاکس ممنوع‌ها چه کسانی هستند؟بوتاکس، سموم، بدن، زیبایی، جراحی، استاندارد
تزریق بوتاکس باید حتما توسط متخصصان پوست یا جراحان پلاستیک صورت گیرد میدهند، تزریق بوتاکس در خانم‌های باردار و کسانی که بدون دلیل مشخص مبتلا به بیماری فلج عضلانی هستند و همچنین افرادی که داروهای خاصی مصرف میکنند و یا کسانی که عفونت فعال دارند، و... ممنوع است حداقل سن مجاز برای این تزریق 18 تا 20 سالگی است.
آیا شما به بوتاکس آلرژی دارید؟
پی بردن به آلرژی نسبت به بوتاکس قبل از تزریق بسیار دشوار است بنابراین فرد باید یک بار بوتاکس را تزریق کند تا به حساسیت داشتن یا نداشتن نسبت به آن پی ببرد.
با دوز استاندارد در تزریق آشنا شوید؟
تزریق بوتاکس باید هر 4 تا 6 ماه تمدید شود و نیازی به استراحت دادن پوست نيست زیرا اگر انقباض عضله بازگردد ممکن است اثر بوتاکس کم شود و این تصور که عضله برای همیشه فلج میماند کاملاً اشتباه است.
بوتاکس مناسب چه کسانی است؟
افرادی که موقع صحبت کردن، حرکت کردن، مطالعه یا قرار گرفتن زیر نور آفتاب به طور ناخودآگاه با عضلات صورت‌شان بازی میکنند و اخم میکنند این افراد خیلی زود دچار چین و چروک میشوند و بهتر است بوتاکس تزریق کنند.
اختصاصی سایت زیباکده

   1
نظرات کاربران : تعداد1
Share
برچسب ها : پوست , جراحی , زیبایی ,
نظرات کاربران
۱۳۹۷/۵/۹
کسی اینجا هست که پیش دکتر سارا لطفی رفته باشه ؟
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
نظر شما :

 
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده