آموزش ترکیب رنگ مو
leftAds

آرایش

 • 5 وسیله برای کشیدن یک خط چشم عالی
  دوست دارید چشم هایتان زیباتر و جذاب ترشوند؟چشم زیباترین قسمت صورت یک زن است و بهترین راه زیباتر کردن آن استفاده از خط چشم است.حالا چطور می توان خط چشم را به صورت درستی کشید؟مطلب زیر را بخوانید تا این لوازم را بشناسید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  8537
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
 • پوستهای چرب، چطور کرم پودر مناسب انتخاب کنند؟
  اکثر افرادی که دارای پوست چرب هستند برای انتخاب نوع کرم پودرشان با مشکلاتی مواجه هستند. پوستهای چرب به دلیل ترشح چربی پوست، هر نوع کرم پودری را به راحتی جذب نمی کنند و کرم پودر به خوبی بر روی پوست نمی نشیند. در اینجا نکته هایی برای اتخاب کرم پودر به شما گفته می شود که بتوانید این کار را راحتتر انجام دهید چراکه قطعا برای مهمانی های عید نوروز به یک کرم پودر خوب نیاز دارید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5982
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۲/۵
 • 6 رنگ فانتزی برای رنگ کردن موها
  اگر همیشه طبق مد پیش می روید، بعد از یک دوره از رنگ مویتان خسته می شوید. وقتی افراد مشهور و مدل ها را در مجلات مد می بینید یا انواع مختلف مدل مو و رنگ موهای جذاب را می بینید، دوست دارید هر چند وقت یک بار آن مدل ها و رنگ ها را امتحان کنید.در هر فصلی مد عوض می شود، اما کارشناسان توصیه می کنند رنگ مویی را انتخاب کنید که به رنگ پوستتان بیاید و مکمل شخصیت کلی شما و نوع آرایش و تیپتان باشد.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  3138
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹
 • آیا نوع آرایشی که دارید ، سن شما را بیشتر نشان می دهد؟
  وقتی زیر 20 ساله بودید، خوشحال می شدید که با آرایش بیشتر از سنتان نشان می دهید. اما حالا که سنتان بالاتر رفته، اصلاً دوست ندارید بیشتر از سنتان به نظر برسید!اشتباهات آرایشی زیر باعث می شود بیشتر از سنتان به نظر برسید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2450
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۹/۱۶
 • راه های ساده برای پنهان کردن جوش ها
  صورت هر کسی ممکن است جوش و آکنه بزند یا لکه هایی در شکل ها و اندازه های مختلف داشته باشد که راه های درمان هر کدام هم متفاوت است. متن زیر را بخوانید تا بدانید جوشهای صورت را چطور می توانید با آرایش پنهان کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  7784
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۸/۲۷
 • 6 وسیله ای که هر زنی باید در کیفش داشته باشد
  تا حالا دقت کردید وقتی به کیف لوازم آرایشتان احتیاج دارید دور و برتان نیست؟ خیلی سخت است که تمام لوازم آرایشی- بهداشتی را در کیفتان بگذارید و با خودتان حمل کنید،خیلی از آن ها شاید به دردتان نخورند، اما چند وسیله ی مهم آرایشی را همیشه باید با خودتان داشته باشید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2754
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۸/۲۰
 • مضرات خوابیدن با آرایش
  همه ی ما یک یا دوبار (یا حتی بیشتر) مرتکب این اشتباه شدیم. به خاطر روز کاری خسته کننده ای که داشتیم یا به خاطر این که تا دیروقت مهمانی بودیم و با ریمل و کرم پودر خوابیدیم. شاید فکر کنید اگر این کار را زیاد انجام ندهید آسیبی به پوستتان نمی رسد، اما اشتباه می کنید! این کار آسیب های جدی را به پوستتان می رساند، حتی اگر به ندرت آن را انجام دهید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2368
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۷/۲۷
 • آموزش کشیدن خط چشم دنباله دار
  خط چشم دنباله دارچشم را فریبنده و جذاب تر می کند. برای این که در این فصل گرم و کسل کننده ظاهری زیبا داشته باشید، نگاهی به این متن بیندازید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  6046
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۳۱
 • پوست خود را احیا کنید
  این اسکراپ را هفته ای یکبار روی پوست صورت بزنید تا تاثیر معجزه انگیزش را ببینید، افراد مشهور خیلی به ندرت ممکن است از محصولات شیمیایی استفاده کنند و همیشه همه چیز را طبیعی استفاده میکنند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3507
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۱۰
 • در هنگام کرم پودر زدن به این 5 نکته توجه کنید
  آرایش شما را جذاب و زیباتر می کند. اما اگر ندانید چطور آرایش کنیدچهره تان را خراب می کنید. کرم پودر از لوازم آرایشی است که باید از آن درست استفاده کنید. یک کرم پودر خوب پوستتان را صاف تر کردهو آن را بی عیب و نقص نشان می دهد. به هر حال این که یاد بگیریم چطور از آن استفاده کنیم هم به همان اندازه مهم است. به هنگام استفاده از کرم پودر موارد زیر را به خاطر داشته باشید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  5668
  5 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۴
 • 7 راه برای آرایش کردن سریع در 10 دقیقه
  شاید همیشه ساعت ها و ساعت ها برای آماده شدن وقت نداشته باشید. چه ده دقیقه برای آرایش کردن وقت گذاشته باشید چه ده ساعت، بهتر است همیشه زیبا و عالی به نظر برسید. وقتی واقعاً عجله داریدو مجبورید به خودتان برسید، این راه ها را برای آرایش سریع در 10 دقیقه امتحان کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5298
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۳/۱۸
 • 8 نکته آرایشی عالی برای فصل بهار
  بالاخره سرمای زمستان تمام شد و فصل شگفت انگیز بهار شروع شد.بهار جشن طبیعت است! دیگر نگران پوست خشک یا چربتان نباشید. پوستتان در این فصل در بهترین حالتش خواهد بود. آرایشتان ماندگار تر از هر زمان دیگری است و آب و هوا آرایشتان را خراب نمی کند. کاری کنید که زیبایی بهار در چهره اتان هم نمایان شود. در اینجا به نکات آرایشی بسیار خوبی اشاره می کنیم تا در این فصل زیباتر از همیشه به نظر برسید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2300
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱/۳۱
 • 5 نکته برای آماده کردن کیف لوازم آرایش برای سفر
  خودتان را برای یک سفر کوتاه آماده می کنید یا یک تعطیلات طولانی؟ لباس هایتان را برای سفر آماده کرده اید ، چگونه کیف آرایشتان را آماده خواهید کرد؟ به طور کلی خانمها هنگام تصمیم گیری در مورد آنچه باید در سفر با خود ببرند به مشکل برمی خورند، مخصوصا در مورد انتخاب لوازم آرایشی که باید در سفر همراه داشته باشند. البته این مساله برای کسانیکه کم آرایش می کنند بسیار راحت تر است اما خانمهایی که عادت به آرایش دارند در این مواقع واقعا سردرگم می شوند. با اینحال همیشه راه حلی وجود دارد. نکاتی که در ادامه مطلب خواهد آمد را با دقت مطالعه نمایید و به هرکجا که سفر می کنید زیبایی خود را حفظ نمایید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2401
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
 • 3 نکته برای آرایش کردن چشمان قهوه ای
  چشمان قهوه ای به علت عمقی که این رنگ دارد عمیق و گیرا هستند و این بهترین خصوصیت این چشمهاست. آرایش تیره و دراماتیک برای این چشمها بسیار مناسب است، علاوه بر این، رنگهای طبیعی و کمی تیره تر از رنگ پوست نیز برای این چشمها مناسب هستند. قهوه ای از سه رنگ آبی، قرمز و زرد تشکیل شده است، به همین دلیل اکثر رنگها با این رنگ چشم تناسب دارند. خانمها منتظر چه هستید پس بیایید این بررسی را با هم شروع کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  8982
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده