آموزش ترکیب رنگ مو
leftAds
leftAds

آرایش

 • آموزش کشیدن خط چشم دنباله دار
  خط چشم دنباله دارچشم را فریبنده و جذاب تر می کند. برای این که در این فصل گرم و کسل کننده ظاهری زیبا داشته باشید، نگاهی به این متن بیندازید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5493
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۳۱
 • پوست خود را احیا کنید
  این اسکراپ را هفته ای یکبار روی پوست صورت بزنید تا تاثیر معجزه انگیزش را ببینید، افراد مشهور خیلی به ندرت ممکن است از محصولات شیمیایی استفاده کنند و همیشه همه چیز را طبیعی استفاده میکنند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3233
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۱۰
 • در هنگام کرم پودر زدن به این 5 نکته توجه کنید
  آرایش شما را جذاب و زیباتر می کند. اما اگر ندانید چطور آرایش کنیدچهره تان را خراب می کنید. کرم پودر از لوازم آرایشی است که باید از آن درست استفاده کنید. یک کرم پودر خوب پوستتان را صاف تر کردهو آن را بی عیب و نقص نشان می دهد. به هر حال این که یاد بگیریم چطور از آن استفاده کنیم هم به همان اندازه مهم است. به هنگام استفاده از کرم پودر موارد زیر را به خاطر داشته باشید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  4036
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۴
 • 7 راه برای آرایش کردن سریع در 10 دقیقه
  شاید همیشه ساعت ها و ساعت ها برای آماده شدن وقت نداشته باشید. چه ده دقیقه برای آرایش کردن وقت گذاشته باشید چه ده ساعت، بهتر است همیشه زیبا و عالی به نظر برسید. وقتی واقعاً عجله داریدو مجبورید به خودتان برسید، این راه ها را برای آرایش سریع در 10 دقیقه امتحان کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4993
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۳/۱۸
 • 8 نکته آرایشی عالی برای فصل بهار
  بالاخره سرمای زمستان تمام شد و فصل شگفت انگیز بهار شروع شد.بهار جشن طبیعت است! دیگر نگران پوست خشک یا چربتان نباشید. پوستتان در این فصل در بهترین حالتش خواهد بود. آرایشتان ماندگار تر از هر زمان دیگری است و آب و هوا آرایشتان را خراب نمی کند. کاری کنید که زیبایی بهار در چهره اتان هم نمایان شود. در اینجا به نکات آرایشی بسیار خوبی اشاره می کنیم تا در این فصل زیباتر از همیشه به نظر برسید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2105
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱/۳۱
 • 5 نکته برای آماده کردن کیف لوازم آرایش برای سفر
  خودتان را برای یک سفر کوتاه آماده می کنید یا یک تعطیلات طولانی؟ لباس هایتان را برای سفر آماده کرده اید ، چگونه کیف آرایشتان را آماده خواهید کرد؟ به طور کلی خانمها هنگام تصمیم گیری در مورد آنچه باید در سفر با خود ببرند به مشکل برمی خورند، مخصوصا در مورد انتخاب لوازم آرایشی که باید در سفر همراه داشته باشند. البته این مساله برای کسانیکه کم آرایش می کنند بسیار راحت تر است اما خانمهایی که عادت به آرایش دارند در این مواقع واقعا سردرگم می شوند. با اینحال همیشه راه حلی وجود دارد. نکاتی که در ادامه مطلب خواهد آمد را با دقت مطالعه نمایید و به هرکجا که سفر می کنید زیبایی خود را حفظ نمایید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2050
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
 • 3 نکته برای آرایش کردن چشمان قهوه ای
  چشمان قهوه ای به علت عمقی که این رنگ دارد عمیق و گیرا هستند و این بهترین خصوصیت این چشمهاست. آرایش تیره و دراماتیک برای این چشمها بسیار مناسب است، علاوه بر این، رنگهای طبیعی و کمی تیره تر از رنگ پوست نیز برای این چشمها مناسب هستند. قهوه ای از سه رنگ آبی، قرمز و زرد تشکیل شده است، به همین دلیل اکثر رنگها با این رنگ چشم تناسب دارند. خانمها منتظر چه هستید پس بیایید این بررسی را با هم شروع کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  7673
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
 • راهنمای استفاده از رژلب قرمز مناسب
  خیلی کم پیش می آید که خانمی در لوازم آرایش خود رژلب قرمز نداشته باشد.این رنگ رژلب زیبایی و جذابیت خاصی در هر خانمی ایجاد می کند مخصوصا با لباس شب مشکی.ولی هر رژلب قرمز با هر طیفی به همه رنگ پوست نمی آید.در اینجا راهنمایی وجود دارد تا شما به راحتی می توانید رنگ رژلب مناسب با پوست خود را انتخاب کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3561
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳
 • رنگ رژلب مناسب برای شما
  امتحان کردن چیزهای متفاوت و جدید کار جالبی است. اما زمانی که صحبت از آرایش باشد باید دقت کنید چه چیزی با صورت و رنگ پوست شما هماهنگ است. اگر رنگ پایه آرایش، رژ لب، آرایش چشم، رژ گونه و موارد دیگر را با دقت انتخاب کنید، آرایش کردنتان نتیجه خوبی خواهد داشت.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  6214
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
 • روشی ساده برای پوشاندن جوش ها
  جوش ها ، مشکل بزرگی است که در زمان رفتن به مهمانی برای خانم ها به وجود می آید و اعتماد به نفس آنها را کاهش می دهد.در اینجا یک روش ساده برای پوشاندن جوش ها را به شما آموزش می دهیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5331
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵
 • نکات زیرپوستی آرایش کردن صورت
  کرم پودر زیرساز ترین و اولین وسیله ای است که خانمها از آن استفاده میکنند و با این روش اعتمادسازی پیش می آید، اما مهمترین نکته که بعضی از خانمها در موردش اشتباه میکنند تغییر دادن رنگ پوست با کرم پودر است
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3102
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۲۴
 • 8 نکته در مورد استفاده از خط چشم مایع
  هنگام استفاده از خط چشم مایع باید مراقب باشید تا خط را تمییز بکشید و خط یا لکه اضافی برجای نگذارید تا مجبور نشوید خط را پاک کنید و مجددا بکشید. در اینجا نکاتی را ذکر خواهیم کرد تا با نحوه کشیدن یک خط چشم خوب و سریع آشناتر شوید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2740
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۱۶
 • انتخاب رنگ سایه با رنگ پوست
  وقتی شما به رنگ لباس تان توجه میکنید این را بدانید که زیباتر از زمانی میشود که بی توجه به رنگ لباستان لباس را برای مهمانی یا حتی مصرف روزانه انتخاب میکنید انتخاب سایه باعث میشود چشمان شهلاتر و گیرایی داشته باشید
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2262
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۱۳
 • نکاتی در مورد انتخاب رنگ ریمل
  شاید تعجب کنید یا کمی عجیب باشد اما انتخاب ریمل بسیار در اندازه و درشتی و ریزی چشم موثر است، اتخاب ریمل به مسائلی همچون رنگ لباس، رنگ چشم، رنگ پوست و بستگی دارد
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2289
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۱۲
leftAds
leftAds
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده