آموزش ترکیب رنگ مو

آرایش

 • با آرایش میتوانیم لب ها را فرم دهیم
  لبهای نامساوی را نیز میتوان با کشیدن خطوط در جاهای لازم یکنواخت نمود. برای جلوگیری از مالیده شدن رژ لب بر روی دندانها میتوان از روش زیر استفاده کرد
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  20106
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱/۱۸
 • نکاتی برای زدن کرم پودر
  صورتتان را مرطوب کنید و بگذارید کرمتان جذب شود. این موضوع باعث میشود که کرم پودرتان در سطح پوست بماند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2102
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱/۶
 • انواع آرایش مخصوص پوستهای برنزه
  چون رنگ پوست برنزه خاص و متفاوت است گاهی ممکن است در ترکیب رنگهای آرایشی آن دچار تردید یا مشکل شوید که آیا این رنگ آمیزی برای این نوع پوست مناسب است یا خیر؟.با کمک انتخاب رنگ آمیزیهای درست می توانید برای داشتن آرایشی مناسب پوستهای برنزه بهره مند شوید
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  14927
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱/۲
 • به آرایشگاه زیباکده خوش آمدید
  ما هر هفته شما را با آموزش مرحله به مرحله آرایش صورت و آموزش خودآرایی و گریم و سوپرایز خواهیم کرد، پس هر هفته با ما همراه شوید در این هفته، زیباکده شما را با آموزش خودآرایی(آموزش زدن سایه با چسب)، همراه با عکس آشنا خواهد کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3881
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳
 • به آرایشگاه زیباکده خوش آمدید
  ما هر هفته شما را با آموزش مرحله به مرحله آرایش صورت و آموزش خودآرایی و گریم و سوپرایز خواهیم کرد، پس هر هفته با ما همراه شوید در این هفته، زیباکده شما را با آموزش خودآرایی(آموزش زدن سایه)، همراه با عکس آشنا خواهد کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5333
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
 • کسانیکه بینی بلندی دارند، میتوانند گریم کنند
  اگر بخواهید گونه ها بیشتر خودشان را نشان دهند باید زیر چشم تا روی برجستگی گونه رنگ روشن تری داشته باشد تا تضاد رنگ ها خط گونه را برجسته تر نشان دهد، با خواندن این مقاله به رازهای گریم پی ببرید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2126
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴
 • این عطرها، اصل است یا تقلبی
  یکی از مشکلاتی که متاسفانه اغلب ما برای خرید عطر باهاش مواجه هستیم عطرهای تقلبی است، عطرهایی که به اسم اصل، با قیمتهای متفاوت و ظاهری کاملاً پر جلا و در فروشگاه هایی در ظاهر بسیار موجه فروخته می شوند، این مقاله شما را با خرید عطر اصل آشنا میکنه.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2505
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳
 • به آرایشگاه زیباکده خوش آمدید
  ما هر هفته شما را با آموزش مرحله به مرحله آرایش صورت و آموزش خودآرایی و گریم و سوپرایز خواهیم کرد، پس هر هفته با ما همراه شوید در این هفته، زیباکده شما را با آموزش اولین خودآرایی(آموزش زدن سایه)، همراه با عکس آشنا خواهد کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2633
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
 • 3 مدل آرایش چشم زیبا برای فصل سرما
  برای افراد شیک پوش، زیبایی چهره در زمستان نیز مانند تابستان فوت و فن های مخصوص به خود را دارد، اگر دوست دارید چشمانی جذاب با نگاهی باشکوه داشته باشید، پیشنهاد می کنیم در ماه های سرد سال یکی از سه مدل آرایش چشم که ما به شما معرفی می کنیم را امتحان کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2158
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۲
 • کاشت مژه و شرایط انجام آن
  بدون تردید داشتن مژه های پُر پشت در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد مژه های پُر پشت بر زیبایی چشم ها افزودهو شایان ذکر است که از نظر آناتومی نقش مژه ها در انسان و حیوانات حفاظت از چشم ها در برابر گرد و خاک است.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  3571
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۷
 • اضافه كردن مو(ا‌كستِنشن)
  افزایش طول و حجم مو را اصطلاحاً اکستنشن مو می گویند دیگر هیچ‌کس غم و غصه موهای کم پشت‌اش را نمی خورد چون در این چند سال اخیر اضافه کردن مو باب شده است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2767
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۴
 • نکات آرایشی جدید سال ۹۲
  در دوران گذشته، در عصر ملکه الیزابت اول و همچنین زمان سلطنت قاجار، رنگ پریده به قدری جذاب بود که زنان برای داشتن صورتی به سفیدی ظروف چینی، جان خود را به خطر میانداختند. آنها چهره خود را با پودری سفید رنگ به نام سریوس (ceruse) یا همان سفیداب میپوشاندند که ترکیبی بسیار سمی از سرب بود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2610
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۰/۳
 • کیف لوازم آرایشی میکروب دارد
  در کیف لوازم آرایشی شما انواع مواد آرایشی مثل رژ لب، ریمل، رژگونه، مداد ابرو و دیده می شود، ولی آنچه که قابل مشاهده نیست میکروب های موجود در آن است. میکروب های لوازم آرایشی باعث بیماری پوست و چین و چروک آن می شوند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2215
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۰/۲
 • آموزش ترکیب رنگ مو
  وقتی کل موها را دکلره می کنیم و روی آن رنگ میگذاریم را اصطلاحا رنگساژ می گوییم و اما رنساژ برای زمانی هست که بخواهیم فقط قسمتهایی از مو را دکلره و رنگ کنیم مثل مش
  تعداد نظر:  3
  تعداد بازدید:  5507
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۹/۲۰
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده