آموزش ترکیب رنگ مو

مقالات با برچسب 'آقایان'

 • خواص چغندر قرمز (لبو)
  چغندر قرمز فشار خون را کاهش می دهد و سرشار از فیبر است. لبوی خالص و بدون شکر یا شیره، کم کالری و تقریبا بدون چربی است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2418
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۹/۵
 • تست شخصیت شناسی 2
  این تست به شما کمک می کند تا با ساختار شخصیتی خود بیشتر آشنا شوید و دلیل بعضی از رفتارها و عملکردهای خود را بهتر بفهمید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  573
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۶/۱۹
 • 5 تفاوت مردان و زنان در روابط
  مردان و زنان از بسیاری جهات با هم متفاوت هستند. اما خارج از اختلاف های فیزیکی، بسیاری از ما متوجه نیستیم این تفاوت ها چقدر عمیق هستند، مخصوصاً در روابط.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  514
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۴/۷
 • 6 نکته اساسی برای شناخت بهتر زنان
  باید این نکته را درک کنید که احساس وابستگی و ارتباط پایدار برای آن ها خیلی مهم است. زنان دوست دارند از هر جهت مطمئن شوند که آن رابطه ادامه دار و پایدار است.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  403
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۳/۳۱
 • تست شخصیت شناسی
  نکته اول این که به نتایج نگاه نکنید و خیلی سریع به تست ها پاسخ دهید. نتیجه تست نشان می دهد که در حال حاضر چه کسی هستید، نه این که در گذشته چه کسی بودید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  431
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۳/۲۲
 • 8 روش ساده برای مردانی که دوست دارند خوش تیپ و شیک باشند
  برای تیپ و ظاهرتان باید زمان و انرژی زیادی صرف کنید، مخصوصا اگر با مشتریان، سرمایه گذاران و شرکای شغلی به طور مستقیم سر و کار داشته باشید. مهم نیست چند سالتان است، باید مناسب سنتان لباس بپوشید. مردان معمولاً لباس های شیک و مد روز را با تیپ نوجوان ها اشتباه می گیرند و فکر می کنند پوشیدن لباس های رسمی یا کت شلوار، قدیمی و از مد افتاده است. نکات زیر را بخوانید تا بدانیدچطور می توانید به راحتی شیک و خوش تیپ باشید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1478
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۱۹
 • 10 خصوصیت یک شوهر عالی
  ازدواج کردن فوق العاده و البته پر از چالش است.واقعاً کسی را می شناسید دوست نداشته باشد با مردی ازدواج کند که مثل مردهای داستان های تخیلی ایده آل باشد؟! به همان اندازه ای که برای رابطه تان تلاش کنید همسرتان هم به همان اندازه نمونه خواهد بود.البته در یک رابطه هر دو طرف باید تلاش کنند و برای یک رابطه درست زمان بگذارند. در این متن برخی از خصوصیات یک شوهر ایده آل را عنوان کردیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2536
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۴/۱۴
 • با مصرف این گیاه، دیگه خواب آلود نخواهید بود
  مارچوبه گرم و خشک است، مارچوبه سرشار از منیزیم، فسفر، پتاسیم، سلنیوم، روی، فیبر و ویتامین‌های مختلف میباشد، عصاره مارچوبه سرشار از اسیدهای آمینه و مواد معدنی است و همین موضوع باعث میشود حالت خواب آلودگی و کسالت در شما از بین برود
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3535
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۱۶
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده