آموزش ترکیب رنگ مو

اخبار پزشکی

 • سیج (گیاه مریم گلی)
  هر فصلی که باشد فرقی نمی کند، برای خلاص شدن از شر میکرب ها و ذرات ناسالم، بهتر است همیشه هوای خانه را پاکیزه نگه دارید. یک روش عالی برای تمیز کردن هوای اطرافتان، سوزاندن سیج یا همان گیاه مریم گلی است. این کار پیشینه ای بسیار طولانی، در حدود صد سال دارد، اما خیلی از افراد چون فکر می کنند این روش منسوخ و قدیمی شده، دیگر از آن استفاده نمی کنند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2966
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۱۳
 • تأثیر بد افکار منفی بر روی مغز
  افکاری که امروز داشتید را یادتان می آید؟ افکار دیروز، چند روز قبل، هفته قبل، حتی ماه یا سال قبل را چطور؟ آیا در افکارتان، الگوهای منفی خاصی وجود دارد؟ چند بار این افکار منفی و غیر ضروری تکرار شده اند؟ آیا این افکار زیاد هستند؟ آیا از افرادی که از آن ها ناراحت هستید مدام شکایت می کنید؟
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1136
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۲۰
 • خواص مهم خوردن آب داغ
  همه می دانیم که آب برای بقای ما ضروری است. همیشه از دکترها شنیدیم که می گویند خوردن تقریباً 8 لیوان آب در روز لازم است. اما چیزی که بیشتر افراد نمی دانند این است که آب گرم یا آب داغ خواص منحصر بفردی دارد که آب سرد ندارد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1170
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۳۰
 • فشار انگشتان مختلف باعث سلامتی شما می شود
  جین شین جیوتسو (Jin Shin Jyutsu ) یا فشار درمانی، نوعی هنرِ درمانِ ژاپنیِ 5000 ساله است که مبنای شیوه های درمانیِ وسیع آن، درمان کل بدن است و موافق درمانِ فقط یک قسمت نیست. با استفاده از این هنر، درمانِ درونی بدن و سلامت ذهن، تنها با فشار انگشتان امکان پذیر می شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  961
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۱۲
 • آیا دست هایتان را درست می شویید؟
  متخصص زنان، دریافت که بهداشت صحیح دست ها تا حد زیادی باعث کاهش عفونت ها و مرگ و میر در نوزادان می شود. اما از آن جایی که قبلاً "تئوری میکربِ" لویی پاستور مورد تأیید قرار گرفته بود
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  732
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۵
 • جلوگیری از خروپف
  %45 از افراد به دلیل آلودگی صوتی ایجاد شده ناشی از خرو پف باعث آزار اطرافیان میشوند که علاوه بر آزار دیگران سلامتشان هم به خطر میفتد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  873
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱/۲۳
 • چرا بعضی از زنان پریودهای سخت تری نسبت به بقیه دارند؟
  دردِ پریود زنان با هم فرق دارد. چرخه قاعدگی آن ها (از نظر مدت و شدت)، متفاوت است. چرخه معمولی بین 21 تا 35 روز و پریود معمولی بین دو تا هفت روز است. بعضی از زنان به خاطر نوعی بیماری به نام آندومتریوز پریودهای وحشتناکی دارند. این بیماری زمانی رخ می دهد که بافت داخل رحم در جایی خارج از مکان اصلی خود رشد کرده باشد. حدود 176 میلیون نفر در دنیا به این بیماری دچار هستند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1558
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱/۱۸
 • با خوردن یک شکلات در روز دیگر به پزشک مراجعه نکنید.
  بر اساس این نظریه یعنی باید شکلات را جایگزین یک سیب در روز کنیم؟ ولی شکلات چه خواص مفیدی برای سلامتی می تواند داشته باشد؟ منظور چه نوع شکلاتی است؟ قطعاً منظور اسنیکر و کیت کت و تویکس و ... نیست.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1026
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
 • دلایل سرفه کردن
  وقتی فصل تردد میکرب ها برسد، دلایل بسیاری می تواند ریه های شما را خراب کند. در این متن می توانید تفاوت
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  900
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۲
 • دلایل تشدید آلرژی
  وقتی به چیزی آلرژی دارید شرایطتان خیلی سخت می شود. بعضی از افراد آلرژی های خفیفی دارند، اما آن دسته از افرادی که آلرژی های شدیدتری دارند، وضعیت بسیار سخت و ناتوان کننده ای پیدا می کنند. در هر صورت بهتر است جانب احتیاط را رعایت کنید. تمیز کردن خانه فقط این نیست که
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  736
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸
 • دلايل بيماري پرواز با هواپيما و جلوگیری از آن
  هر وقت وارد يک هواپيماي شلوغ مي شويد، بين آن همه بچه هاي کوچک، دستشويي مشترک، کابين در بسته و ... به نوعي سلامتي شما به خطر مي افتد. البته شايد هرگز در يک هواپيما به بيماري هاي شايع و خطرناکي مثل سل و مننژيت، مبتلا نشويد، چون در هواپيماها از سيستم تهويه خوبي استفاده مي کنند و هواي تازه در داخل هواپيما در جريان است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  646
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
 • روش غلط مسواک زدن
  اکثر افراد درست مسواک نمي زنند. در متن زير اين 5 روش غلط را بخوانيد تا لبخند زيباتري داشته باشيد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1254
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳
 • نکاتی برای انتخاب دندان پزشک
  پیدا کردن یک دندان پزشک خوب کار خیلی سختی است، مخصوصاً برای آن دسته از افراد که بی نهایت از دندان پزشکی می ترسند. البته در گذشته رفتن به دندان پزشکی به خاطر روش هایی که استفاده می کردند، خیلی وحشتناک تر بود. اما امروزه به خاطر روش های مدرن دندان پزشکی، که تقریباً بدون درد است
  تعداد نظر:  23
  تعداد بازدید:  938
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۷
 • تقویت حافظه
  زماني را تصور کنيد که حافظه ي خوبي داريد و در به ياد آوردن سريع رويدادها و مطالب مشکلي نداريد. مدتي زماني که طول ميکشد تا مطلبي را ياد بگيريد و يا خاطره اي را به ياد آوريد، اندازه گيري کنيد تا بتوانيد شانس رسيدن به موفقيت را درخود تخمين بزنيد . شايد شما هم يکي از افرادي هستيد که در به ياد آوردن مطالبي که چندين بار خوانده ايد رنج ميکشيد...
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1083
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱
 • سلامتی و رنگ مدفوع
  تغییر رنگ مدفوع رابطه مستقیمی با وضعیت سلامتی بدن دارد. برنامه غذایی، دارو، استرس، روی رنگ و درجه غلظت مدفوع تأثیر میگذارند. گاهی اوقات این تغییرات طبیعی هستند، اما گاهی نیز نشانه ی مشکلات جدی تری هستند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  740
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۹/۲۳
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده