آموزش ترکیب رنگ مو

اخبار پزشکی

 • معرفی یک زوج معجزه آسا
  به گفته پزشكان، عسل و دارچين سيستم دفاعي بدن را تقويت مي‌كند و ضعف را از بين مي‌برد، همچنين اين اكسیر، پوست را جوان و شفاف مي‌كند و روند پير شدن سلول‌ها را به تاخير می‌اندازد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1581
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷
 • آسیب های استفاده از کفش پاشنه بلند
  شايد شما از آن گروه باشيد كه به خودتان كمتر اهميت مي دهید ووقتي خسته مي شويد حداقل كششي به دست ها و كمر مي دهيد و هر از گاه هر چند اندك، ورزشي مي كنيد، اما به نظر شما کافیست؟
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2991
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴
 • 6 اثر شگفت انگیز آب بر سلامت
  خطوط ریز و شیارهای پوست، به هنگام کمبود آب، بیشتر و عمیق تر میشوند، نوشیدن آب باعث چاق تر شدن سلول های پوستی و کاهش چین و چروک و جوان کردن پوست میشود
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1221
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
 • هفت پنجره به روی سرطان
  با تغییرات اندکی در زندگی روز مره می توانیم خطر ابتلا به سرطان را تا حد ممکن کاهش دهیم گه گاه خبر های ضد و نقیضی راجع به جلوگیری از سرطان می شنویم که دچار سردرگمی می شویم چرا که توصیه هایی که یکجا می شود در جایی دیگر رد می شوند.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  1231
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۴
 • 6 راز طبیعی طب چینی برای زیبایی پوست
  در این فصل از سال پوست شما در معرض بادهای سرد و سوزان در بیرون از خانه و هوای گرم و خشک در داخل منزل قرار دارد و شما هر روز از مواد مختلف آرایشی استفاده می‌کنید با این وصف به نظر نمی‌رسد که احساس خوبی در مورد پوست خود داشته باشید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1768
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۲
 • جراحی لیزیک چشم
  لیزیک یک اقدام جراحی است که می تواند وابستگی فرد به عینک یا را کاهش دهد جراحی لیزیک چشم بیشتر برای افراد دچار نزدیک بینی (میوپ)بکار می رود،به این معنی که این افراد فقط اجسام نزدیک را می بینند؛ هر چیز دور تار می باشد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3295
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۲
 • نکاتی مهم در مورد انتخاب کفش مناسب
  در ضمن انتخاب یک کفش مناسب در کنار زیبایی باید به راحتی انگشتان پا و پاشنه توجه داشت, لازم است شرایط فیزیکی استخوانها و مفاصل پا را در ضمن استفاده از کفش در نظر گرفت, باید بدانیم که هر کفش برای فعالیتی خاص طراحی می شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1768
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۱
 • خال‌ های پوستی را برندارید
  دکتر نوید بوذری فوق تخصص جراحی پوست در حاشیه کنگره بین‌المللی پوست، مو و لیزر و در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه در ایران آمار دقیقی از مبتلایان به سرطان پوست در دسترس نیست، افزود: از آنجا که ایرانی‌ها پوست تیره‌تری دارند و پوست تیره نسبت به سرطان مقاوم‌تر است، از دیگر کشورهای جهان مبتلایان کمتری دارد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1658
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۹/۲۸
 • اعداد سلامتی را بشناسید
  سایز دور کمر یکی از بهترین وسایل سنجش است چرا که وزن شما مستقیما بر روی سلامت قلبتان اثر می‌گذارد. سلول‌های چربی تنها کالری بیش از حد را ذخیره نمی‌کنند بلکه وقتی سلول‌های چربی در اطراف شکم ذخیره می‌شوند، سبب فعل و انفعالات شیمیایی شده که ضریب حملات قلبی را افزایش می‌دهد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1690
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۲۹
 • از میگرن بی درد چیزی شنیده اید؟
  میگرن نوعی اختلال عصبی است که سبب سردرد می شود البته نه همیشه. بعضی افراد دچار میگرن خاموش هستند ، میگرنی که هیچ نشانی از درد ندارد. برای پی بردن به تناقضی که در عنوان این عرضه وجود دارد بهتر است کمی درباره ی آن بدانیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2654
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۲۳
 • خوردن چه غذاهایی در افطار مضر است؟
  دکتر مجید امتیازی، متخصص طب سنتی، راز ماندگاری طب سنتی ایران را عقلانیت منطبق بر اخلاق و ادب موجود در این مکتب طبی دانست و اظهار داشت: تمام مواردی که به‌عنوان الگوی صحیح، قابلیت ماندگاری در ذهن تاریخی بشر را دارند تابع همین دو قاعده کلی هستند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1220
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۲۱
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده