آموزش ترکیب رنگ مو

مقالات با برچسب 'بیماری'

 • با ناخن های خشمگین و فرورفته در انگشت چه کنیم
  گوشه کردن ناخن معمولا در افرادی پدید میآید که عادت به جویدن ناخن دارند و یا دست های آنان در معرض تماس دائم با مواد شیمیایی است و ناخنها را تمیز نمیکنند و پوست های اطراف ناخن ها را بر نمیدارند این گوشه ها که به آسانی کنده میشوند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1843
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
 • ما به شما میگوییم چرا پیرسینگ، خطرناک است
  در مورد پیرسینگ بدن نباید با شتاب تصمیم گرفت. اگر فکر می کنید دلایل قانع کننده ای برای این کار دارید، کمی وقت بگذارید و این متن را بخوانید و در آن تأمل کنید، به همان میزان دلایل قانع کننده ای برای پیرسینگ نکردن بدنتان نیز وجود دارد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2991
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
 • شستشو سبزیجات و کلنجار با مهمان ناخوانده
  سبزیجات یکی از فسادپذیرترین محصولات کشاورزی هستند، این محصول در مزرعه ممکن است با مدفوع حیوانات و یا جریان فاضلاب ها و غیره آغشته شود، لذا به سادگی می تواند انگل پذیر باشند، پس با خواندن این مقاله راه های جلوگیری از بیماری ها را از بین ببرید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1473
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳
 • وقتی کبد از ترس رنگش میپرد
  متاسفانه يكي از بيماري‌هايي كه روند رو به رشدي در جوامع امروزي داشته است، بيماري كبد چرب است. هر چه زندگي بيشتر به سمت تكنولوژي و پيشرفت مي‌رود، تحرك نداشتن و رژيم‌هاي غذايي نامناسب بيشتر جاي خود را در دل مردم باز مي‌كند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1614
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
 • غذای دیروز تا کی خوردنی است؟
  این مطلب برای شماست که حوصله یا وقت ندارید تا برای هر وعده، غذایی تازه درست کنید، مسلماً غذای مانده ارزش غذایی کمتری دارد یعنی میزان ویتامین ها در آن تا حد زیادی کاهش یافته و همچنین کیفیت و بهداشت غذای مانده پایین تر از غذای تازه است .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1845
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱
 • ویتامین هایی مفید و ضروری برای کودکان
  کودکان، موجودات دوست داشتنی روی کره زمین باید همیشه سالم و سلامت باشند، این آرزوی همه والدین است، به همین دلیل، در این مطلب انواع ویتامین هایی را معرفی کرده ایم که برای سلامت بیشتر آنها لازم و ضروری هستند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1427
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱
 • کاشت مژه و شرایط انجام آن
  بدون تردید داشتن مژه های پُر پشت در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد مژه های پُر پشت بر زیبایی چشم ها افزودهو شایان ذکر است که از نظر آناتومی نقش مژه ها در انسان و حیوانات حفاظت از چشم ها در برابر گرد و خاک است.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  3726
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۷
 • هفت پنجره به روی سرطان
  با تغییرات اندکی در زندگی روز مره می توانیم خطر ابتلا به سرطان را تا حد ممکن کاهش دهیم گه گاه خبر های ضد و نقیضی راجع به جلوگیری از سرطان می شنویم که دچار سردرگمی می شویم چرا که توصیه هایی که یکجا می شود در جایی دیگر رد می شوند.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  1263
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۴
 • غذای آلوده‌ای که می‌خوریم!
  در این مطلب، 10 غذایی را نام برده‌ایم که آلوده به میکروب های متفاوت هستند و می‌توانند برای بدن ضرر داشته باشند وقتی می‌خواهید ساندویچ خانگی تهیه کنید، خردل زیادی روی آن بریزید. محققان دانشگاه واشنگتن ثابت کرده اند 90 درصد از باکتری‌هایی همچون لیستریا، ای- کولی و سالمونلا وقتی دو ساعت در معرض خردل قرار می گیرند، از بین می‌روند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1583
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۳
 • جراحی لیزیک چشم
  لیزیک یک اقدام جراحی است که می تواند وابستگی فرد به عینک یا را کاهش دهد جراحی لیزیک چشم بیشتر برای افراد دچار نزدیک بینی (میوپ)بکار می رود،به این معنی که این افراد فقط اجسام نزدیک را می بینند؛ هر چیز دور تار می باشد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3394
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۲
 • مراقبت از پوست كودك در فصل سرما
  هوای سرد و خشك زمستان می تواند به پوست ظریف و نرم كودكان آسیب برساند. پوست نازك نوزادان در برابر هوای تند زمستانی حساس تر شده و بیشتر در معرض آسیبهای پوستی قرار می گیرد. در این فصل هوای خشك داخل منزل و هوای سرد بیرون، منجر به ایجاد ترك، خشكی، سوزش و سرخی در پوست نوزادان می شود. بنابراین با آمدن فصل زمستان، شما به كارهایی بیشتر از تعویض پوشك و شیردهی به نوزاد نیاز دارید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1565
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰
 • وقتی مایع دور جنین زیاد می‌شود
  مایع آمنیوتیک ماده ای است که جنین را در کیسه جنین احاطه کرده است. از جمله کارهایی که این مایع انجام می دهد این است که به عنوان یک ضربه گیر، جنین را در مقابل صدمات و بند ناف را در مقابل تحت فشار قرار گرفتن و در نتیجه اختلال در اکسیژن رسانی به جنین، محافظت می کند
  تعداد نظر:  6
  تعداد بازدید:  2938
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹
 • از میگرن بی درد چیزی شنیده اید؟
  میگرن نوعی اختلال عصبی است که سبب سردرد می شود البته نه همیشه. بعضی افراد دچار میگرن خاموش هستند ، میگرنی که هیچ نشانی از درد ندارد. برای پی بردن به تناقضی که در عنوان این عرضه وجود دارد بهتر است کمی درباره ی آن بدانیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2738
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۲۳
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده