آموزش ترکیب رنگ مو
leftAds

تغذیه

 • اشتباهات کوچک در رژیم غذایی
  مدت هااست که رژیم غذایی مناسبی رابرای کاهش وزنتان آغاز کرده اید، اما ناگهان متوجه می شوید وزنتان نوسان کرده است؛ خب، کافی است یک اشتباه کوچک در این فرایند کرده باشید و همان، باعث این تغییر شده باشد. احتمال دارد یکی از این 12 موردی که می خوانید،باعث این نوسان باشد!
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1674
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۹/۶
 • خوب بخورید تا خوب بخندید
  یکی از بارزترین مشخصه های خنده ای زیبا، داشتن دندان هایی سفید و سالم است؛ اندکی تغییر در برنامه رژیم غذایی تان، سالمت دنادن های شما را تضمین می کند . همه می دانیم که تغذیه نفش مهمی در حفظ سلامت بدنمان دارد. اما گاهی به یک هشدار و یادآوری کوچک نیازمندیم .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1675
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۲۳
 • 12 شرط درست غذا خوردن
  غذاخوردن شرط هایی دارد . چنانچه دست هایتان را شسته باشید ، صرفا پیش شرط خوردن را به جای آورده اید ، درزیر دوازده شرط درست خوردن را بسیار فشرده اما ساده آورده ایم
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1652
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۲۱
 • چه بخوریم که خوش به حالمان شود؟
  مطالعه ای که در سال 2002 در دانشگاه چانزهاپکینز صورت گرفته نشان داده ، یک ترکیب بسیار قدرتمند موجود در کلم به نام سولفورافان ، هلیکوباکتر پیلوری (باکتری عامل زخم معده و روده ) را پیش از ورود به دستگاه گوارش تحت تاثیر خود قرار می دهد و از کار می اندازد و حتی شاید در پیشگیری از ایجاد سرطان های دستگاه هم موثر باشد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1925
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۲۱
 • نکاتی در مورد خرید و استفاده صحیح از قارچ
  یک سبزی رایج و در دسترس همگان که اخیرا هم مصرف آن بین ما ایرانی ها بیشتر شده ، قارچ است. اما این استفاده هنوز تفننی است! قارچ می تواند یکی از غذاهای اصلی ما باشد اگر اگر تصویر رنگ نشده قارچ را به کودکی بدهیم ، اغلب کلاهک آن را قرمز با خال های سفید خواهد کرد؛ در حالی که قارج سمی قرمز رنگ است و نوع خوراکی آن کاملا سفید .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1404
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۱۴
 • حقایقی جالب و تاریخی درباره پیتزا
  پیتزا یا همان «کش لقمه» در سال های اخیر به آنچنان غذای محبوبی تبدیل شده است که دیگر کمتر شهری را می توان در سراسر دنیا یافت که رستوران های مجللی که این غذا را به مشتریان خود می دهند وجود نداشته باشد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1395
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۷
 • پاپ کورن میان وعده ای مناسب
  یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه اسگرانتون ایالت پنسیلوانیا به این نتیجه رسیده‌اند که پاپ کورن حاوی آنتی‌اکسیدان‌های بیشتری نسبت به سایر میوه‌ها و سبزیجات است. بسیاری از دانشمندان معتقدند که آنتی‌اکسیدان‌ها موادی هستند که کمک به محافظت در برابر سرطان و بیماری‌های قلبی می‌کنند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1547
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۷/۲۴
 • همه چیز در مورد نوتلا
  در دنیای محصولات خوردنی حساب نوتلا از بقیه جداست.شکلاتی که نه تنها طرفدار ، بلکه عاشق و دلباخته های زیادی در سراسر دنیا دارد.تا جایی که قرار گرفتن نوتلا روی میز صبحانه می تواند صبحانه را از یک وعده غذایی ساده به یک اتفاق فوق العاده تبدیل کند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  42304
  46 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۷/۸
 • آشنايي با انواع نان‌ های خارجی در کشورهای مختلف
  نان، فرآورده‌اي محصول تفكر باستانيان است كه هنوز هم به عنوان غذاي اصلي انسان‌ها شناخته مي‌شود. نان در کشورهای مختلف اسامی‌ گوناگونی دارد و مردم نقاط مختلف جهان با توجه به فرهنگ، سنت و رسم اجدادی‌شان نان‌هاي به خصوصی دارند. با آنها بیشتر آشنا شوید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1704
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۷/۱
 • با غذایمان چه چاشنی بخوریم، دوغ ؟ نوشابه ؟ کفیر
  نوشابه که به دلیل مضراتش اصلا در بحث ما جایی ندارد و بهتر است از سبد خریدهایتان ( البته اگر جایی در آن دارد ) زودتر حذف شود! با این حساب ماست، دوغ و کفیر به عنوان چاشنی های سالم باقی می مانند. به همین دلیل سراغ کارشناسان علم تغذیه رفتیم تا در این مورد بیشتر بدانیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1323
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۶/۲۹
 • با کاربردهای مختلف روغن زیتون آشنا شوید
  علاوه بر خصوصیات مثبتی که از روغن زیتون به عنوان یک روغن سالم و مفید می‌شناسیم، کاربردهای دیگری نیز برای آن وجود دارد. در این مطلب به برخی کاربردهای جالب این روغن اشاره شده که شما را به مطالعه این خصوصیات کاربردی دعوت می کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1170
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۶/۲۹
 • با 19 نکته میز شامی سالم بچینید
  آیا تا به حال به مهمانی‌هایی که برگزار کرده‌اید فکر کرده‌اید؟ به اینکه آیا محیطی که فراهم می‌کنید یک محیط سالم است یا نه؟ محیطی که دیگران در آن احساس آرامش کنند و نخواهند آن را ترک کنند؟
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1559
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۶/۲۱
 • انواع قهوه و دستور تهیه نوشیدنی های قهوه
  قهوه یکی از هدایای طبیعت است . واژه انگلیسی "کافی" (Coffee) از ریشۀ لاتین نام گیاهی از دستۀ Coffea گرفته شده که یک عضو از خانواده روبیاسئا (Rubiaceae) است. گیاهان کوفئا (Coffea) بسیار متعددند، اما گران قیمت ترین نوع آنها، کوفئا عربیکا (Coffea Arabica) است
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  7537
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۶/۱۸
 • گیاهانی که هر زنی باید آن را بشناسد
  امروزه در سراسر جهان دوستداران و علاقه مندان به شیوه های درمانی طبیعی، یک داروخانه کوچک گیاهی در آشپزخانه خود تدارک دیده و بسیاری از گیاهان دارویی شفابخش را به جای انواع مسکن ها و داروهای شیمیایی در این داروخانه کوچک نگهداری می کنند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1895
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۶/۱۴
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده