آموزش ترکیب رنگ مو

تغذیه

 • این 6 سبزی را برای فواید بیشتر بپزید
  سوال بپزیم یا نپزیم؟ یک موضوع داغ در میان بعضی از طرفداران بهداشت مواد غذایی است. طرفداران خام خواری ادعا دارند که خوردن سبزیجات بدون پختن آن پاسخی به همه بیماری ها و سرطان ها است. آنها باور دارند که پختن سبزیجات باعث از بین رفتن ویتامین های مهم،آنزیم ها و آنتی اکسیدن های حیاتی برای سلامتی ما می شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  553
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
 • چای سبز را بیشتر بنوشید.
  چای سبز از جمله نوشیدنی هایی است که طعم و مزه ی خوبی را برای دیگران تداعی نمیکند. اما کسانی که چای سبز را جزو برنامه ی اصلی خود قرار داده اند از کمک آن به کاهش وزن و سلامتیشان آگاهند. اکنون این مقاله تمام تاثیرات بعد از خوردن نوشیدن چای سبز را می گوید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  691
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۵
 • ناشتا آب خوردن
  زنان ژاپنی به داشتن اندام باریک، پوست خوب و بدن سالم معروف هستند. البته ژنتیک هم در این قضیه نقش مهمی دارد، اما آن ها بر این باورند که بعضی از کارهایی که هر روز صبح انجام می دهند
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  1160
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۲
 • پروبیوتیک های لازم بدن
  اکثر افراد تجربه ی کمبود این باکتری های مفید را در بزرگسالی تجربه میکنند و هر چیزی مانند چاقی مفرط ، رژیم های غذایی و آنتی بیوتیک ها میتوانند باعث از بین رفتن این باکتری های مفید در بدن شوند. بنابراین برای اینکه این پروبیوتیک ها همواره در بدنمان باشند لازم است از مواد غذایی و یا مکمل های حاوی پروبیوتیک استفاده کنیم. وجود این پروبیوتیک ها میتواند به هضم غذا و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک بسیار کند .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  781
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۲۸
 • مکمل ها را کنار بگذارید
  مکمل های غذایی به سختی قابل اعتماد هستند چرا که به راستی نمیدانیم این مکمل ها از چه موادی تهیه شده اند. یکی از خطرناکترین چیزها در مورد این مکمل ها زدن برچسب اشتباهی بر روی آنهاست .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  599
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۱۷
 • نمیتوانید خوب بخوابید و خسته اید ؟
  ممکن است بعضی روزها بر خلاف دیگران حالتان زیاد جالب نباشد و احساس خستگی شدید کنید و یا در این زمان ها با استرس فراوانی روبرو شوید.و هر چقدر به عقب برمیگردید تا
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  857
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۹
 • نوشیدنی برای از بین بردن دردهای مزمن
  آیا شما هم جزو کسانی هستید که در قسمت گردن ، مفاصل ، پاها و کمر دچار درد هستید ؟ این دردهای مزمن گریبانگیر میلیون ها نفر در آمریکاست . ممکن است بدون اینکه به این دردها توجه کنید کارهای روزمره تان را انجام دهید اما با این نوشیدنی میتوانید همه ی این دردها را از بین ببرید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  829
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۲۵
 • گارسینیا کمبوجیا
  این میوه به عنوان یک مکمل کاهش وزن شناخته شده است. از میوه های مرکبات جنوب شرقی آسیا است وکارشناسان معتقدند که یکی از موارد خوب برای کاهش وزن به حساب می آید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1089
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۱۲
 • خاصیت فوق العاده میوه های کرسون
  آیا تا به حال از میوه های کرسون چیزی شنیده اید ؟ این میوه بسیار شبیه گیلاس است و درخت میوه‌ی کرسون از رشد سریعی برخوردار است. نکته ای که جالب است بدانید این است که بسیاری از آمریکایی ها این میوه را با نام گیلاس جامائیکایی (Muntingia calabura) میشناسند. رشد درخت این میوه از نواحی آمریکای لاتین و آسیا بوده است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  829
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۱۵
 • یکی از خواص باورنکردنی کافئین صداقت است
  حدود 33 درصد از امریکایی ها، کمتر از آن مقداری که باید می خوابند. کمبود خواب کافی، تأثیرات بدی بر سلامت جسمی و روانی گذاشته و باعث بروز مشکلاتی از جمله چاقی، دیابت، فشار خون بالا، سکته مغزی، افسردگی و بیماری های دیگر می شود. همچنین باعث آسیب توانایی های شناختی و عملکرد کاری از طریق آسیب رساندن به حافظه و یادگیری، قضاوت و تفکر انتقادی می شود. البته کمبود خواب باعث افزایش حوادث و تصادفات رانندگی، صدمات و خطاهای پزشکی و شغلی نیز می شود. کمتر به این نکته توجه شده که کمبود خواب ممکن است باعث افزایش بزهکاری نیز بشود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  581
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۱۳
 • چرا نباید نوشابه بخورید؟
  نوشابه نوشیدنی مناسبی برای مصرف روزانه نیست. اگر می خواهید وزن کم کنید، نوشابه اولین چیزی است که باید از رژیم غذایی خود حذف کنید، (به همراه سوداها و نوشیدنی های گازدار دیگر)، به خاطر شکر زیادی که دارند. تأثیرات مضر نوشابه را در متن زیر بخوانید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  880
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۹
 • خوردن آب نارگیل به مدت یک هفته
  مصرف روزانه آب نارگیل، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. باکتری های بدن، که باعث ایجاد بیماری های لثه و عفونت های دستگاه ادراری می شود را نیز از بین می برد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  815
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۴
 • با چای ماتچا چگونه سالمتر شویم ؟
  اگر از طرفداران پرو با قرص چای سبز هستید و هنوز طعم چای سبز ماتچا را نچشیده اید باید بگوییم که از لذت نوشیدن یک چای سبز بی نظیر محروم مانده اید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1222
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۲/۲۷
 • 10 تصور غلط درباره غذاهای ارگانیک
  مواد غذایی ارگانیک معمولاً گران تر از مواد غذایی دیگر هستند. اما آیا واقعاً سالم تر هستند؟ و به حفظ محیط زیست کمک می کنند یا نه؟ طبق برخی تحقیقات انجام شده تصورات غلطی در مورد مواد غذایی ارگانیک وجود دارد که همه آن ها را باور دارند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  748
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۲/۱
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده