آموزش ترکیب رنگ مو

تناسب اندام

 • چگونه شکمی صاف داشته باشید
  وقتی بیماران به مطب دکتر می روند، پزشک باید در چند ثانیه تصمیم بگیرد که مشکل چیست و چطور می تواند به بیمار کمک کند. اولین علائم حیاتی که پزشکان چک می کنند وزن بیمار است. مهم ترین شاخصی که وضعیت سلامتی افراد را مشخص می کند، مقدار چربی شکم آن هاست.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  4579
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۱/۱
 • 5 اشتباه درباره کاهش وزن در تعطیلات
  در تعطیلات میل به خوردن زیاد می شود!اگر در تعطیلات بتوانید وزن خود را ثابت نگه دارید کارتان قابل تحسین است. مخصوصاً وقتی در عمل، زمان کمتری برای ورزش کردن دارید و کارهای زیاد دیگری برای انجام دادن دارید. پس هوشمندانه عمل کنید و اشتباهات رایجی را که اکثر مردم در تعطیلات انجام می دهندرا انجام ندهید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1266
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
 • 3 راه برای لاغری صورت
  گاهی اوقات وزن کم می کنید اما احساس می کنید صورتتان هنوز چاق است. به طور کلی وقتی افزایش یا کاهش وزن داریم، تعداد سلول های چربی که بافت چربی نامیده می شود کم یا زیاد نمی شود، بلکه سلول ها در حال بزرگ یا کوچک شدن هستند. به همین دلیل است که برخی از افراد صرف نظر از وزنشان چاقی موضعی دارند، چون در آن قسمت از بدنشان سلول های چربی بیشتری نسبت به سایر افراد دارند.هر فردی با خصوصیات و ویژگی های خاص خودش به دنیا می آید، مثل ساختار استخوان یا اندازه ساختار صورت. حالا که نمی توانید ژنتیک یا نقطه کاهش چربی خودتان را عوض کنید، راه هایی وجود دارد که می توانید صورت گرد خودتان را لاغرتر کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1948
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۹
 • 6 علامت برای تغییر رژیم کاهش وزن
  بعضی از افراد عادت دارند کاری را بارها و بارها انجام دهند بدون این که حتی به نتیجه ای برسند. مثلاً همین جنون کاهش وزن! رژیمی را بارها می گیرید یا برنامه ورزشی خاصی را دنبال می کنید و به هیچ نتیجه ای هم نمی رسید و تنها عوارض جسمی و روانی آن رژیم برای شما باقی می ماند. اما این راهش نیست! کاهش وزن یک مسئله کاملاً فردی است و برای هر فرد باید یک برنامه اختصاصی و منحصر به فرد در نظر گرفته شود. اگر هر کدام از 6 نشانه زیر را در خود می بینید باید برنامه غذایی خود را عوض کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1730
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۷
 • این 7 کار را قبل از ظهر انجام دهید
  هر چه زودتر این کارها را انجام دهید زودتر نتیجه می گیرید. دیر بجنبید وقت می گذرد!اگر می خواهید وزن کم کنید چند کار را باید انجام دهید.نور آفتاب صبحگاهی به شما حس هوشیاری، پر انرژی بودن و تمرکز می دهد. در واقع یک سری عادت ها شما را به هدفتان نزدیک تر می کند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2495
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۹/۲۴
 • 4 روش برای کم کردن وزن در محل کار
  وقتی که در حال وزن کم کردن هستید، تمام حواستان به آشپز خانه است!اما محل کارتان هم می تواندمانع رسیدن به هدفتان شود. چون بیشتر وقتتان را در محل کار می گذرانید تا خانه. برای این که در محل کار هیچ مشکلی نداشته باشید،نکاتی را عنوان می کنیم تا بدانید ممکن است دلیل افزایش وزن شما محل کارتان باشد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1924
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۹/۲
 • 4 ماده ی غذایی که باعث چربی سوزی شکم می شود
  این قسمت های مزاحم و مشکل ساز خیلی سریع قبل از این که متوجه شویدشکل می گیرند! راز ماندگاری کاهش وزن، شمردن کالری ها یا این روش ها و رژیم های غلط نیست.با کنترل اشتها،چربی سوزی و افزایش سطح انرژی بدن، باید روی گرسنگی طبیعی بدن و میزان خوابتان کار کنید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  5934
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۷/۱
 • 4 روش کم کردن وزن در مسافرت
  همه روزهای آفتابی تابستان راخیلی دوست دارند.این فصل بهترین زمان برای گذراندن تعطیلات و رفتن به مسافرت،با خانواده و دوستان است.درست است که دراین روزها، فارغ از زندگی روتین و روزمره، باید به استراحت و تفریحتان بپردازید، اما نباید تلاش برای کم کردن وزنتان را فراموش کنید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  1912
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۵/۱۹
 • در یک روز لاغر شوید
  ممکن است شما برای کم کردن وزن از راه های سالم و درستی استفاده نکنید،در واقع این راه شامل تصمیمگیری های زیادی در شیوه زندگی است که شما دره رروز و درهرزمانی با آن ها روبرو می شوید.هرساعت از روز فرصتی است برای انجام کاری که شما را به هدفتان نزدیکتر می کند!
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  9417
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۵/۵
 • 4 راه برای کاهش وزن در هنگام انجام کارهای منزل
  خیلی از کارهای خانه که به صورت تکراری هر روز انجام می دهیم مثل ظرف شستن ، باغبانی ، گردگیری و جاروبرقی کشیدن باعث می شود تا انرژی مصرف کنید و کالری بسوزانید.ممکن است این کاهش وزن زیاد به چشم نیاید ولی همین کارها باعث می شود تا اضافه وزن پیدا نکنید.امروز می خواهیم به شما 4 راه حل بگوییم تا این کاهش وزن بیشتر شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  6098
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۲۳
 • 4 تأثیرآلوئه ورا در کاهش وزن
  ما با نوع غذاهایی که می خوریم و عدم ورزش،روز به روز بیشتر به سمت افزایش وزن پیش می رویم. اگرکاهش وزن هم مثل افزایش وزن راحت بود،هیچ مشکلی برای هیچ کسی به وجود نمی آمد و این همه رژیم های زودگذر و هفتگی باب نمی شد.اگرمیخواهیدوزن کم کنید،بهتراست این کار را با روش های طبیعی انجام دهید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3139
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۸
 • 7 اشتباه رایج موقع آب کردن چربی شکم
  وقتی می خواهید چربی شکمتان را آب کنید، باید این کار را درست انجام دهید. بسیاری از افراد سعی می کنند این کار را انجام دهند، اما اکثراً از روش های غلطی استفاده می کنند و در طولانی مدت به بدن خودشان آسیب می رسانند. در زیر 7 اشتباه رایج را در این مورد عنوان می کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4419
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۳/۲۱
 • با این شربت، بدون تحمل گرسنگی لاغر شوید
  تخم شربتی بعد از اینکه با آب مخلوط شد حالت ژلاتینی به خود میگیرد و چون از آب درست میشود هیچ کالری ندارد و این دانه های ژلاتینی چون مدت های زیادی در بدن باقی میماند باعث میشود شما احساس سیری کنید
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4650
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۳/۴
 • تا عید لاغر شوید
  نزدیک عید که می شویم و می خواهیم لباس جدید بخریم ، متوجه می شویم که باید وزن خود را کاهش دهیم ولی به دلیل وقت کم نگران هستیم که آیا می توانیم به اندام دلخواه خود برسیم یا نه.ما تصمیم گرفتیم راه حل های ساده ولی مفیدی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در این چند هفته باقی مانده ، کاهش وزن داشته باشید.پس با ما همراه شوید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3425
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۵
 • با رژیم 3 روزه (رژیم ارتشی) 4 کیلو لاغر شوید
  حتما با خواندن عنوان این مقاله ، خوشحال شدید چون این یک آرزو برای همه است که در کمترین زمان ، بیشترین مقدار وزن خود را کاهش دهند.برای همین ما رژیم 3 روزه را به شما معرفی می کنیم البته کاهش وزن زیاد در مدت زمان کوتاه روند درستی نیست ولی اگر برای یک مهمانی می خواهید کاهش وزن داشته باشید ، این روشی مناسبی برای کاهش وزن سریع است.
  تعداد نظر:  3
  تعداد بازدید:  81639
  121 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده