آموزش ترکیب رنگ مو

ورزش

 • 5 فایده ورزش هولاهوپ
  هولاهوپ علاوه بر یک سرگرمی می تواند یک ورزش بسیار مفید برای از بین بردن چربی های اضافه باشد.شما می توانید با انجام دادن روزانه این ورزش هم سرگرم شوید و هم کالری بسوزانید.در اینجا 5 فایده هولاهوپ را به شما معرفی می کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5092
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۲/۲
 • 7 ورزش عالی برای کاهش وزن
  فردی پیدا نمی شود که به داشتن بدنی زیبا و دارای فرم علاقه نداشته باشد ولی همه اینها احتیاج به رژیمی مناسب و فعالیت بدنی خوب دارد.در این مقاله 7 ورزش را به شما معرفی می کنیم تا با کمک آنها راحت تر و سریع تر به وزن ایده آل خود برسید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3880
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱
 • 6 راه برای داشتن زندگی با تحرک بیشتر
  در این دنیایی که تکنولوژی همه کارهای ما را آسان کرده است و دیگر نیازی به تحرک بالایی نداریم و همین طور حجم بالای کارهای روزانه ، ما را از داشتن تحرک در زندگی دور می کند در حالی که استفاده از غذاهای فست فود نیز افزایش یاقته است.ما به شما 6 راه را پیشنهاد می کنیم تا از این بی تحرکی خارج شوید و زندگی سالم تری داشته باشید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2474
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۷
 • با این 6 حرکت ، شکمی صاف داشته باشید
  برای داشتن شکمی صاف ، 3 حرکت اول را در یک روز و 3 حرکت دوم را در روز بعد انجام دهید با فاصله 72 ساعت و این حرکت را 5 هفته ادامه دهید تا تاثیر آن را ببینید.هر حرکت را در 2 ست 15 تایی انجام دهید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  7600
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
 • 4 حرکت ساده یوگا
  در این دنیای پر استرس که ما در آن زندگی می کنیم ، لازم است در روز نیم ساعت از وقت خود را برای انجام حرکات یوگا اختصاص دهیم.با توجه به اینکه مشغوله کاری به ما فرصت شرکت در کلاس های یوگا را نمی دهد ، ما به شما چهار حرکت ساده یوگا آموزش می دهیم تا در زمان های خالی این حرکات را انجام دهید و به یک آرامش نسبی روحی و روانی برسید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4091
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۲۶
 • 10 نکته برای بهتر دویدن
  دویدن یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به وزن ایده آل و ظاهر زیبا است و باعث می شود کالری زیادی بسوزانید.در اینجا 10 نکته به شما گفته می شود تا در زمان دویدن صدمه و آسیب کمتری ببینید و نتیجه بهتری بگیرید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2238
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۷/۲۲
 • 18 حرکت ورزشی برای درمان کمر درد (تمرینات ویلیام)
  امروزه به دلیل کار بیش از حد در پشت کامپیوتر ، کمتر کسی وجود دارد که درد کمر را تجربه نکرده باشد.در اینجا 18 حرکت را به شما معرفی می کنیم تا در طول روز آنها را انجام دهید تا این درد کاهش پیدا کند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5001
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۶/۱۶
 • ورزش پیلاتس را بهتر بشناسید
  نام اين ورزش در ابتدا توسط ژوزف پيلاتس علم كنترل بدن نامگذاري شده بود كه پس از مرگ وي به دليل احترام و حفظ ياد و خاطره او توسط بازماندگانش به نام پيلاتس متداول شد
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2310
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۴/۹
 • نکات کاربردی برای حفظ سلامت شما در استخر
  این روزها مراجعه به استخرهای عمومی بیشتر میشود و این لزوم توجه به بهداشت فردی و وضعیت استخرها را بیشتر میکند استخرهای شنا محلی برای رشد و در نتیجه انتقال بیماری های عفونی و پوستی هستند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4173
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۳/۱
 • ارتباط ورزش پیلاتیس و یوگا با سلامتی و شادابی
  تمدن کهن ایران زمین یکی از تمدن های بزرگ و جهانی است و دانش بشری در این تمدن قدمت دیرینه دارد از جمله این دانش از دیرباز در فرهنگ ادبیات و خصوصا عرفان کهن دیده میشود بسیاری از اندیشمندان و عارفان ایران زمین با یوگا و مدتیشن آشنا بوده و از آن بهره جسته اند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2699
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۲/۲۴
 • شکمی صاف با تمرینات ورزشی ساده
  آیا می خواهید شکمی تخت و غبطه برانگیز داشته باشید انجام حرکاتی که در ادامه خواهیم گفت شما را به رسیدن به این هدف کمک خواهند کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1532
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۲/۲۳
 • ورزش در تمام دوران بارداری
  اگر شرایط عمومی بدنی شما مناسب باشد میتوانید به برنامه خود ادامه دهید، خانمهای باردار سالمی که در شرایط مناسب بدنی به سر میبرند و پیش از حاملگی نیز ورزش میکردند، میتوانند به برنامه ورزشی خود در دوران حاملگی ادامه دهند اما اگر خانمهای باردار سالمی نیستند با پزشک خود مشورت کنند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1980
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۲/۳
 • بایدها و نبایدهای ورزش کردن در دوران بارداری
  به شما کمک خواهد کرد تا پس از زایمان، اندام خود را سریعتر به حالت طبیعی برگردانید، همین انگیزه میتواند برای بسیاری از خانمها کافی باشد تا برنامه ورزشی منظمی را در طول دوران حاملگی خود پیگیری کنند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1755
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱/۳۱
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده