آموزش ترکیب رنگ مو
leftAds
leftAds

ورزش

 • اطلاعاتی در مورد یوگا
  یوگا از طرفی به معنای «کنترل کردن» آمده‌است و در آن صورت یوگا را می‌توان علم کنترل امواج فکر و علم مهار قوای ذهن به منظور تسلطی همه جانبه بر توان بالقوة خود دانست.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3094
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۰/۲۵
 • حقایقی جالب که برای پیاده ‌روی انگیزه ایجاد می‌کند
  مرکز پزشکی دانشگاه دوک (Duke) دریافته است که یک پیاده‌روی تند 30 دقیقه‌ای، سه مرتبه در هفته به اندازه داروهای ضدافسردگی برای تسکین علائم افسردگی‌های حاد در سنین مختلف موثر است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1980
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۹/۲۰
 • آداب ورزشکار شدن
  پا گذاشتن به یک باشگاه ورزشی مجهز با طراحی داخلی زیبا، هر ورزشکاری را سرشوق می آورد که ورزش را به صورت حرفه ای ادمه دهد. اگر به اندازه کافی در تصمیم تان مصمم باشید برای تبدیل شدن به یک ورزشکار حرفه ای نخستین قدم آن است که یک مربی ورزشی مناسب پیدا کرده و با او تمرین کنید. نکات زیر به شما کمک می کند که پس از انتخاب یک باشگاه استاندارد یک مربی ورزش مناسب پیدا کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2513
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۲۳
 • ایروبیک و تمرینات استقامتی بهترین ورزش ها برای کاهش وزن
  ورزش کرن در هر شرایطی برای سلامت و رسیدن به وزن مطلوب کارگشاست، اما در میان ورزش ها هم می توان دست به انتخاب زد. ورزش هایی هستند که می توانند شما را زودتر به هدف برسانند. این بار برخلاف همیشه که مطالبی درباره تغذیه داشتم می خواهم از حرکات و فعالیت های ورزشی بگویم که بدون آن رژیم های تغذیه ای بی فایده است و به تناسب اندام منجر نخواهد شد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2247
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۸/۲۳
 • با شکم خالی ورزش نکنید
  برخی می‌پندارند غذا خوردن پیش از انجام حرکات ورزشی باعث ایجاد حالت تهوع و انقباضات شکمی در ورزشکار می‌شود، برخی فکر می‌کنند اگر با شکم خالی ورزش کنند، چربی بیشتری می‌سوزانند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2627
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۷/۱۷
 • باشگاه را به خانه بیاورید
  احساس شادابی ، پر انرژی بودن و در نهایت داشتن عمر طولانی چیزی است که همه ما آرزوی آن را داریم اما اینکه چگونه به این هدف برسیم ، البته که کشفی بزرگ است
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  3951
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۷
leftAds
leftAds
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده