خانه
20.8K

سری دوم مسابقه محتوایی - زمستان 95 - با جوایز ارزنده

 • ۰۰:۴۵   ۱۳۹۵/۹/۳۰
  avatar
  مدیر سایت|1063 |652 پست
  مسابقه محتوایی

  سری دوم مسابقه محتوایی زیباکده  این مسابقه به طور همزمان از بامداد یکم دی ماه 1395 به صورت ماهانه و فصلانه برگزار میشود. در پایان هر ماه، به کسی که بیشترین امتیاز را در همان ماه کسب کرده باشد جایزه ای ارزنده تعلق میگیرد و امتیاز بخش ماهانه برای رقابت در ماه جدید، صفر میشود.

  در پایان فصل نیز کسی که مجموع امتیازش در کل سه ماه بیشتر باشد جایزه ویژه ای دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است که امتیازات در ماه اول به طور مساوی هم در بخش ماهانه و هم فصلانه محاسبه خواهد شد. اما در ماه دوم ضریب امتیاز فصل 50% بیشتر از امتیاز ماه خواهد بود و در ماه سوم، ضریب امتیاز فصل 50% بیش از ماه دوم یعنی رشد 75% بیش از ماه اول خواهد بود تا مسابقه فصلی تا روزهای پایانی هیجان خود را حفظ نماید.

  باید توجه داشته باشید که هر کاربر تنها یک بار میتواند پیروز نهایی مسابقه ماهانه باشد. یعنی اگر کسی در ماه اول برنده مسابقه شد، در ماه های دوم و سوم فصل، رقابت بین سایرین ادامه پیدا میکند. همینطور شخص پیروز در ماه دوم، در مسابقه ماه سوم به حساب آورده نمیشود. اما رقابت برای برنده نهایی در پایان فصل بین همه کاربران اعم از کسانی که در ماههای اول پیروز شده اند یا خیر ادامه پیدا میکند و منعی برای پیروز شدن توامان در یک ماه و مسابقه فصلانه وجود ندارد.

  در سری جدید مسابقه محتوایی به دو شکل میتوان اقدام به کسب امتیاز کرد:  ۱) اشتراک گذاری لینک اختصاصی تاپیک ها در شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و برنامه های پیام رسان :  برای این کار شما پس از ورود به سایت(لاگین کردن)، در بالای هر تاپیک دو دکمه را مشاهد میکنید. یکی کپی لینک برای مسابقه و دیگری به اشتراک گذاری در تلگرام. شما میتوانید با کلیک بر روی دکمه کپی لینک برای مسابقه، لینک تاپیک را کپی کرده و در سایت ها و شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان Paste کنید. پس از آن هر کس که با کلیک روی لینک اختصاصی شما وارد آن تاپیک زیباکده شود، توسط ربات ها شناسایی شده و امتیاز آن به شما اختصاص خواهد یافت. همینطور برای راحتی بیشتر اشتراک گذاری در تلگرام دکمه ویژه ای دارد که باید دقت داشته باشید، تنها در صورتی که در زمان اشتراک گذاری "لاگین" باشید، لینک آن اختصاصی خواهد بود و در غیر اینصورت، لینک عمومی تاپیک را به اشتراک میگذارد که کلیک روی آن برای شما امتیازی به همراه نخواهد داشت.
  سری جدید مسابقه محتوایی
  همچنین هر هفته یک لیست به نام تاپیک های برتر هفته منتشر خواهند شد که در طول آن هفته به اشتراک گذاری آنها امتیاز ویژه و بیشتری خواهد داشت. هر چند در کنار آنها میتوانید با اشتراک گذاری لینک های عادی همزمان از امتیاز همه حالات بهره مند شوید.

  برای مشاهده لینک های برتر هفته، باید به پنل مسابقه (برای کسانی که با کامپیوتر وارد سایت میشوند، پس از لاگین کردن کنار دکمه تایم لاین و دیوار است و برای کسانی که با موبایل وارد میشوند زیرمجوعه دکمه پنل کاربری خواهد بود) مراجعه نمایید. همچنین در پنل کاربری شما میتوانید لحظه به لحظه گزارش لینک ها و امتیازات خود را ببینید و امتیاز خود را با دیگران مقایسه کنید.
  سری جدید مسابقه محتوایی
  لازم به ذکر است که این لینک ها تاریخ مصرف ندارند و تا پایان فصل هر زمان که روی آنها کلیک شود امتیاز آن به حساب شما ریخته خواهد شد. پس شاید بهتر باشد در کنار تلگرام که در لحظه بازدید بیشتری دارد، برای کسب امتیازات پیوسته در طول زمان، در سایت ها، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی که بازدید ثابتی دارند نیز اقدام به اشتراک گذاری لینک های اختصاصی خود نمایید.

  دقت

  داشته باشید که امتیاز بازدید تنها برای کسانی ثبت میشود که صفحه را به طور کامل بازکرده و در آن برای حداقل 10 ثانیه باقی بمانند. کلیک روی لینک و بلافاصله بستن آن امتیازی به همراه ندارد.
  همچنین تنها کسانی واجد شرایط گرفتن امتیاز هستند که حداقل یک پست ظرف 48 ساعت گذشته در زیباکده گذاشته و فعالیت های خود را حفظ کرده باشند. کاربرانی که بدون فعالیت در سایت تنها اقدام به اشتراک گذاری لینک نمایند، امتیازی دریافت نمیکنند.

  نکته بسیار مهم :

  اشتراک گذاری لینک ها در شبکه های اجتماعی، وب سایت ها، بلاگ ها و به طور کلی روی سایت های اینترنتی که قابلیت پیگیری آدرس سایت ارجاع دهنده و فرستنده لینک برای ربات های ما را ایجاد میکند از امتیاز بیشتری به نسبت بخش هایی از شبکه های پیام رسان مثل تلگرام، واتس اپ و ... که در موارد زیادی این امکان را ندارند برخوردار است که در جدول پایین صفحه میزان دقیق امتیازات آورده شده است.


  ۲) دعوت از دوستان برای حضور در زیباکده  علاوه بر بخش تاپیک، در پنل مسابقه، بخش گزارش مسابقه محتوایی کادری برای آدرس اختصاصی شما از صفحه ثبت نام در نظر گرفته ایم که اگر آنرا برای دوستان خود بفرستید و دوستان شما از طریق همان لینک وارد شده و بلافاصله ثبت نام کنند و با تایید ایمیل ثبت نام خود را نهایی نمایند، امتیازی هم برای شما و هم برای دوستتان به عنوان خوش آمدگویی در نظر گرفته خواهد شد. همینطور اگر این فرد فعال بوده و پستی در زیباکده از خود به جای بگذارد نیز امتیاز ویژه ای هم برای شما و هم شخص دعوت شده توسط شما در نظر خواهیم گرفت.
  سری جدید مسابقه محتوایی
  پس از آن اگر کاربری که دعوت کرده اید فعال باشد، برای کسب انگیزه بیشتر در زمان گذاشتن پست دهم و چهلم امتیازات ویژه ای دریافت خواهد کرد.

  به یاد داشته باشید برای جلوگیری از اسپم کردن، هر لینک تاپیک مشخص و یا افراد ثبت نام کننده توسط نرم افزار چک میشود و تنها بار اول ورود به آن تاپیک یا ثبت نام توسط یک بازدید کننده مشخص محاسبه میگردد. (البته پس از گذشتن 12 ساعت بازدید مجدد توسط همان بازدید کننده از آن تاپیک بلامانع است و برای شما امتیاز به همراه خواهد داشت اما ثبت نام های مکرر توسط یک بازدید کننده امتیاز جدیدی برای شما نخواهد داشت).

  لازم به ذکر است هر زمانی که برای زیباکده اثبات شود کاربری اقدام به کسب امتیاز با اسپم نموده است، در مرحله اول با کسر امتیاز شدید و در مرحله دوم با حذف از مسابقه روبرو خواهد شد.

  لیست امتیازات هر بخش :

  موضوع :
  بازدید از تاپیک با لینک اختصاصی در شبکه های پیام رسان
  امتیاز ماهانه : 1
  فصلانه(ماه اول) : 1
  فصلانه(ماه دوم): 2
  فصلانه(ماه سوم) : 3
  موضوع :
  بازدید از تاپیک برتر هفته با لینک اختصاصی در شبکه های پیام رسان
  امتیاز ماهانه : 2
  فصلانه(ماه اول) : 2
  فصلانه(ماه دوم): 3
  فصلانه(ماه سوم) : 4
  موضوع :
  بازدید از تاپیک با لینک اختصاصی در اینترنت
  امتیاز ماهانه : 4
  فصلانه(ماه اول) : 4
  فصلانه(ماه دوم): 6
  فصلانه(ماه سوم) : 9
  موضوع :
  بازدید از تاپیک برتر هفته با لینک اختصاصی در اینترنت
  امتیاز ماهانه : 8
  فصلانه(ماه اول) : 8
  فصلانه(ماه دوم): 12
  فصلانه(ماه سوم) : 18
  موضوع :
  ثبت نام با تایید موفق(برای دعوت کننده)
  امتیاز ماهانه : 4
  فصلانه(ماه اول) : 4
  فصلانه(ماه دوم): 6
  فصلانه(ماه سوم) : 9
  موضوع :
  ثبت نام با تایید موفق(برای ثبت نام کننده)
  امتیاز ماهانه : 8
  فصلانه(ماه اول) : 8
  فصلانه(ماه دوم): 12
  فصلانه(ماه سوم) : 18
  موضوع :
  گذاشتن پست اول(برای دعوت کننده)
  امتیاز ماهانه : 8
  فصلانه(ماه اول) : 8
  فصلانه(ماه دوم): 12
  فصلانه(ماه سوم) : 18
  موضوع :
  گذاشتن پست اول(برای ثبت نام کننده)
  امتیاز ماهانه : 10
  فصلانه(ماه اول) : 10
  فصلانه(ماه دوم): 15
  فصلانه(ماه سوم) : 23
  موضوع :
  گذاشتن پست دهم(فقط برای ثبت نام کننده)
  امتیاز ماهانه : 20
  فصلانه(ماه اول) : 20
  فصلانه(ماه دوم): 30
  فصلانه(ماه سوم) : 45
  موضوع :
  گذاشتن پست چهلم(فقط برای ثبت نام کننده)
  امتیاز ماهانه : 40
  فصلانه(ماه اول) : 40
  فصلانه(ماه دوم): 60
  فصلانه(ماه سوم) : 90


  جوایز این دوره :  جایزه کاربر برتر در ماه دی : 400 هزار تومان
  جایزه کاربر برتر در بهمن ماه : 450 هزار تومان
  جایزه کاربر برتر در اسفند ماه : 500 هزار تومان

  و جایزه ویژه فصلانه زمستان 1395 : 2 میلیون تومان


  نکته بسیار مهم :

  مسابقه ماهانه اسفند ماه و مسابقه فصلانه، همزمان در نیمه شب جمعه 20 اسفند (ساعت 24) به پایان میرسد.

  شما میتوانید با کلیک بر روی جدول نتایج مسابقات لحظه به لحظه از امتیازات خود و دیگران با خبر شوید.

  برای پیوستن به مسابقه محتوایی زیباکده ثبت نام کنید و لذت ببرید.
 • ۱۱:۳۳   ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
  avatar
  بهزاد لابیکاپ آشپزی 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|26879 |15841 پست
  سلام آقای امینی.
  ممنون از مسابقه به نظر من خیلی جذابه و در کنار اینکه باعث میشه زیباکده بازدید کننده و طرفدارای بیشتری پیدا کنه، نحوه امتیازدهی در لحظه و نوع رقابتش خیلی خوبه.
  به نظر من این که سقف رو اضافه کنید در مجموع خوبه. شاید برای دی ماه باعث بشه که رقابت بین همون دو نفر اول باشه که الانم در واقع همینم هست!
  اما از ماههای بعد میشه جوری رقابت کرد که در واقع مثبت باشه. فقط من پیشنهاد میکنم سقف ماه دوم و سوم رو دستکم برای بخش فصلانه طوری در نظر بگیرید که همه کسایی که از ابتدا نبودن هم شانس برنده شدن داشته باشن.
  با تشکر
 • ۱۹:۰۳   ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
  avatar
  رهام 💙دنیز💕
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|19745 |39369 پست

  الان ب نظره من این مسابقه فقط ی بازدید مقطعی برای کاربرای جدید داره و با لینک دعوت میان از سایت دیدن میکنن و میرن . ولی محتوا و مطالب جدید متنوع و جالبی توی سایت وجود نداره ک کاربرای جدید رو جزو اعضا ثابت زیباکده کنه . الان براچی از بقیه برای دیدن سایت دعوت میشه؟ برای کدوم محتوا. چندتا تاپیک چندروز بالا می مونه.

  ویرایش شده توسط رهام 💙دنیز💕 در تاریخ ۱۳/۱۰/۱۳۹۵   ۱۹:۰۹
 • ۱۰:۴۱   ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
  avatar
  امینی
  مدیر سایت|421 |112 پست
  کاربران عزیز زیباکده سلام
  باید توضیح بدهم که زیباکده دارای بیش از 2 میلیون پست هست که اغلب آنها بسیار مفید و کاربردی هستند و معرفی و نشان دادن این پست ها به کاربران جدید مهمترین هدف این مسابقه است و البته جمع آوری همه ی اهداف در یک فرایند یا ممکن نیست و یا بسختی امکانپذیر است.
  ارادتمند امینی.
 • ۱۱:۳۲   ۱۳۹۵/۱۱/۲
  avatar
  امینی
  مدیر سایت|421 |112 پست

  کاربران عزیز زیباکده سلام

  ضمن تبریک به کاربر محترم و قدیمی "مهرنوش" برنده ی مسابقه ماهانه دی به اطلاع می رسانیم که سقف مجاز کسب امتیاز برای بهمن ماه در مسابقه ماهیانه 300 و در مسابقه فصلی 1000 امتیاز خواهد بود که از امروز اعمال می گردد، 

  از کاربر عزیز و قانونمدار جدید سایت نازمین با پوزش همانطور که درپیام خصوصی روز جمعه توضیح داده شده اضافه امتیازات روزانه در مسابقه ماهیانه کسر می گردد ولی امتیاز ایشان برای مسابقه فصلی پابرجا خواهد بود.

  برای همه ی اعضای محترم آرزوی موفقیت و لحظاتی پربار در زیباکده را دارم.

  ارادتمند امینی.


  به اشتراک گذاشته شده از تایم لاین امینی

  ویرایش شده توسط امینی در تاریخ ۲/۱۱/۱۳۹۵   ۱۲:۰۷
 • ۱۱:۴۰   ۱۳۹۵/۱۱/۲
  avatar
  *** نازمیـــن ***کاپ قدمت 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|2803 |5313 پست
  سلام
  ممنون از توجهتون جناب آقای امینی

 • ۱۱:۴۱   ۱۳۹۵/۱۱/۲
  avatar
  *** نازمیـــن ***کاپ قدمت 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|2803 |5313 پست
  مهرنوش جونم ، دوست زیباکده ای من
  مبارک باشه عزیزم
 • ۱۲:۰۷   ۱۳۹۵/۱۱/۲
  avatar
  بهزاد لابیکاپ آشپزی 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|26879 |15841 پست
  تبریک مهرنوش!
 • ۱۲:۳۶   ۱۳۹۵/۱۱/۲
  avatar
  mona monaکاپ آشپزی کاپ عکاس برتر 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|48264 |46689 پست
  تبريك مهرنوش جون
 • ۱۳:۰۹   ۱۳۹۵/۱۱/۲
  avatar
  مهرنوشکاپ قدمت 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|10310 |5671 پست
  زیباکده
  امینی : 

  کاربران عزیز زیباکده سلام

  ضمن تبریک به کاربر محترم و قدیمی "مهرنوش" برنده ی مسابقه ماهانه دی به اطلاع می رسانیم که سقف مجاز کسب امتیاز برای بهمن ماه در مسابقه ماهیانه 300 و در مسابقه فصلی 1000 امتیاز خواهد بود که از امروز اعمال می گردد، 

  از کاربر عزیز و قانونمدار جدید سایت نازمین با پوزش همانطور که درپیام خصوصی روز جمعه توضیح داده شده اضافه امتیازات روزانه در مسابقه ماهیانه کسر می گردد ولی امتیاز ایشان برای مسابقه فصلی پابرجا خواهد بود.

  برای همه ی اعضای محترم آرزوی موفقیت و لحظاتی پربار در زیباکده را دارم.

  ارادتمند امینی.


  به اشتراک گذاشته شده از تایم لاین امینی

  زیباکده

  خیلی ممنون آقای امینی، واقعا خیلی خوشحالم، دست شما و همه ی همکاران در زیباکده واقعا درد نکنه 40

  اطلاعات رو هم فرستادم 9

 • ۱۳:۱۰   ۱۳۹۵/۱۱/۲
  avatar
  مهرنوشکاپ قدمت 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|10310 |5671 پست
  دوستای عزیزم ممنون از تبریکاتون، خیلی خوشحال شدم
 • ۱۷:۵۹   ۱۳۹۵/۱۱/۲
  avatar
  آهوبرترین های سال 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|51070 |36302 پست
  وااااای مهرنوش جون برنده شدی ؟
  تبریک میگم
 • ۱۸:۰۶   ۱۳۹۵/۱۱/۲
  avatar
  رهام 💙دنیز💕
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|19745 |39369 پست
  مهرنوش جون مبارکه عزیزممم...
 • ۱۳:۱۵   ۱۳۹۵/۱۱/۳
  avatar
  مهرنوشکاپ قدمت 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|10310 |5671 پست
  زیباکده
  آهو : 
  وااااای مهرنوش جون برنده شدی ؟
  تبریک میگم
  زیباکده

  مرسی آهو جون، آره بلاخره! 15

  ممنون ار تبریکت 8

 • ۱۳:۱۶   ۱۳۹۵/۱۱/۳
  avatar
  مهرنوشکاپ قدمت 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|10310 |5671 پست
  زیباکده
  رهام💝دنیز💖 : 
  مهرنوش جون مبارکه عزیزممم...
  زیباکده

  ممنون الهام جون مهربون 8 46

 • ۱۱:۰۲   ۱۳۹۵/۱۱/۴
  avatar
  مامان مانیا
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|20254 |8891 پست
  مهرنوش جان تبریک خانوم
 • ۱۲:۴۹   ۱۳۹۵/۱۱/۴
  avatar
  مهرنوشکاپ قدمت 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|10310 |5671 پست
  زیباکده
  مامان مانیا : 
  مهرنوش جان تبریک خانوم
  زیباکده

  ممنون مونا جون، خیلی لطف داری 8

 • ۱۳:۳۲   ۱۳۹۵/۱۱/۴
  avatar
  رهام 💙دنیز💕
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|19745 |39369 پست
  زیباکده
  مهرنوش

  اطلاعات رو هم فرستادم 9

  زیباکده

  بلخره مهرنوش اطلاعاتش رو به یکی داد. عزیزم مهرنوش جان 

 • ۱۱:۵۱   ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
  avatar
  رهام 💙دنیز💕
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|19745 |39369 پست
  گذاشتن سقف امتیاز روزانه باعث میشه ک هیچ وقت نفر دوم ب نفر اول نرسه و انگیزه ای برای رقابت نباشه . مثلا اگر نفر اول ۱۰۰۰امتیاز جلوتر باشه نفر دوم هیچوقت نمیتونه این هزار امتیاز رو جبران کنه مگر اینکه نفر اول ۴ روز کامل دست از فعالیت بکشه. اختلاف امتیازها ثابت می مونه و نفرات بعدی میدونن ک رقابت بیفایده س جون اختلاف جبران شدنی نیست ب خاطر سقف امتیاز
 • ۱۱:۱۲   ۱۳۹۵/۱۲/۱
  avatar
  mona monaکاپ آشپزی کاپ عکاس برتر 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|48264 |46689 پست

  نازمين جان پيروزي مقتدرانه شما رو در مسابقه ماهانه و فصلانه تبريك ميگم 

  براتون بهترين ها رو آرزو دارم

 • ۱۴:۳۲   ۱۳۹۵/۱۲/۱
  avatar
  زیباکده
  مدیر سایت|1063 |652 پست

  با سلام به کاربران عزیز زیباکده.

  ضمن تشکر از همه دوستانی که در کنار ما هستند و خسته نباشید به دوستانی که در مسابقه شرکت کرده اند، تبریک ویژه ما را به کاربر تازه وارد اما خیلی فعال زیباکده خانم نازمین برای کسب مقام نخست در مسابقه ماهانه "بهمن ماه" پذیرا باشید. 17

  https://www.zibakade.com/8282cdd7-058b-422c-a1c4-8885816bcbfd

  از ایشون درخواست داریم که برای ارسال اطلاعات تکمیلی جهت دریافت جایزه از طریق پیغام خصوصی با همین اکانت در ارتباط باشند.

  برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت در بخش های بعدی مسابقه را داریم. 8

  زیباکده.

 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2021 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان