آموزش ترکیب رنگ مو
کپی لینک با موفقیت انجام شد
تعداد بازدید : 7623
آخرین پست تاپیک : ۱۳:۰۵   ۱۳۹۶/۱۰/۸
صفحه مورد نظر

معرفی سایت و وبلاگ

به اشتراک گذاری در تگرام
کاربر جديد تعداد پست : 2
ارسال پیام خصوصی
سپاس شده  : 0

تالار نت/ سایت جامع تالارهای پذیرایی ایران

سایت تالارنت با هدف جمع آوری دیتابیس تالارهای پذیرایی و باغ تالارها ایجاد شده است.
با توجه به اینکه مخاطب اصلی این سایت را زوج های جوان تشکیل می دهند در این راستا جهت رفاه حال آنان سعی شده تا اطلاعات دیگر و مرتبط با آنها را در سایت قرار داده شود.
از جمله این این امکانات می توان به دیتابیس آرایشگاه های عروس تهران، مزون های عروس، آتلیه های عروس تهران و ... اشاره نمود.


از ویژگی های بارز سایت تالار نت می توان به قسمت مقالات آن اشاره نمود که اکثر مقالات این سایت تولیدی بوده و از برخی سایت ها و رفرنس های معتبر خارجی استخراج و ترجمه شده اند که زوج های جوان و نوعروسان می توانند از آنها استفاده نمایند.
فرم جستجوی پیشرفته ای که در سایت تالار نت قرار دارد به کاربران کمک می کند تا تالار مورد نظر خود را با توجه به نوع تالار، محدوده، ظرفیت و دیگر امکانات جانبی تالار انتخاب نمایند. همچنین امکان یافتن تالار از روی نقشه گوگل فراهم شده است.
در صفحه اختصاصی به تالارهای پذیرایی تهران و باغ تالارهای تهران لیستی جامع از تالارهای تهران آورده شده است که در برخی از موارد تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است.
برخی دیگر از صفحات این سایت :

تالارهای پذیرایی کرج

باغ تالارهای کرج

تالارهای پذیرایی مشهد

تالارهای پذیرایی اصفهان

تالارهای پذیرایی قم

تالارهای طرح ازدواج آسان

معرفی سایت و وبلاگ

   آخرین مطالب این تاپیک
برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع بعد »
زیربخش
«  موضوع قبل
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده