خانه
32

چه خط چشمی برای چشمان شما مناسب است؟

 • ۱۳:۵۴   ۱۴۰۳/۴/۲۰
  avatar
  کاپ قدمت 
  کاربر جديد|11 |96 پست
  خط چشم مناسب با چشمان

  هیچ آرایشی بدون خط چشم کامل نمی‌شود. اگر سال‌هاست که دارید از یک شکل خط چشم استفاده می‌کنید زمان آن رسیده تا با ایجاد تغییر در نحوه کشیدن خط چشم، جانی دوباره به ظاهر زیبای خود دهید. خط چشم کشیدن علاوه‌بر مشخص کردن چشمان شما این قدرت را دارد که شکل چشم‌ها را نیز تغییر دهد. بنابراین اگر روزی چشمانی خسته داشتید کافی است با شگفتی خط‌ چشم‌، چشم‌ها را درشت‌تر کنید.

  اما آیا با انواع چشم‌ها آشنا هستید؟ آیا می‌دانید چه سبک خط چشمی برای نوع چشمان شما مناسب‌تر است؟ آیا می‌دانید چطور باید ظاهر چشمان خود را با یک خط‌ چشم ساده تغییر دهید؟

  چطور شکل چشمان خود را بشناسیم؟

  وقتی صحبت از بهترین خط‌ چشم برای شکل چشمان شما می‌شود، ابتدا باید با انواع شکل چشمان آشنا شوید تا بتوانید مطابق با آن، بهترین شیوه کشیدن خط چشم را انتخاب کنید. اگر چه هیچ شکل و مدل خط‌ چشمی وجود ندارد که برای چشمان زیبای شما بد به‌نظر برسد اما گاهی اوقات تطبیق نحوه کشیدن خط چشم با ظاهر و شکل چشم‌ها می‌تواند زیبایی صورت را دوچندان کرده و فرم طبیعی چشم‌ را تقویت کند.

  چشم‌های بادامی

  چشم‌های بادامی‌شکل عموما پلک کوچک‌تری دارند و پهنای بیشتری نسبت به چشم‌های گرد دارند. این چشم‌ها در گوشه‌های بیرونی کمی به سمت بالا می‌چرخند.

  چشم‌های گرد

  چشم‌های گرد که ظاهر آن‌ها کاملا مشخص است. یکی از مشخصه‌های اصلی این نوع چشم‌ها چین‌وچروک‌های مشخصی است که در اطراف دارند.

  چشم‌های روبه‌پایین

  آینه ابزاری کلیدی در تعیین شکل چشم‌ها خواهد بود. وقتی به چشمان خود در آینه نگاه می‌کنید، اگر گوشه بیرونی چشم‌ها به سمت پایین باشد، چشم‌های شما روبه‌پایین است.

  چشم‌های کلاه‌دار

  چشم‌های کلاه‌دار بسیار رایج هستند. در زیر ابروها بخش کوچکی از پوست ظاهر شده که قسمت بیشتری از پلک متحرک را می‌پوشاند. به این نوع چشم‌ها، چشم‌های کلاه‌دار می‌گویند.

  چشم‌های مونولید یا یکپارچه

  اگر چین‌وچروک زیادی در محل برخورد پلک‌ها با پوست زیر ابرو ندارید، نشانه‌ای از داشتن پلک‌های مونولید یا یکپارچه است.

   

  نحوه کشیدن خط چشم متناسب با فرم چشم

  نحوه کشیدن خط چشم برای انواع چشم‌ها

  اگر می‌خواهید بدانید چه خط چشمی برای چه چشمی مناسب است باید شکل چشم خود را بشناسید. حالا که با انواع چشم‌ها آشنا شده‌اید می‌توانید یکی از بهترین خط چشم‌ها را بکشید.

  خط چشم برای چشم‌های بادامی

  چشم‌های بادامی دقیقا شبیه به بادام درختی هستند، کشیده و گوشه‌دار. چشم‌های بادامی یکی از مطلوب‌ترین شکل چشم‌ها هستند چون پتانسیل بازی با خطوط خط چشم را دارند. برای چشم‌های بادامی، بهترین خط چشم‌ها، خط چشم گربه‌ای و خط چشم بال‌دار است چون بسیار ظریف و چشم‌گیر خواهند بود.

  خط چشم برای چشم‌های گرد

  چشم‌های گرد، بزرگ و درخشان هستند. خط چشم روی چشم‌های گرد می‌تواند باعث تغییر شکل چشم‌ها شود. می‌توانید از خط چشم مایع یا مداد چشم استفاده کنید اما ترفند اصلی این است که روی ناحیه بیرونی چشم‌ها تمرکز داشته باشید. از یک‌سوم گوشه بیرونی چشم‌ها شروع کنید، خط را دقیقا از گوشه بیرونی کشیده و با یک حرکت ظریف و ساده تا جایی بکشید که چشم‌ها کاملا باز باشند. در عین حال می‌توانید شکلی بادامی نیز به چشم‌ها دهید.

  خط چشم برای چشم‌های مونولید یا یکپارچه

  کسانی‌که چشم‌های مونولید یا یکپارچه دارند، پلک آن‌ها مشخص و بدون چین است. وقتی نوبت به کشیدن خط چشم برای فرم چشم یکنواخت می‌رسد، بهتر است آن را طوری بکشید که بتواند توجه‌ها را به چشم‌ها جلب کند.

  از یک مداد چشم برای کشیدن خط چشم برای پلک بالایی استفاده کنید. مداد را به سمت بالا بکشید و در نهایت یک خط چشم دودی ظریف بکشید. نکته کلیدی این است که خط چشم را باید از گوشه داخلی چشم‌ها بکشید و شکل بال را به سمت بیرون در یک زاویه رو به بالا گسترش دهید. برای داشتن حالتی یکنواخت، وقتی صحبت از خط‌ چشم می‌شود، قطعا خط چشم هرچقدر ضخیم‌تر باشد بهتر خواهد بود.

  خط چشم برای چشم‌های روبه‌پایین

  اگر چشم‌های روبه‌پایین دارید به این مفهوم است که گوشه بیرونی چشم‌ها کمی پایین‌تر از گوشه داخلی چشم‌ها است. هدف از آرایش چشم روی چشم‌های روبه‌پایین، بلند کردن چشم‌ها خواهد بود. می‌توانید این کار را با اضافه کردن یک حرکت کوچک 45 درجه‌ای در انتهای خط مژه انجام دهید. به‌سادگی یک خط نازک در امتداد گوشه داخلی و وسط چشم کشیده و به‌تدریج که به گوشه بیرونی چشم می‌رسید، آن را ضخیم‌تر کنید. برای تعیین طول حرکت خط چشم روی پلک‌ها، از گوشه بیرونی چشم و انتهای ابروی خود به‌عنوان راهنما استفاده کنید.

  یکی از بهترین خط چشم‌ها، خط چشم گربه‌ای بسیار ظریفی است که به سمت شقیقه‌ها کشیده می‌شود تا گوشه‌های بیرونی چشم‌ها را کمی بلند کند. کوتاه نگه داشتن دنباله خط چشم‌ به شما کمک می‌کند هنگام لبخند زدن ظاهری زیباتر داشته باشید. فراموش نکنید که خط پایینی مژه‌ها را خالی بگذارید تا با خط بالایی مژه‌ها رقابت نکند.

  خط چشم برای چشم‌های کلاه‌دار

  اگر چشم‌های کلاه‌دار دارید، هدف این است که آن‌ها را باز نشان دهید و در نتیجه باید تمرکز را به گوشه‌های بیرونی چشم‌ها جلب کنید. برای انجام این کار، یک خط باریک به اندازه یک‌سوم داخل چشم خود بکشید و سپس یک بال عمودی ضخیم را به گوشه بیرونی وصل کنید. نکته کلیدی در کشیدن خط چشم برای چشم‌های کلاه‌دار استفاده از خط چشمی است که سریع خشک شود و نوک آن دقیق باشد تا کنترل بیشتری روی آن داشته باشید.

   

  انواع خط چشم

  خط‌ چشمی که به همه چشم‌ها می‌آید!

  برای کشیدن زیباترین خط چشم‌ها اول باید شکل چشم‌های خود را بشناسید. وقتی بدانید چطور چشم‌های خود را زیباتر و جذاب‌تر کنید، دیگر کشیدن خط‌ چشم کار سختی نخواهد بود. کافی است محصولی مناسب مانند مداد چشم، خط چشم مایع، خط چشم ماژیکی، خط چشم نمدی و ... را انتخاب کنید تا بتوانید چشم‌هایی خیره‌کننده داشته باشید. مدیسه در فروشگاه آنلاین خود مجموعه‌ای از بهترین و معتبرترین برندهای خط چشم را گرد هم آورده تا بتوانید مطابق نیاز و خواسته خود محصولی مناسب را انتخاب کنید. حالا که با انواع شکل چشم‌ها و نحوه کشیدن خط‌ چشم برای آن‌ها آشنا شده‌اید، تنها یک قدم با داشتن چشمانی چشمگیر فاصله دارید.

   

   

 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان