خانه
904

هزینه لیپوماتیک

 • ۱۶:۳۶   ۱۳۹۷/۹/۱۹
  avatar
  کاربر جديد|0 |30 پست

  هزینه لیپوماتیک

  لیپوماتیک روشی برای لاغری موضعی است که در سراسر دنیا استفاده می شود . این روش  از سوی سازمان FDA آمریکا روشی بی خطر و با کمترین عوارض معرفی شده است. استفاده از دستگاههای پیشرفته در لیپوماتیک امکان آسیب رساندن به بافت های اطراف چربی را به صفر رسانده است . استفاده از این روش عوارض روش های لاغری قدیمی که باعث کبودی و تورم بعد از عمل می شد را دیگر برای فرد به همراه ندارد. پس از تخلیه چربی به وسیله لیپوماتیک پوست صاف می شود و امکان بازگشت چربی وجود ندارد.

  برای  دیدن نمونه کارهای بیشتر لیپوماتیک روی ادامه مطلب کلیک کنید .

  هزینه لیپوماتیک

  یکی از فاکتورهایی که افراد برای جراحی زیبایی تناسب اندام در نظر می گیرند هزینه لیپوماتیک می باشد. امروزه تنوع در روشهای لاغری و تبلیغات وسیعی که در این زمینه صورت می گیرد مبنی بر صرف هزینه کمتر و نتجه بهتر فریبی بیش نیست. باید به این نکته توجه داشت برای اینکه برای مدت زمان طولانی می خواهید چربی ها بازنگردد باید از روشی استفاده کنید که هم موثر بوده و هم دارای کمترین عوارض باشد . تبلیغاتی که درباره داروها و پک های لاغری باشد در صورتی که موثر باشند اثر آنها موقت بوده و باعث عوارضی در فرد می شود که از جمله می توان به اختلال در معده یا ایجاد تغییرات پوستی در بدن اشاره کرد. هزینه لیپوماتیک با توجه به گران بودن دستگاه و هزینه جراحی در کلینیک یا بیمارستان و جراحی خود پزشک نسبت به روش های لاغری موقت گران تر بوده ولی هم طولانی مدت بوده و هم امکان عدم موفقیت در عمل وجود ندارد.

  از آنجائیکه استفاده از دستگاه لیپوماتیک نیاز به تخصص و تبحر دارد تنها در صورتی که جراح پلاستیک باشد می تواند این روش را بدون عوارضی مانند آمبولی ایجاد کند . دکتر سلیمان زاده جراح پلاستیک با استفاده از روش جدید علاوه بر از بین بردن چربی به پیکر تراشی اندام فرد نیز می پردازد . برای کسب اطلاع و مشاوره با شماره 09907242400تماس بگیرید .برای دیدن نمونه کارهای لیپوماتیک و سایر جراحی های زیبایی به ادرس کانال تلگرام و اینستاگرام  مراجعه کنید .
   

   

  برای انجام لیپوماتیک چه وزنی باید داشته باشیم؟

  برای اینکه بدانید که با وزن زیاد هم می توان لیپوماتیک انجام داد یا خیر باید گفت که این فاکتور بر اساس BMI یا توده بدنی فرد بررسی می شود . BMI شاخصی است که میزان چاقی شما را بر اساس تجمع چربی و اضافه وزن اندازه گیری می کند. در صورتی که عدد به دست آمده بین 18 تا 24 باشد فرد دارای وزن ایده آال می باشد در غیر اینصورت چاق می باشد .  نتایج این بررسی فرد را در یکی از دسته های ذیل قرار می دهد:

  1. وزن ایده آل
  2. اضافه وزن
  3. چاق
  4. چاقی مفرط و خطرناک

  لاغری موضعی

  با پیشرفت علم در زمینه پزشکی و زیبایی روش های لاغری موضعی زیادی برای زیبایی و تناسب اندام به وجود آمده است. از مزایای این روش های لاغری اینست که می توان در هر موضعی از بدن که دارای چربی زیاد می باشد از این روش استفاده کرد. با این روش ها سریع تر لاغری صورت می گیرد و عدم برگشت چربی در صورت رعایت رژیم غذایی مناسب وجود دارد. فقط در این روش های لاغری انتظار کاهش وزن نداشته باشید و برای کاهش بافت چربی در قسمت های مختلف بدن از این روش ها استفاده می شود.

  لاغری موضعی مثل لیپولیز ، water jet و لیپوماتیک همه اینها نوعی لیپوساکشن می باشند.

  همه این روش های لاغری موضعی دارای تقریبا نتایج یکسانی بوده و تفاوتی در عوارض و نتایج آن وجود ندارد . تنها تفاوت این رو ها نحوه استفاده و مهارت جراح می باشد . از آنجائیکه این روش ها برای از بین بردن موضعی چربی ها استفاده می شود ، به پیکر تراشی اندام فرد نیز منجر می شود بنابراین جراح با مهارت و شیوه خاص خود از هر یک از این روشها استفاده می کند .

  انواع لیپوماتیک

  • لیپوماتیک شکم
  • لیپوماتیک پهلو
  • لیپوماتیک شکم و پهلو
  • لیپوماتیک باسن
  • لیپوماتیک ران پا
  • لیپوماتیک بازو

  لیپوماتیک شکم

  بیشترین تجمع بافت های چربی در ناحیه شکم می باشد. چربی زیاد در شکم علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن زیبایی اندام فرد بر روی عملکرد سایر اعضای  بدن تاثیر منفی می گذارد. چربی بیش از اندازه در شکم باعث بروز بیماری های قلبی ، سکته مغزی و دیابت گرید 2 می شود.

  لیپوماتیک شکم برای چه افرادی مناسب می باشد؟

  1. افرادی که به دلیل مشکلات جسمانی نمی توانند ورزش کنند برای انجام لیپوماتیک مناسب هستند.
  2. افرادی که به خاطر مشکلات گوارشی نمی توانند رژیم غذایی با کاهش وزن داشته باشند.
  3. افراد جوان به دلیل بافتهای در حال رشد و جوان برای لیپوماتیک به نسبت افراد پیر مناسب تر هستند.

  [caption id="attachment_3377" align="alignnone" width="300"] لیپوماتیک لیپوماتیک[/caption]

   

  لیپوماتیک پهلو

  شما زمانی که از روش لیپوماتیک پهلو برای لاغری این قسمت خود استفاده می کنید برخلاف روش های دیگر به هیچ عنوان چربی ها در بدن گلوله گلوله نخواهند شد و سطحی هموار در پهلو ایجاد می شود.همچنین در این روش هیچ گونه حرارتی استفاده شده و به همین دلیل چربی ها سالم از بدن خارج می شوند و می توان از آنها برای موارد جوانسازی صورت با روش تزریق چربی استفاده کرد.احتمال برگشت چربی های خارج شده در صورتی که شما رژیم غذایی و تحرک کافی داشته باشید احتمال کمی دارد.همچنین در روش لیپوماتیک عوارض احتمالی مانند عفونت بسیار کاهش پیدا می کند.

  لیپوماتیک ران پا

  لیپوماتیک ران پا نه تنها چربی های داخل پا را خارج می کند بلکه تا طولانی مدت اثرات ماندگاری دارد . این جراحی برای افرادی که چربی های زائد در کنار یا داخل ران آنها انباشته شده است بسیار محسوس است و فرد بعد از عمل تغییر زیادی می کند. افرادی که به دلایل ژنتیکی و یا دیگر مسائل در قسمت پاها تناسب زیبایی وجود ندارد و یا اینکه به دلیل افزایش زیاد وزن شکل ران پا به صورت مطلوبی نمی باشد .این افراد می توانند با لاغری موضعی با لیپوماتیک چربی ها را از قسمت های خارج و داخل ران، پشت و جلوی ران و همچنین اطراف زانو بردارند.

  لیپوماتیک بازو

  .چربی های قسمت بازو به صورت انباشته شده و شل موجب نارضایتی این افراد می شود وبا لیپوماتیک بازو می توان این موضوع را برطرف کنید .بازوهای چاق موجب کوتاه نشان دادن قد می شود به همین دلیل لیپوماتیک می تواند چربی های انباشته شده از بازوها را خارج کند .

  زمانی که شما لیپوماتیک بازو را انجام می دهید. بلافاصله شلی و افتادگی بازوها از بین خواهد رفت و چربی هایی که که به صورت ناموزون در دست ها آویزان بودند از بین خواهد رفت. لیپوماتیک بازوها باعث می شود پوست سفت شود .اما چربی ها در قست بازو کاملا قابل برگشت هستند که شما باید دقت باشید که با تغییر در سبک زندگی از بازگشت آنها جلوگیری کنید.

  لیپوماتیک باسن

  لیپوماتیک باسن هم برای خانم ها و هم برای آقایان که باسن های بزرگ و یا سایز بسیار بزرگ دارند مفید واقع می شود .در لیپوماتیک باسن چربی های اضافه برداشته می شود  و چربی ها به اندازه ایی خارج می شود که همچنین برای خانم ها دارای جذابیت لازم باشد و برای آقایان نیز باعث کاهش سایز قابل ملاحظه ایی شود .

  خطر آمبولی بعد از لیپوماتیک

  بسیاری از افراد تصور می کنند که عوارضی مانند آمبولی به نوع دستگاه لاغری بستگی دارد در حالیکه  روش جلوگیری از آمبولی انتخاب دستگاه نیست .و در همه روشهای لاغری موضعی از جمله لیپوماتیک ایجاد می شود . آمبولی

  عوارض لیپوماتیک

  یکی از سوالاتی که افراد می پرسند اینست که آیا لیپوماتیک دارای عوارض می باشد؟

  یکی از عوارض این جراحی آمبولی است ولی این عوارض بستگی به نوع جراحی و شیوه جراح دارد . نکته مهم در این عمل اینست که فردی که لیپوماتیک را انجام می دهد باید جراح باشد بنابراین بیمار  نباید به کلینیک هایی که دارای تخصص در این رشته نیستند مراجعه کند . متاسفانه برخی از پزشکان عمومی ، تکنسین ها و متخصص زنان و سایر رشته ها وارد این حوزه شده اند که می تواند عوارض عمل را بالا ببرد . به جرات می توان گفت تمامی عوارض این جراحی زمانی اتفاق افتاده است که لیپوماتیک در کلینیک های غیر مجاز و مطب ها انجام شده است . این عمل باید حتما در بیمارستان های مجهز انجام شود.

  نکته دیگر اینست که انجام لیپوماتیک به منظور کاهش وزن نیست بلکه با هدف تغییر سایز و از بین بردن چربی های موضعی انجام می شود . بنابراین فرد نباید توقع کاهش وزن زیادی داشته باشد . جراح باید بیمار مناسب برای این عمل را انتخاب کند بیمار بالای 35 برای لیپوماتیک مناسب نیست و برای این افراد باید از سایر جراحی ها نظیر کوچک کردن معده استفاده کرد . نکته دیگر اینکه بعد از جراحی باید سبک زندگی فرد تغییر کند . فرد حدودا 45 دقیقه تا یک ساعت ورزش کند و غذای کم کالری مصرف کند . در غیر اینصورت نتایج مورد نظر و رضایت بخش برای بیمار حاصل نمی شود .

  هزینه لیپوماتیک

  ویرایش شده توسط زیباکده در تاریخ ۲۰/۹/۱۳۹۷   ۱۲:۳۳
 • leftPublish
 • ۰۰:۲۲   ۱۳۹۸/۶/۲۶
  avatar
  مامان سوگل
  کاربر جديد|0 |26 پست
  یکی از فامیلامون رفت پیش دکتر سینا غیاثی لیپوماتیک کرد اونم خیلی از دکترش تعریف می کنه. دکترایی که جراح پلاستیکن خیلی خوب عمل زیبایی انجام می دن .
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2022 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان