خانه
2.95K

چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟​

 • ۱۵:۰۴   ۱۳۹۵/۳/۵
  avatar
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|13384 |16410 پست

  چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟​

  در ابتدای راه اندازی این گزینه و این سرویس، شرکت تلگرام با در نظر گرفتن یک ایمیل به آدرس spam@telegram.org از کسانی که گمان می کردند به اشتباه حسابشان اسپم شده می خواست تا با موضوع Spam یک ایمیل حاوی شماره تلگرام اسپم شده به آن ارسال کنند تا بعد از بررسی، شماره  درخواست کننده را از لیست سیاه ریپورت اسپم شدگان خارج کند. اما گویی اخیراً حجم این ایمیل ها چنان زیاد گشته که شرکت تلگرام دیگر تمایلی به پاسخگویی به این ایمیل ها ندارد. نمونه ایمیلی که میتوانید ارسال کنید در انتهای متن قرار داده شده.

   

  روش جدید

  خبری خوشحال کننده برای کاربران ریپورت اسپم شده تلگرام [تاریخ 95/01/24]

   تلگرام در تازه ترین بروزرسانی خود ربات  spambot@ (اسپم بوت) را برای رفع مشکل ریپورت اسپم کاربران راه اندازی کرده است و شما دیگر نیازی نیست برای حل مشکل خود به تلگرام ایمیل خارج شدن از حالت ریپورت اسپم ارسال کنید.

  چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟​

  پس از انتخاب گزینه start  از منوی باز شده گزینه"!this is a mistake " را انتخاب کنید.

  چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟​

  سپس گزینه " yes"  را انتخاب کنید.

  چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟​

  در صفحه جدید با انتخاب گزینه "!No i'll never do any of this" تایید کنید که هیچ فعالیتی که باعث اذیت دیگران شود، انجام نخواهید داد.

  چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟​

  در پایان متن کوتاه زیر به زبان انگلیسی را برای مدیران تلگرام ارسال کنید.

   

  Dear Telegram Support, 

   

  My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don't have their number, if I am the chat starter.

  Kindly help to fix the issue and remove the spam report.

   

  Best Regards.

   

  چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟​

   

  ربات spambot@ دقیقا اعلام خواهد کرد به چه علتی اسپم شده اید و اگر محدودیت شما دائمی نباشد تاریخ رفع محدودیت اعلام خواهد شد.

  چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟​

  روش قدیمی:

   

   

  ابتدا شما می بایست از ۴۰ تا ۵۰ نفر از کسانی که مطمئن هستید شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند و شما هم متقابلاً شماره آن افراد را در گوشی خود ندارید، درخواست کنید که حداقل ۱۰ پیام یا استیکر برایتان ارسال کنند. شاید با خود بگویید اصل مشکل همینجاست که من نمی توانم به این افراد پیغام بفرستم. بله کاملاً حق با شماست ولی حتماً شما در تلگرام در گروه هایی فعالیت دارید که ممکن است برخی از اعضای گروه شماره شما را نداشته باشند و شما هم شماره این دوستان را نداشته باشید. شما می توانید با ارسال یک پیام در گروه تلگرامی حاوی این درخواست، از اعضاء گروه بخواهید که شما را یاری کنند. و یا می توانید از دوستان تلگرامیتان بخواهید که از دوستانشان که شماره شما را ندارند و شما هم شماره آنها را ندارید، بخواهند که برایتان حداقل ۱۰ پیام یا استیکر بفرستند. (دقت کنید که هرچه تعداد افرادناشناسی که برایتان پیام میفرستند بیشتر باشد ربات تلگرام زودتر شما را از حالت اسپم Spam خارج خواهد کرد).

  و باز هم به این نکته بسیار مهم توجه کنید که این پیامها نباید بصورت یکجا و در یک روز برایتان ارسال شود. به زبان ساده و به عنوان مثال، ۱۵ نفر امروز، ۱۰ نفر فردا، ۲۰ نفر روز بعد وبه همین ترتیب در طول ۴ یا ۵ روز باید این پیامها برایتان ارسال شود.

  بعد از کامل شدن این مرحله و ارسال این پیام ها نوبت شماست که کار اصلی را انجام دهید. کار اصلی که شما باید در این مرحله انجام دهید، صبر است. شما می بایست به مدت ۴ تا ۷ روز به هیچ عنوان این پیام هایی که برایتان فرستاده شده را باز نکنید. باز هم تاکید می کنم، به هیچ عنوان پیام هایی که بخاطر خارج شدن از حالت اسپم Spam دریافت کرده اید را نباید باز کنید و ببینید.

  در طول این مدت ۴ تا ۷ روزه شما می توانید به فعالیت عادی خود در گروه ها و گفتگو با کسانی که قبلا با آنها در ارتباط بودید ادامه دهید ولی این را هم مد نظر داشته باشید که در همین مدت، نباید به شخص یا اشخاصی که شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند هیچ پیغامی بفرستید.

  در نهایت اکانت تلگرام شما بعد از گذشت این مدت از حالت ریپورت اسپم Report Spam خارج خواهد شد. 

  نمونه ایمیل ارسالی:

  چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟​

  نامه ریپورت اسپم تلگرام

  Dear Telegram Support,

  My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, when I’m the chat starter.

  When I send the message to these kind of people, it is showing a clock and nothing will be delivered.

  It shows a message: Sorry, you can send messages to mutual contacts at the moment.

  My Telegram No. is: 98

  My Telegram ID is: @

   

  Kindly help to fix the issue and remove the spam report.

  Best Regards

        

  ویرایش شده توسط ronak n در تاریخ ۵/۳/۱۳۹۵   ۱۵:۰۸
 • leftPublish
 • ۱۸:۴۳   ۱۳۹۵/۳/۱۰
  avatar
  مریم-ش
  دو ستاره ⋆⋆|2352 |2147 پست
  من حدود یه ماهه خط کاریم ریپورت شده هم ایمیل زدم هم استیکر برام فرستادن هم اوون پیام spamو ارسال کردم ولی هنوز ریپورتم آخه کانال محل کارمو تبلیغ کردم فکر کنم ریپورتم کردن بدجنساااا حالا نمی تونم عضو اضافه کنم تو کانال نمی دونم چکارش کنم
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2022 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان