خانه

فال از 12 تا 18 اردیبهشت 1394

 • فروردین:
  با مسایل بسیار متضادی از همه جانب روبرو خواهید شد. دیگران نخواهند توانست سر قولهایی که به شما میدهند باقی بمانند. خود شما هم نمیتوانید روی موضوع بخصوصی متمرکز شوید! چند روزی به مرخصی رفته و یا از دیگران دور بمانید. موقعیت و جوانب امور را را مورد مطالعه قرار داده و نظمی به افکارتان ببخشید. عشق این روزها تنها دلگرمی تان بشمار خواهد آمد . قوی باشید .

  اردیبهشت :فال
  ذهنتان فعال و از لحاظ جسمی پر انرژی هستید . می خواهید دوست داسته باشید و دیگران دوستتان داشته باشند و همه ی سعی خود را خواهید نمود تا دیگران را از خود راضی کنید . در رابطه با رشته ی فعالیتتان با افرادی وارد مذاکره خواهید شد , عشق نقش خیلی مهمی در زندگی شما بازی میکند اما در حال حاضر , اجالاتا صلاح شما این است که برای مدتی حوصله داشته باشید .

  خرداد:
  از عکس العمل کسانی که مورد توجه شما هستند حیرت زده خواهید گشت احتیاج به آزادی فکری و روحی دارید. و اگر در روابط عاشقانه طرف مقابلتان نتواند این موضوع را درک کرده و به ان احترام بگذارد نه تنها از نظر روحی بلکه در روابطتان نیز گرفتاری هایی پیدا خواهید کرد . نامه ای جالب توجه ای دریافت خواهید کرد بخاطر یک ملاقات مهم دلهره خواهید داشت پیشنهاد یک مسافرت به شما خواهد شد.

  تیر:
  رابطه عاشقانه تان به هم خورده و گرفتاری هایی خواهید داشت. اگر قصد دارید نزد همسر خود برگردید قبل از دست زدن به هرگونه اقدامی با دیگران نیز مشورت کنید. با عادات خرده بینی و حس ایراد گیری ای که شما دارید هرگز انتظار سازش کاری و توافق نداشته باشید. راه پیشرفت را کشف کنید و موانع را از سر راه خود بردارید. وضعتان بهبود خواهد یافت و مسیر کارها رو به اصلاح می رود.

  مرداد :
  بر اثر اشتباه یکی از نزدیکان یا همکاران ممکن است کمی ناراحتی داشته باشید ولی در عوض تجربه گرانبهایی می آموزید از یک فرد گرامی پذیرایی مینمایید در دنیای احساسی مواظب باشید فریب شیرین زبانیهای شخصی را نخورید این هفته از هرگونه درگیری و بگومگو جدأ اجتناب کنید در زمینه شناسایی و تشخیص راه پیشرفت معلومات بسیار خوبی بدست میاورید.

  شهریور:
  شخصی که از مدتها قبل بعنوان دوست خود انتخاب نموده و مشکلاتتان را با او در میان میگذاشتید ناگهان به شما احساسی عمیقتر از احساس یک دوست پیدا خواهد کرد،این میتواند آغاز یک ربطه ی بسیار زیبا و عمیق عاشقانه باشد ب شرط اینکه جرأت وارد شدن ب این رابطه را داشته باشید،از نظر موقعیت مالی و سلامتی نگرانی نخواهید داشت،ولی در عوض از سوی بچه ها نگرانیهایی خواهید داشت.

  مهر :
  زمان آن رسیده که دست به اجرای برنامه هایی که از مدت ها قبل فکرش را کرده اید بزنید با این اقدام نتنها بر اعصاب و جسمتان استراحت کامل خواهید بخشید بلکه از این طریق فرد رویاهایتان را پیدا خواهید کرد اگر متاهل هستید پایه ی زندگی زناشوییتان محکم تر خواهد شد دیدار از دوستان دیرینه میتواند در روحیه تان تاثیر خوشایندی داشته باشد این روزها ممکن است مورد آزمایش قرار بگیرید.

  آبان :
  درباره موضوعی که برایتان اهمیت دارد خبر بسیار مهمی دریافت می کنید. باور کنید در عین حال که می توانید استقلال خود را حفظ کنید قادرید شریک بسیار خوبی برای دیگران نیز باشید. سرعت عملتان برای تان بسیار مفید خواهد بود. برای رسیدن به نیازهایتان بیقراری زیاد از خود نشان ندهید. اگر مجرد هستید این هفته کمی هشیار باشید که فرشته بخت بر بالای سرتان قرار میگیرد.

  آذر:
  شادی و ارامشی که این روزها از موفقیتتان احساس میکنید بخاطر تحمل فشار های زیادی است که در چند ماه گذشته پشت سر گذاشته اید از حالا به بعد به استعداد و توانایی خودتان بیشتراعتماد خواهید کرد حفظ رابطه عاشقانه تان مهم است ولی سعی کنید انرژی و فکرتان را روی هدفهای بزرگتر متمرکز سازید خرید و یا سرمایه گذاری اقتصادی مهمی خواهید کرد.

  دی:
  متوجه خواهید شد که یکی از همکاران نسبت به شما علاقه پیدا کرده است حتی اگر این احساس دوطرفه نیز باشد سعی کنید مسایل عاشقانه را با کار آمیخته نسازید.اگرمتاهلید با هم فکری و درد دل با همسرتان می توانید مشکلات دیرینه را به کلی از زندگی بیرون بریزید.ورود مسافری از راه دور فوق العاده خوشحالتان خواهد کرد.مواظب باشید تا حسادت یا کج خیالی بر روح شما غلبه ننماید.

  بهمن:
  سعی کنید به زندگی خصوصیتان نظم و مفهوم بیشتری بخشیده و زمان تصمیم گیری هایتان را کوتاه تر کنید. مرزی بین دوستان واقعی و آن هایی که نسبت به هر موفقیت شما حسادت می ورزند تعیین کنید. عشق به ناگهان در زندگی شما پیدا خواهد شد. در دنیای عاطفی با مسعله ی پیچیده ای مواجه می شوید که ناچارید برای حل آن از راهنمایی دیگران استفاده کنید دایره ی هم نشینانتان را تغییر دهید.

  اسفند:
  از دريافت جواب مبهم نسبت به پيشنهادتان تعجب نکنيد!براى بررسى پيشنهادتان وقت لازم است,اين هفته مجبور مى شوىد روى مسئوليتهاى مالى خود بيشتر تمرکز کنيد,که با يافتن منبع جديد مالى تون خواهد بود,با پايان نشملات مالى , طلب هايتان را دريافت نموده و بدهى هاى خود,را پرداخت خواهيد کرد, بر سر تصميم گرفتت براى ادامه رابطه عاشقانه تان بلا تکليف خواهيد بود.
  برچسب ها
     1

نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
 • درج نظر
   
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2020 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان