آموزش ترکیب رنگ مو

تناسب و زیبایی

 • منابع مناسب دانشجوی جدیدالورود
  شاید شما هم جزو دانشجویان جدیدالورودی هستید که ظرف مدت چند هفته خبر قبولیتان را شنیده اید و برای اینکه خود را تجربه ی خوب دانشگاه رفتن را تجربه کنید و به عبارتی انگیزه داشته باشید لازم است تا ابزار و منابعی را بشناسید تا در این پروسه ی دانشجویی کمک حالتان شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  796
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۱۴
 • چرا باید از کسانی که ما را به چالش میکشند ممنون باشیم ؟
  ممکن است این جمله برای بسیاری آشکار و برای بسیاری از افراد دیگر واضح نباشد. دوست و یا کسی که با او در رابطه ی عاشقانه هستید ممکن است شما را به چالش بکشد و یا بالعکس همیشه با شما موافق باشد ، تاییدتان کند و مدام بگوید که شما مکمل او هستید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  985
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۵
 • بیرون آوردن مژه فرو رفته در چشم !
  خارش چشم و التهاب بیش از حد آن از مواردی هستند که باعث افتادن مژه در چشم میشوند و ازجمله اتفاقاتی است که ممکن است برای بسیاری پیش آمده باشد.افتادن ناخودآگاه مژه بسیار آزار دهنده است و همین مورد کافی است تا شما را از انجام دادن هر کاری منحرف کند.و اگر در حال مکالمه با کس دیگری هستید مالیدن زیاد چشم و یا پلک زدن به طور پیوسته باعث آزار فرد مقابل هم میشود.در این مقاله به چند روش میپردازیم تا بتوانید به راحتی و با امنیت خاطر مژه را از داخل چشم بردارید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  12673
  10 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵
 • چای سبز بخورید تا زیبا شوید
  بیشتر ما چای سبز را به عنوان نوشیدنی معجزه گر برای کاهش وزن می شناسیم در حالی که چای سبز فواید بسیار زیادی به جز کاهش وزن دارد.در اینجا می خواهیم چند خاصیت چای سبز را در زمینه زیبایی با شما در میان بگذاریم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5794
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۵/۶
 • 8 روش برای بهترین بودن
  همیشه لازم نیست که لباس گران و زیبا بپوشید و یا از لوازم آرایش گران استفاده کنید تا بهترین به نظر بیایید.رعایت چند نکته در طوب زندگی به شما کمک می کند زیبا تر و سالم تر به نظر بیایید.در اینجا 8 نکته برای بهترین بودن در طول روز به شما پیشنهاد می شود که هزینه خاصی هم نیاز ندارند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3161
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۹
 • آموزش ماساژ صورت
  زمانی که بسیار خسته هستید ، ماساژ صورت می تواند بهترین گزینه برای بهتر شدن حال شما باشد.ماساژ صورت باعث کاهش استرس می شود و باعث تسکین سردرد می شود.ماساژ صورت در زیبایی شما هم موثر است و چین و چروک صورت را کاهش می دهد.در اینجا ماساژ صورت را به شما آموزش می دهیم.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  10145
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۳
 • 6 نکته برای حفظ سلامتی در محیط کار
  در صورتیکه شغل شما نیازمند فعالیت فیزیکی یا حرکت نباشد، حفظ سلامتی در محیط کار آسان نخواهد بود. مشکل هنگامی پیچیده تر می شود که مجبورید با کامپیوتر کار کنید. کار کردن با کامپیوتر یا شاغل بودن در محیطهای بسیار رسمی شما را به نشستن در یک حالت ثابت به مدت زیاد وا می دارد. این نوع نشستن نه تنها به کمر و چشمان شما آسیب می رساند بلکه مشکلات دیگری برای سلامتی شما از جمله افزایش وزن را به همراه خواهد داشت. البته راههای زیادی برای حفظ سلامتی در محیط کار وجود دارد که در اینجا چند تایی از آنها را با هم مرور خواهیم کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1813
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۲۷
 • نوشیدنی لاغری
  امروز تصمیم داریم به شما یک نوشیدنی ساده را معرفی کنیم که سوخت و ساز بدن را به شدت بالا می برود و باعث می شود چربی های اضافه بدن ازبین بروند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4721
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۹
 • 10 رنگ لاک مناسب برای زمستان
  در این مقاله 10 رنگ لاک را به شما پیشنهاد می دهیم تا در فصل زمستان امسال از آنها استفاده کنید و متناسب با این فصل ، زیباترین دستها را داشته باشید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  13562
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۳
 • 8 نکته برای اینکه قدبلند به نظر بیایید
  معمولا کسانی که قد بلندی دارند ، خوش تیپ تر و خوش هیکل تر به نظر می آیند.اگر شما هم جز کسانی هستید که قد بلندی ندارید،ما به شما کمک می کنیم با چند روش ، بلندتر به نظر برسید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3023
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۸/۱۹
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده