آموزش ترکیب رنگ مو

مد و لباس

 • انتخاب مدل موهای مناسب با ترکیب صورت
  یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر ظاهر تغییر مدل و حالت مو است در حالیکه بسیاری از ما یکی معمول ترین حالت را انتخاب کرده و سالها با همین مدل مو می مانیم جالب است بدانید حالت، مدل و جهت مو در ترکیب بندی صورت شما تاثیر بسیاری دارد.در اینجا نکته هایی را برای شما آورده ایم که در انتخاب مدل موی مناسب به شما کمک فراوانی می کند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1167
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
 • لباس کارآموزی
  وقتی شغل جدیدی پیدا می کنید و باید کارتان را به عنوان کارآموز در آن شرکت شروع کنید، مهم ترین کار برای رسیدن به هدفتان این است که توانایی ها و مهارت های خود را اثبات کنید، ولی غیر از این موضوع سبک لباس پوشیدنتان هم می تواند تأثیرگذار باشد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1168
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۱۱
 • شش اشتباه آقایان در لباس پوشیدن در محل کار
  اغلب آقايان تفاوتي براي نوع پوشش خود در محل کار و زندگي شخصي قائل نيستند، آنها معمولا وقت کافي براي جستجو در مجلات مد نمي گذارند و آنرا را جزو مسائل کم اهميت ميدانند. بسياري از چالش ها در اين زمينه را با کمک گرفتن از ديگران پشت سر مي گذارند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1202
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
 • نگهداری جوراب مشکی
  اکثر خانم ها دوست دارند بيشتر جوراب مشکي بپوشند تا رنگ هاي ديگر، چون فکر مي کنند زياد نيازي به شستشو ندارد. اما در واقع جوراب هاي مشکي جزء آلوده ترين لباس ها محسوب مي شوند. چون در تمام طول روز با قسمت هايي مثل پاها، ساق، فاق پا و باسن در تماس هستند. جوراب ها به خاطر تنگ بودن سلول هاي پوست را مي کَنند (همان گرد سفيدي که مي بينيد)، رطوبت را در خود نگه مي دارند،
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2006
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲
 • 17 نکته برای مد پاییز و زمستان 2015
  همچنان که پیش میرویم به زمستان و فصل سرما و سردی هم نزدیکتر میشویم بنابراین لباس های تابستانی خود را به کنار گذاشته و کم کم فضایی رادر کمدهایمان برای لباس های پاییزی و زمستان باز میکنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2025
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۲۹
 • لباس های تابستانی قابل استفاده در پاییز و زمستان
  هنوز وقت این نیست که تمام لباس های تابستانی خود را کنار بزنید. بعضی از لباس های تابستانی شما هنوز قابل استفاده اند و می توانید با آنها بهترین استایل های پاییزی را داشته باشید. این روزها قوانین حاکم بردنیای مد کاملاً تغییر کرده اند و می توانید خلاقیت به خرج دهید
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1404
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۲۱
 • 8 روش ساده برای مردانی که دوست دارند خوش تیپ و شیک باشند
  برای تیپ و ظاهرتان باید زمان و انرژی زیادی صرف کنید، مخصوصا اگر با مشتریان، سرمایه گذاران و شرکای شغلی به طور مستقیم سر و کار داشته باشید. مهم نیست چند سالتان است، باید مناسب سنتان لباس بپوشید. مردان معمولاً لباس های شیک و مد روز را با تیپ نوجوان ها اشتباه می گیرند و فکر می کنند پوشیدن لباس های رسمی یا کت شلوار، قدیمی و از مد افتاده است. نکات زیر را بخوانید تا بدانیدچطور می توانید به راحتی شیک و خوش تیپ باشید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1533
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۱۹
 • چگونگی انتخاب لباس با توجه به روانشناسی رنگ
  با دقت به این موضوع فکر کنید. شما کسی راکه لباس تیره رنگ مثل مشکی یا سورمه ای پوشیده نسبت به فردی که لباس کرم یا بژ پوشیده جدی تر می گیرید. رنگ حتی عکس العمل ما به افراد را تغییر می دهد. رنگ قدرت ذهن را به دست می گیرد تا احساسات ما را تغییر دهد.هر نوع رنگی یک تاثیر خاص روانی دارد و شما به طور ناخودگاه به رنگ و پوشش افراد در رنگ های مختلف عکس العمل نشان می دهید. حال اینکه شما می توانید در زندگی روزمرۀ خود از این تأثیر رنگ سود ببرید، به خصوص برای رشد کاری و روابط اجتماعی. پوشیدن بعضی رنگ ها در چگونگی ارتباط دیگران با شما تأثیر گذار است. در ادامه چند نکته در رابطه با این مطلب توضیح داده شده و شما با رعایت این نکات می توانید تأثیر بهتری در شرایط خاص روی افراد مورد نظرتان داشته باشید. علاقه مندان می توانند از فروشگاه اینترنتی لباس مدل مورد علاقه خود را تهیه نمایند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1750
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۱۲
 • 15 نکته برای هر مردی که می خواهد خوش تیپ و امروزی باشد
  یک مرد موفق مردی است که همیشه بتواند توجه اطرافیان را به خودش جلب کند و در واقع نوع انتخاب لباسش،نشان دهنده اعتماد بنفس، شخصیت، کمال و هنر اوست. یک مرد امروزی برای رسیدن به اهدافش تمام تلاش خودش را می کند و هیچ چیزی مانع رسیدن به اهدافش نمی شود. چنین مردی شخصیتی جذاب و بیاد ماندنی دارد و با نوع لباس پوشیدنش، می تواند شیک و منحصر بفرد باشد. ظاهر او از سر تا پا، موقعیت، شخصیت و افکارش را نشان می دهد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4334
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۳/۳
 • 12 راه استفاده ازلباسهای کهنه
  همه ما لباس های کهنه و قدیمی زیاد داریم و گاهی آنقدر به آن ها دلبسته می شویم که دلمان نمی آید آن ها را دور بیندازیم. دوست داریم آن ها را تا وقتی می توانیم نگه داریم وبه هر طریقی که شده بپوشیم.لباس هایی که خیلی کهنه و رنگ و رو رفته نیستند را می توانید با لباس های دیگر ست کنید و بپوشید تا تیپ جدیدی داشته باشید. بقیه لباس های رنگ و رو رفته و فرسوده را دیگر نمی توانید بپوشید. پس چه کاری می توانید با آن ها بکنید؟ چون جزء زباله های قابل دفع نیستند، دور انداختن آن ها ایده خوبی نیست. به هر حال استفاده دوباره و بازیافت آن ها تنها راه حل برای شماست. ما در این متن راه های جالبی را عنوان کردیم که می توانید از تمام لباس های کهنه خود استفاده کنید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  6044
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
 • 6 تا از گران ترین برندهای لباس
  در فرش قرمزهای مراسم مختلف چیزی که توجه ما خانم ها را بیشتر از هر چیزی جلب می کند ، لباس های سلبریتی ها و افراد مشهور است و همیشه دوست داریم در مورد آنها بیشتر بدانیم و اینکه از چه برندی هستند.لباس های سلبریتی ها از برندهای گران هستند که امروز شما را با 6 تا از آنها آشنا می کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3152
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۱/۸
 • رنگ سال 2015 مارسالا یا آلبالویی (قرمز قهوه ای)
  زمانی که سال نو میلادی فرا می رسد ، یکی از مواردی که به دنبال آن می گردیم و از بقه پرس و جو می کنیم ، رنگ سال است تا به توجه به آن تیپ آن سال را ست کنیم و در دکوراسیون خانه از آن استفاده کنیم .رنگ مد سال 2015 مارسالا یا آلبالویی است که توسط شرکت پنتون انتخاب شده است.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  5797
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۹/۱۹
 • 7روش برای پوشیدن لباس های تابستانی در زمستان
  موقعی که پاییز تمام می شود، صبح ها کمی (یا گاهی اوقات خیلی) سردتر می شود.گاهی اوقات تمام لباس های تابستانی تان را جمع می کنید و می بینید که لباس زمستانی زیادی ندارید!چند تا از لباس های تابستانی را نگه دارید. با چند تا ترفند کوچک می توانید این لباس ها را در طول کل سال بپوشید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2901
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۹/۱۱
 • 5 راه برای این که پاهای بزرگ کوچک تر به نظر برسند
  بعضی ها اندام طبیعی و نرمالی دارند اما به نسبت اندامشان، پاهای بزرگی دارند.البته شاید این فقط تصور شماست که پاهایتان پهن تر و بزرگ تر از حالت طبیعی است، چون برای دیگران خیلی مهم نیست که فرم پاهای شما چه شکلی است! به هر حال اگر می خواهید خیالتان راحت شود و پاهایتان کوچک تر از آن چیزی که هستند به نظر برسند، این متن را بخوانید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  13364
  17 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۶/۴
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده