آموزش ترکیب رنگ مو

همسرداری

 • نکاتی در مورد زندگی متاهلی
  طلاق به معنای فروپاشی نیست بلکه چیزی شبیه به مرگ است مرگی که یک بار رخ می دهد و باز هم زندگی ادامه دارد. اما برخلاف مرگ واقعی چیزهای جدیدی را برایتان به ارمغان میاورد مثلا اینکه تجربه ای ارزشمند را در سخت ترین شرایط به شما میدهد .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  384
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۴
 • همسران دور از هم
  هر رابطه ای نیازمند این است که هر دو طرف برای زنده نگه داشتن عشق سخت تلاش کنند و نسبت به هم فداکاری داشته باشند. وقتی زوجین از هم دور باشند، تلاش و فداکاری بیشتری لازم است. برای همین شرایط کمی سخت تر می شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  425
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۲۷
 • بهتر کردن زندگی عاشقانه
  زندگی ما روز به روز به تکنولوژی وابسته تر می شود، با این روند ارتباطات انسانی ما نیز کمرنگ تر می شود. اکثر افراد به جای دوستی ها و روابط انسانی بیشتر وقتشان را با گوشی و تبلت و اپلیکیشن های مختلف می گذرانند. به خاطر همین
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  450
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۸
 • زندگی بعد از طلاق به پایان نمی رسد
  طلاق تجربه وحشتناکی است، با این حال هیچ کس به آن به عنوان یک تجربه نگاه نمی کند و همه این اتفاق را به نوعی ته خط می دانند. بسیاری از این افراد سرشار از زندگی هستند ولی همچنان در گذشته باقی می مانند و آینده خود را از بین می برند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  453
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۶
 • بهتر کردن رابطه
  برای رمانتیک و عاشقانه تر کردن رابطه خود می توانید کارهایی هر چند کوچک، اما صادقانه، را انجام دهید. البته شاید کمی سخت باشد، چون به آگاهی احساسی و عاطفی، مهارت های خوب گوش دادن، توجه مستمر و توانایی برنامه ریزی کردن نیاز دارد. روی هم رفته، عاشقانه بودن فقط بر اساس استعداد و توانایی نیست، بلکه نوعی تعهد و یک سرمایه گذاری بلند مدت است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  517
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۱۸
 • موقع بحث و نزاع از این 5 قانون پیروی کنید
  بحث ها و درگیری ها بخش جدا نشدنی در هر رابطه ای هستند. هیچ وقت نمی شود که دو نفر، هر چقدر هم که با هم تفاهم داشته باشند، در تمام موارد و در تمام مواقع با هم در هماهنگی کامل باشند. موفقیت در یک رابطه این نیست که دو طرف هیچ وقت با هم بحث نکنند، بلکه باید با روش درستی با هم بحث کنند تا بتوانند مشکل و درگیری مورد نظر را حل کنند. وقتی طرفین زیاد با هم دعوا کنند یا خیلی بد و زشت با هم صحبت کنند، اصلاً برای رابطه اشان خوب نیست. بعضی وقت ها انگار دو طرف به دو زبان کاملاً بیگانه با هم صحبت می کنند و اصلاً نمی توانند بفهمند که طرف مقابل چه می گوید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  478
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
 • صحبت های روزمره با همسر
  " امروزت چطور بود ؟ " این سوالی است که اغلب زوجین بعد از یه روز کاری از یکدیگر میپرسند. مکالمه روزانه ممکن است که عامل کافی برای استحکام روابط به شمار نیاید اما یکی از عوامل لازم برای استحکام روابط عاطفی محسوب میشود، به خصوص اگر این مکالمات، تاثیر گذار باشند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  667
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
 • 9 کار خلاقانه برای ابراز عشق خانم ها به آقایان
  همه ی خانم ها دوست دارند که همسرانشان نسبت به آنها ابراز علاقه کنند و عشقشان را به آنها نشان دهند اما چند در صد از آنها خودشان این ابراز علاقه و عشق را به همسرانشان ابراز میکنند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1776
  5 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۸/۱۱
 • 5 تفاوت بین عشق واقعی و وابستگی
  آیا شما با شریک زندگیتان دریک رابطه عاشقانه واقعی هستید یا فقط یک نوع وابستگی را نسبت به او حس میکنید ؟ عشق میتواند یک موضوع پیچیده و بغرنجی به نظر برسد. اما ، ما در این مقاله تفاوت مرز بین عشق واقعی و وابستگی را شرح خواهیم داد و هچنین به مواردی که باعث بهتر شدن تقویت رابطه ی فعلی و یا رابطه ای که در آینده خواهید داشت اشاره خواهیم کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1240
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۲۷
 • 10 خصوصیت یک شوهر عالی
  ازدواج کردن فوق العاده و البته پر از چالش است.واقعاً کسی را می شناسید دوست نداشته باشد با مردی ازدواج کند که مثل مردهای داستان های تخیلی ایده آل باشد؟! به همان اندازه ای که برای رابطه تان تلاش کنید همسرتان هم به همان اندازه نمونه خواهد بود.البته در یک رابطه هر دو طرف باید تلاش کنند و برای یک رابطه درست زمان بگذارند. در این متن برخی از خصوصیات یک شوهر ایده آل را عنوان کردیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2034
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۴/۱۴
 • چه کار کنم همسرم دیگر خر و پف نکند
  گاهی اوقات همسرتان به محض این که به خواب می رود شروع به خر و پف می کند!سر و صداهای مختلفی که دیگر نمی گذارد شما بخوابید!بعضی اوقات حتی مجبور می شوید یک لگد کوچکی هم به او بزنید یا کاری کنید به طرف دیگری بخوابد تا شاید کمتر خر و پف کند!اما به هر حال صبح هر دو با احساس خستگی و ناراحت و رنجش از هم، از خواب بیدار می شوید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1786
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۲/۱۵
 • 7 چیزی که مردان از زنان می خواهند
  مردان از زنان انتظارات زیادی دارند که هرگز به زبان نمی آورند ولی انجام آنها باعث می شود عشق و علاقه آنها به زن زندگی شان بیشتر شود.اگر دوست دارید این موارد را بدانید،ادامه این مقاله را بخوانید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3085
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۲/۹
 • 5 روش برای درک بهتر مردان
  قانون همیشگی برای شناخت همه مردان وجود ندارد چون به هر حال هر مردی نسبت به موضوعی یک نوع خاص عکس العمل دارد و رفتارهای متفاوتی نشان می دهند ولی باز هم می توان با دانستن این چند نکته مرد زندگیتان را بهتر بشناسید و درک کنید و بدانید در هر شرایطی به چه صورت عمل کنید.پس با ما همراه شوید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5193
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۱۸
 • فکر میکنید چقدر با همسرتان صمیمی هستید؟
  همه زن ها دوست دارند این طور فکر کنند که با شوهرانشان صمیمی هستند و بعضی هم واقعاً هستند. امابسیاری از آنها هم صمیمی نیستند. گاهی بهترین دوست مردها مادرشان است که همه چیز را با او درمیان می گذارند و وقتی از همسران شان شکایت دارند، پیش او می روند! گاهی هم دوستانشان، وقتی که می خواهند بگردند و خوش گذرانی کنند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  8127
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۱۰
 • 5 کادو رمانتیک برای آقایان
  همه خانم ها در زمان تولد همسرشان و یا در روز مرد نمی توانند یک کادو خوب انتخاب کنند و این موضوع به صورت یک مشکل بزرگ برایشان می شود و هر چه به زمان آن نزدیک می شوند ، استرس آن افزوده می شود و در آخر هم نمی توانند انتخاب درست داشته باشند.ما تصمیم گرفتیم به شما کمک کنیم.پس با ما همراه شوید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  11024
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۲/۸
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده