آموزش ترکیب رنگ مو

موفقیت و شادکامی

 • چگونه در زندگی یک فرد خوش شانس باشیم
  تا حالا شده فکر کنید بعضی از آدم های اطرافتان چقدر خوش شانس هستند؟ آدم هایی که از همه نظر خوش شانسند، هم از نظر شغلی، هم روابط و حتی در مورد اتفاقات کوچک و روزمره زندگی.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  283
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۷
 • 15 ویژگی افراد خود شیفته
  از دیدگاه روانشناسی چندین تعریف برای یک فرد خودشیفته وجود دارد. افرادی خودخواه و خود محور که به طرز اغراق آمیزی خودشان را مهم فرض می کنند، توهم این را دارند که موفقیت ها و استعدادهای زیادی دارند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  318
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۳۰
 • نوشتن پایان نامه دکترا
  نوشتن پایان نامه دکترا کار آسانی نیست. بعضی اوقات حتی با تحقیق و پژوهش زیاد هم شرایط بهتر نمی شود. ولی کافی است کارهایتان را کمی به تعویق بیندازید،
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  251
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۲۴
 • رضایت از زندگی
  هدف ما انسان ها داشتن زندگی عاری از هرگونه غم است. بنابراین چرا بسیاری از افراد هنوز به این شادی نرسیده اند؟ شاید به این دلیل که شادی برای آنها توضیحی ندارد .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  331
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۱۷
 • 5 نکته برای بازاریابی یک کسب و کار آنلاین موفق :
  در این مقاله قصد داریم شما را با کسب و کار آنلاین موفق آشنا کنیم ، در این استراتژی روش های بیان شده است که نیازی به توجه ویژه وضعیت مالی نیست ، شما با هر وضعیت مالی می توانید این نکات را در کسب و کار آنلاین خود انجام دهید .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  318
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۳
 • مدیریت زمانبندی کارها
  شما در زندگی می توانید کمتر کار کنید ، اما کارایی بیشتری داشته باشید . براندن بورچارد فرمول 50*5 جهت کارایی بیشتر را به اشتراک گذاشته است ، این فرمول توضیح می دهد که چگونه می توان در زمان کمتر کارایی را افزایش داد
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  375
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۲۶
 • نبود فراش در مدارس ژاپنی
  در مدارس ژاپنی دانش آموزان تا سن 10 سالگی هیچ گونه امتحانی نمی دهند. تا وقتی به آن سن برسند، از همه مهم تر این است که یاد بگیرند چگونه زندگی کنند. به آن ها آموزش می دهند که چطور زندگی کنند. یاد می گیرند که چطور از حیوانات مراقبت کنند، به افراد دیگر احترام بگذارند و اهمیت طبیعت را درک کنند. ارزش هایی مثل کنترل خود، مسئولیت پذیری و عدالت به کودکان آموزش داده می شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  371
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۲۴
 • هیچ چیز به جز تغییر پایدار نیست
  بنابر گفته هراکلیتوس، فیلسوف یونانی، تنها واقعیت موجود در طبیعت، تغییر است. همه ما تغییراتی را در زندگیمان به وجود می آوریم، هم خوب هم بد، گاهی این تغییرات خود خواسته هستند و گاهی نیز غیر منتظره. روابط، شرایط و احساساتِ ما به مرور زمان تغییر می کنند.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  378
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۹
 • سپاسگزار بودن از بعضی نداشته ها
  وقتی چیزی را در زندگی از دست می دهید، حس بدی پیدا می کنید، احساس می کنید شکست خوردید. همه ی آدم ها دوست دارند هر چیزی که در زندگی دارند را برای همیشه حفظ کنند. شغل، روابط، دوستی ها، حتی سعی می کنند روی تمام شرایط و موقعیت های زندگی نیز کنترل داشته باشند. اما این سبک زندگی کردن درست نیست. اگر بتوانید همیشه در لحظه حال زندگی کنید، یک زندگی شاد و سالم را تجربه خواهید کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  417
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۳
 • فراموش کردن رابطه ی قبلی
  فراموش کردن رابطه ای که تمام شده کار راحتی نیست. شکست های عاطفی یکی از دردناک ترین اتفاقاتی هستند که همه ما در زندگی خود تجربه می کنیم. در ابتدای هر رابطه ای حس می کنیم خیلی خوشبختیم و این رابطه تا آخر به همین خوبی ادامه پیدا می کند، ولی یک دفعه به هر دلیلی مشکلات به وجود می آیند و رابطه تمام می شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  482
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۱۹
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده