آموزش ترکیب رنگ مو

ازدواج

 • 10 ایده منحصر بفرد و ویژه برای سرگرمی کودکان در تابستان
  فصل تابستان فرا رسیده و بچه ها دیگر مدرسه نمی روند. دقیقاً زمانی است که گاهی کسل می شوند و هیچ کاری برای انجام دادن ندارند. همه والدین دوست دارند بچه هایشان سرگرمی ها و کارهای مفیدی برای انجام دادن داشته باشند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1274
  7 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۴/۳۱
 • 4 نکته که زمان خرید حلقه برای نامزدتان باید به آن توجه کنید
  حلقه نمادی است برای عشق و تعهد اما نکاتی است که قبل از خرید حلقه باید به آن توجه داشت.در حال حاضر مدل های بسیار زیاد از حلقه ها وجود دارد و تنها به انتخاب شماست که کدام را برای نامزدتان انتخاب کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1079
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
 • یک تعهد و انتخاب برای تمام عمر
  برای یک ازدواج موفق باید خیلی تلاش کنید. همه ما بارها این جمله را شنیدیم. وقتی آمار طلاق و مشکلات و درگیری اطرافیانمان را می بینیم بیشتر به این نکته پی می بریم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  881
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۱۰
 • کاهش هزینه های عروسی
  این لحظات یکی از بیاد ماندنی ترین و زیباترین لحظاتی است که هر شخصی در زندگی خود تجربه می کند و فراموش شدنی نیست. اما مراسم عروسی هزینه زیادی دارد. باید طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید هزینه ها را کمتر کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  916
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۴
 • نشانه هایی برای اینکه بدانید جفت خود را پیدا کرده اید.
  آیا شخصی که مقابلتان است شریک زندگی شماست ؟ بر طبق گفته ی تالیا گلدشتاین زوج هایی که این چهار نشانه را دارند زوج هایی هستند که با یکدیگر سازگارند البته نبودن این 4 نشانه هم به این معنی نیست که شما به طرف مقابلتان نمیخورید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1188
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۳
 • رابطه‌‌ی پایدار بین زوجین
  برقراری یک رابطه ی معنادار و عمیق بین زوجین یکی از ویژگی های انسان ها به شمار می آید. انسان ها از عشق ، آسایش لذت میبرند و این حالات خود را با هم به اشتراک میگذارند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  957
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۲۴
 • تفاوت بین دوست پسر معمولی با مردی که قصد ازدواج دارد
  وقتی با پسری آشنا می شوید یا قرار می گذارید، شاید از نظر شما عالی و بی عیب و نقص باشد. اما این یک رابطه عاشقانه نامعلوم و بدون هدف است. پس باید مراقب باشید، چون پسری که با او آشنا می شوید یا رابطه ی عاشقانه دارید با مردی که قصد ازدواج دارد، تفاوت های زیادی با هم دارند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  33720
  80 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۲۵
 • 5 ویژگی در یک مرد که هر زنی باید به دنبال آن باشد.
  یکی از مهم ترین بخش های زندگی هر زنی پیدا کردن یک مرد خوب و ایده آل است. ممکن است بارها به خاطر نقاط ضعف یا عادات و رفتارهای بد مردی از انتخاب او پشیمان شده باشید. ولی آیا می توانید از تمام رفتارهای بد یک نفر با خبر شوید یا بفهمید که واقعاً در خانه یا جاهای دیگر چطور رفتار می کند؟
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1552
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱/۳۰
 • 9 نشانه برای اینکه بفهمید مرد زندگیتان را پیدا کردید
  زندگی خانم ها دوبار آغاز می شود.یکی زمانی که به دنیا می آیند و دیگری وقتی که ازدواج می کنند.در زمان تولد نمی توان تصمیمی در مورد زندگی گرفت ولی در آغاز دوباره زندگی ، تنها تصمیم و انتخاب ماست که راه و مسیر ادامه زندگی را مشخص می کند.زمانی که مرد درست زندگیمان را پیدا کنیم ، می توانید مطمئن باشیم که همراه مناسب برای ادامه زندگی را پیدا کردیم.در اینجا 9 نشانه را به شما معرفی می کنیم که اگر آنها را در مردی پیدا کردید می توانید بفهمید که آن مرد ، مرد زندگیتان است.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2498
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱/۱۹
 • در این موقعیت ها ازدواج نکنید (2)
  بعضی ها فکر میکنند انسانهای جالبی نیستند و همیشه به دنبال ایراد از خود میگردند و خود را از همه کس پائین تر میدانند اگر خودتان فکر میکنید این شرایط به خاطر نداشتن اعتماد به نفس است و شما فرد ایده الی هستید
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3681
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷
 • در این موقعیت ها ازدواج نکنید (1)
  همیچوقت چون سن شما بالا رفته و یا میترسد خواستگار دیگری به سراغ شما نیاید معیارهای عاقلانه خودتان را زیر پا نگذارید چون دیرتر ازدواج کردن بهتر است از ازدواجی که سرانجام نداشته باشد و شما را به پشیمانی بکشاند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3462
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴
 • 8 کاری که نباید در قرار اول انجام دهید
  برای هر دختر خانم و آقا پسری پیش می آید که باید برای اولین بار فردی برای آشنایی بیشتر و ازدواج ببیند.اولین قرار و اولین صحبت ها و رفتارها تاثیر زیادی روی طرف مقابل دارد و او با توجه به این موارد شخصیت شما را می شناسد.پس باید توجه خاصی به رفتار خود داشته باشیم.در اینجا ما به شما 8 کاری که نباید در این زمان انجام دهید را معرفی می کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3935
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده