آموزش ترکیب رنگ مو

ورزش

 • رابطه بین ورزش و افسردگی
  بسیاری از مطالعات نشان می دهند افرادی که به طور منظم ورزش می کنند، روحیه بهتری داشته و کمتر دچار افسردگی می شوند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  484
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۳
 • افسانه هایی درباره یوگا که واقعیت ندارند؟
  میلیون ها نفر در سراسر دنیا یوگا کار می کنند و هزاران نفر همزمان تصمیم به شروع این کار دارند اما چیزی آن ها را از این کار دور نگه می دارد. بیایید نگاهی به باورهایی درباره یوگا بیندازیم که واقعیت ندارند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  689
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
 • مزیت های ورزش مداوم
  احساس جوانی مساوی است با زندگی طولانی تر" این اصلاً یک شعار نیست. اگر به صورت منظم ورزش کنید، این اتفاق واقعاً می افتد. طبق تحقیقات انجام شده، افرادی که آمادگی جسمانی و تناسب اندام بهتری دارند، کمتر در معرض خطر مرگ به دلائل مختلف هستند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  932
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
 • وضعیت مغز در کنار آب
  تا به حال شده وقتی کنار اقیانوس یا دریا قدم می زنید احساس آرامش کنید؟ یا وقتی کنار یک آبشار ایستادید حس کنید دوباره جوان شدید؟ وقتی از پنجره به یک دریاچه زیبا نگاه می کنید چطور؟
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1729
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۲۷
 • تاثیر فاصله بین تمرینات ورزشی روی بدن
  گاهي اوقات در دوران هايي از زندگي شرايطي پيش مي آيد که براي مدتي نمي توانيد ورزش کنيد يا بين تمرينات ورزشي شما فاصله مي افتد يا وقت نداريد و .... در واقع اين تغييرات بيشتر از آن چه فکر کنيد اهميت دارد و باعث بروز مشکلاتي مي شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  773
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
 • یوگا
  بعضی از افراد تصوراتاشتباهی درباره یوگا دارند. حتی بعضی از یوگیست ها و مربیان یوگا اکثراًبه طور دقیق و کامل نمی دانند که یوگا واقعاً چیست و برای چه کسانی مناسب است. در این متن می توانید نمونه هایی ازاین تصورات اشتباه را بخوانید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1367
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۹/۴
 • 5 ورزشی که می توانید هنگام نشستن در سرکار انجام دهید
  بیشتر ما 8 ساعت کاری که انجام می دهیم را روی صندلی می نشینیم و وقتی برای ورزش کردن در روز پیدا نمی کنیم.دیگر نگران این مسئله نباشید چون در این مقاله به شما 5 ورزش را یاد می دهیم تا در هنگام نشستن روی صندلی در سرکار انجام دهید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2727
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
 • 6 نکته برای دویدن زیر باران
  نگران دویدن یا پیاده روی زیر باران نباشید.فقط باید برای این کار آماده شوید. بند کفشتان را ببندید و خودتان را برای این ورزش آماده کنید، چون با این کار ورزشکار قوی تری می شوید. اگر برای این ورزش و تمرین آماده هستید، در متن زیر نکاتی را عنوان می کنیم که از ورزشتان لذت ببرید و مهم تر از همه این که سلامت بمانید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2380
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۹/۴
 • 5 نکته که در مورد دویدن باید بدانید
  همه ما می دانیم که دویدن اثر زیادی در سلامتی و کاهش وزن ما دارد ولی اطلاعات ما در مورد این ورزش خیلی کم است و ممکن است این مسئله باعث شود تا ما اثر مثبتی که باید از دویدن را بگیریم ، دریافت نکنیم.در اینجا شما را از 5 نکته در مورد دویدن آگاه می کنیم.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  7163
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۶/۱۸
 • 4 ورزشی که هر دختری باید انجام دهد
  برای هر دختر خانمی داشتم اندام زیبا از اهمیت خاصی برخوردار است و برای داشتن بدنی سالم و زیبا کارهای زیادی انجام می دهند.برای رسیدن به این هدف لازم است تا چند حرکت ورزشی را هر روز و به طور مرتب انجام دهید که ما 4 مورد از این ورزش ها را به شما معرفی می کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  9233
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۵/۱
 • 7 فایده ورزش زومبا
  خیلی از ما به دلیل اینکه ورزش یک کار تکراری و خسته کننده است ، بعد از مدتی آن را کنار می گذاریم.ورزش زومبا با هیجان و تحرکی که دارد ، باعث می شود تا علاوه بر سوزاندن کالری ، شاداب و سرحال شویم و ورزش به یک سرگرمی برای ما تبدیل شود.در اینجا شما را با 7 فایده زومبا آشنا می کنیم.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  10997
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۳/۱۹
 • باید ها و نباید های شنا کردن
  فصل گرما در راه است و بیشترین ورزشی که در این زمان مناسب است، شنا است.در انجام این ورزش باید نکاتی را رعایت کنیم که در اینجا با بعضی از آنها آشنا می شویم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5789
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۳/۱۳
 • حرکت سلام بر خورشید در یوگا
  ﺣﺮﮐﺖ ﺳﻼﻡ ﺑﺮ ﺧﻮﺭﺷﻴﺪ Surya Namaskar ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪﯼ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﻴﺴﺘﻤﻬﺎﯼ ﺑﺪﻥ ﺩﺍﺭﺩ٬ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻏﺪﺩ ﺩﺭﻭﻥ ﺭﻳﺰ٬ﮔﺮﺩﺵ ﺧﻮﻥ٬ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﮔﻮﺍﺭﺵ ﻭ ﻭ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﻳﻦ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﺎ ﺑﺎ ﻳﮑﺪﻳﮕﺮ ﺑﻪ ﺗﻌﺎﺩﻝ ﻭ ﺗﻮﺍﺯﻥ ﺑﺮﺳﻨﺪ.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  14992
  17 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۳/۱۱
 • مکان های ایده ال برای انجام یوگا در منزل (2)
  ورزش کردن زیر آسمان را فراموش نکنید، شما میتوانید به جز بالک و حیاط و گاهی اوقات پنجره ها را باز کنید و رو به آسمان زیر پنجره هم ورزش کنید تا با دیدن ستاره ها و رقص آنها در آسمان و وزیدن باد ملایم احساس کنید در بهترین جای ممکن در حال نرمش و استراحت کردن هستید
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3665
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۳/۷
 • مکان های ایده ال برای انجام یوگا در منزل (1)
  برای انجام حرکات و نرمش های یوگا باید جایی را انتخاب کنید که هم خلوت باشد و هم آرامش بخش و پر انرژی، اما یادتان باشد حتماً نیاز نیست در کنار دریا و کوه و جنگل باشید چون شما خود میتوانید مصنوعی هم این طبیعت زیبا را برای خود بسازید، فقط کمی خلاقیت میخواهد
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2130
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۳/۳
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده