آموزش ترکیب رنگ مو
leftAds

تغذیه

 • نکاتی در مورد عسل طبیعی
  عسل خام و تصفیه نشده با عسل تصفیه شده ای که در سوپر مارکت ها فروخته می شود خیلی فرق دارد. عسل هایی که از جاهای مختلف می خرید شبیه هم نیستند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  107
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۶/۲۶
 • تأثیر قهوه روی سلامتی
  قهوه یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در سراسر دنیاست و انواع بسیار زیادی دارد. قهوه حاوی کافئین است، محرکی که سطح هوشیاری را بالا می برد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  119
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۳/۲۴
 • اهمیت تغذیه با شیر مادر
  شیر مادر برای تغذیه کودک بسیار مهم و ضروری است، برای هضم، سوخت و ساز بدن، رشد و نمو از جمله رشد مغز. طبق توصیه سازمان بهداشت، نوزادان در شش ماه اول زندگی فقط باید از شیر مادر تغذیه کنند. از شش ماهگی به بعد یا با درآمدن اولین دندان، نوزاد می تواند بعضی از غذاهای جامد، آب و مصرف مکمل به همراه شیر مادر را شروع کند و شیر خشک به هیچ وجه توصیه نمی شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  241
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
 • خواص ویتامین D
  ویتامین D که به نام ویتامین نور خورشید نیز شناخته شده، با قرار گرفتن در معرض آفتاب ملایم یا مصرف آن در غذاها و مکمل ها، در بدن تولید می شود. مصرف به اندازه ویتامین D برای تنظیم میزان کلسیم در بدن و جذب فسفر، حفظ سلامت استخوان ها و دندان ها، بسیار ضروری است. علاوه بر این در مقابله با بیماری های زیادی از قبیل سرطان، دیابت نوع A و اِم اِس، تأثیر بسزایی دارد.
  تعداد نظر:  4
  تعداد بازدید:  417
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
 • این 6 سبزی را برای فواید بیشتر بپزید
  سوال بپزیم یا نپزیم؟ یک موضوع داغ در میان بعضی از طرفداران بهداشت مواد غذایی است. طرفداران خام خواری ادعا دارند که خوردن سبزیجات بدون پختن آن پاسخی به همه بیماری ها و سرطان ها است. آنها باور دارند که پختن سبزیجات باعث از بین رفتن ویتامین های مهم،آنزیم ها و آنتی اکسیدن های حیاتی برای سلامتی ما می شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  387
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
 • چای سبز را بیشتر بنوشید.
  چای سبز از جمله نوشیدنی هایی است که طعم و مزه ی خوبی را برای دیگران تداعی نمیکند. اما کسانی که چای سبز را جزو برنامه ی اصلی خود قرار داده اند از کمک آن به کاهش وزن و سلامتیشان آگاهند. اکنون این مقاله تمام تاثیرات بعد از خوردن نوشیدن چای سبز را می گوید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  549
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۵
 • ناشتا آب خوردن
  زنان ژاپنی به داشتن اندام باریک، پوست خوب و بدن سالم معروف هستند. البته ژنتیک هم در این قضیه نقش مهمی دارد، اما آن ها بر این باورند که بعضی از کارهایی که هر روز صبح انجام می دهند
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  946
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۲
 • پروبیوتیک های لازم بدن
  اکثر افراد تجربه ی کمبود این باکتری های مفید را در بزرگسالی تجربه میکنند و هر چیزی مانند چاقی مفرط ، رژیم های غذایی و آنتی بیوتیک ها میتوانند باعث از بین رفتن این باکتری های مفید در بدن شوند. بنابراین برای اینکه این پروبیوتیک ها همواره در بدنمان باشند لازم است از مواد غذایی و یا مکمل های حاوی پروبیوتیک استفاده کنیم. وجود این پروبیوتیک ها میتواند به هضم غذا و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک بسیار کند .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  582
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۲۸
 • مکمل ها را کنار بگذارید
  مکمل های غذایی به سختی قابل اعتماد هستند چرا که به راستی نمیدانیم این مکمل ها از چه موادی تهیه شده اند. یکی از خطرناکترین چیزها در مورد این مکمل ها زدن برچسب اشتباهی بر روی آنهاست .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  476
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۱۷
 • نمیتوانید خوب بخوابید و خسته اید ؟
  ممکن است بعضی روزها بر خلاف دیگران حالتان زیاد جالب نباشد و احساس خستگی شدید کنید و یا در این زمان ها با استرس فراوانی روبرو شوید.و هر چقدر به عقب برمیگردید تا
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  711
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۹
 • نوشیدنی برای از بین بردن دردهای مزمن
  آیا شما هم جزو کسانی هستید که در قسمت گردن ، مفاصل ، پاها و کمر دچار درد هستید ؟ این دردهای مزمن گریبانگیر میلیون ها نفر در آمریکاست . ممکن است بدون اینکه به این دردها توجه کنید کارهای روزمره تان را انجام دهید اما با این نوشیدنی میتوانید همه ی این دردها را از بین ببرید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  704
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۲۵
 • گارسینیا کمبوجیا
  این میوه به عنوان یک مکمل کاهش وزن شناخته شده است. از میوه های مرکبات جنوب شرقی آسیا است وکارشناسان معتقدند که یکی از موارد خوب برای کاهش وزن به حساب می آید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  849
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۱۲
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده