آموزش ترکیب رنگ مو

خانه و دکوراسیون

 • نکاتی درباره دکوراسیون خانه
  ما تقریباً نیمی از روزمان را در خانه به سر می بریم، برای همین دکوراسیون مناسب، در آرامش و زیبایی فضای خانه تأثیر بسزایی دارد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  508
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۶
 • انتخاب رنگ مناسب برای محل کار
  رنگی که برای دفتر کارتان انتخاب می کنید تأثیر زیادی روی مشتریان و مراجعه کنندگان شما دارد. این تأثیرات که نیمه خودآگاه و غریزی هستند، احساس و درکی متفاوت از کسب و کار شما روی طرف مقابل ایجاد می کنند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  679
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۱/۲۹
 • 4 نکته برای انتخاب دکوراسیون منزل
  هر کسی دوست دارد روش را برای انتخاب دکوراسیون مناسب برای منزل خود انتخاب کند اگرچه این مساله به سلیقه و نوع منزل شما برمی گردد اما مواردی است که باید در هر نوع دکوراسیونی آن را در نظر داشت
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1033
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
 • استفاده بهینه از اتاق کوچک
  اگر دارای خانه ی کوچک و یا اتاق خواب کوچکی هستید و نمیدانید چگونه وسایل خود را در این فضا جای دهید و همچنین چه کارهایی را انجام دهید تا خانه و یا اتاقتان بزرگتر به نظر برسد میتوانید راه حل های زیر به کار ببرید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1481
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۱۲
 • کدام قهوه ساز خوب است ؟
  فهمیدن این که چه قهوه سازی از نظر اندازه، کارآیی و ویژگی های لازم، برای شما مناسب تر است، کار راحتی نیست. باید خیلی تحقیق کنید، مدل های مختلف قهوه ساز را بررسی کنید و انقدر بگردید تا مدل مناسبی را که می خواهید پیدا کنید. در این مقاله می توانید در مورد برخی از بهترین قهوه سازها، اطلاعات و جزئیات دقیقی کسب کنید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2007
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۱۲
 • کاشت درخت لیمو در خانه
  لیمو یک میان وعده ی سالم است که خواص درمانی و ویتامین ث فراوانی دارد . اگر شما هم جزو کسانی هستید که میخواهید محصولات ارگانیک مصرف کنید و معتقدید لیموهایی که فروخته میشوند با کودهای شیمیایی رشد کرده اند لذا به شما پیشنهاد میکنیم که لیموهای خود را در خانه بکارید .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1829
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۳۱
 • خرید اولین خانه
  خرید خانه یکی از کارهای پرمسئولیت و پرهزینه ای است که برای اکثر مردم وجود دارد.و در ثانی این خرید ممکن است یک بار برای همیشه نباشد. گرفتن وام و مهیا کردن پول مورد نیاز از جمله چیزهایی است که
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  891
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۱۶
 • جمع کردن لباس ها برای اسباب کشی
  بعضی وقت ها اسباب کشی تغییر خوبی است، اما فوق العاده استرس زا و پر دردسر است. یک شهر یا محله ی جدید، دوستان جدید و تجربیات جدید و .... و لیست بی پایانی از کارها. بسته بندی و جمع کردن وسایل زندگی بینهایت خسته کننده و وقت گیر است. گاهی اوقات تازه موقع اسباب کشی می فهمید وسایل عادی زندگیتان چقدر فضا اشغال می کنند. لباس ها، کفش ها و لوازم جانبی هم از این قاعده مستثنی نیستند. بسته بندی لباس ها از همه سخت تر است، چون باید زمان زیادی را صرف تا کردن، باز کردن و دوباره آویزان کردن و ... آن ها بکنید. برای این که از نظر زمانی در اسباب کشی جلو بیفتید، باید در مدت زمان کمی بتوانید لباس های کمد و کشوها را جمع کنید. 5 نکته ی زیر را در این مورد بخوانید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2340
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۶
 • دانستنی های فر آشپزخانه
  داشتن فر در آشپزخانه یکی از مواردی است که آشپزی را راحت تر میکند اما جالب است بدانید بسیاری از افراد فر را در حد پخت نان و یا کیک و شیرینی میدانند و به همین دلیل در آشپزخانه بسیاری از افراد داشتن فر از وسایل پر کاربرد و ضروری محسوب نمیشود.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  1669
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۹/۱۵
 • خانه تمیز
  تمیز کردن خانه یکی از کارهایی است که چه بخواهیم و چه نخواهیم باید انجام شود، اما اگر شما هم به دنبال آسانتر کردن کارها برای تمیز کردن خانه تان هستید با ما در این مقاله همراه باشید
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  1575
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۹/۱۰
 • ایجاد فضای مناسب در خانه با استفاده از رنگ ها
  دوست دارید خانه تان را دوباره دکوراسیون کنید؟ بسیاری از افراد حس های متفاوتی از رنگ های مختلف دارند. رنگ ها، بدن، ذهن و احساسات ما را تحت تأثیر قرار می دهند. رنگ های مختلف تأثیرات متفاوتی روی شما می گذارند. بنابراین بعضی از رنگ ها بهتر و مناسب تر از رنگ های دیگر هستند. متن زیر درباره تأثیرات 12 رنگ مختلف برای ایجاد یک فضای مناسب در خانه است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1265
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۳/۱۹
 • انتخاب کاغذ دیواری مناسب
  انتخاب رنگ مناسب برای دیوار کمی مشکل است.وقتی می خواهید یک کاغذ دیواری انتخاب کنید، با طیف وسیعی از رنگ ها، طرح ها و بافت ها روبرو می شوید که باید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. کاغذ دیواری فضا را خیلی زیبا و خاص می کند. به هر حال اولین قدم برای دکوراسیون یک فضا، انتخاب کاغذ دیواری است.
  تعداد نظر:  6
  تعداد بازدید:  2684
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
 • 6 وسیله ای که باید آن ها را زیاد تمیز کنید
  برای خلاص شدن از سرما خوردگی و آنفولانزا در این فصل، از چند تاکتیک ساده استفاده کنید: اول واکسن آنفولانزا بزنید. دوم،در محل کار از همکارانی که مریض هستند و عطسه و سرفه می کنند دوری کنید.باید مکان هایی را که ویروس ها و باکتری ها در آن جا جمع می شوند بشناسید و بدانید که چطور باید آن ها را تمیز کنید.با این راه احتمال مریض شدن و یک هفته در رختخواب ماندن با بدن درد و تب را کاهش می دهید. موارد زیر را بخوانید تا بدانید میکرب ها در چه جاهایی کمین می کنند و این که چگونه آن ها را تمیز کنید تا میکرب ها و ویروس ها از بین بروند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2564
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۸/۲۵
 • 5 نکته ی فنگ شویی برای داشتن زندگی عاشقانه
  فنگ شویی یک سنت باستانی ازشرق است که با رعایت اصول و باورهای این سنت می توانید زندگی و محیط خانه اتان را ایده آل کنید. طبق باورهای فنگ شویی،طرز چیدمان وسایل درخانه و در تمام اتاق ها، انرژی را در کل خانه تغییر می دهد و باعث اتفاقات خوب یا بد در زندگیتان می شود. با توجه به اصول فنگشویی،وقتی خانه به ویژه اتاق خوابتان به هم ریخته نباشد، این روی زندگی عاشقانه ی شما نیز تأثیر می گذارد. در این جا چندین نکته ی فنگ شویی را برای بهتر کردن زندگی عاشقانه تان عنوان می کنیم.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2452
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۴/۱۵
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده