آموزش ترکیب رنگ مو
leftAds

آرایش

 • هماهنگی رنگ رژ و سایه چشم
  زیبایی چشم ها و لب در زیبایی کلی صورت تأثیر زیادی دارد. اگر آرایش هر دو تند باشد، چهره را نامتعادل نشان می دهد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  386
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۷/۵
 • سه روش برای ترمیم ریمل خشک شده
  اکثر خانم ها دوست دارند مژه هایشان را با کمک ریمل پُرتر و پر رنگ تر از چیزی که هست نشان دهند. به همین خاطر ریمل در لوازم آرایش اهمیت زیادی دارد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  475
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۶/۲۹
 • چگونه در هوای گرم و شرجی آرایش کنیم؟
  آب و هوای گرم و شرجی باعث می شود قیافه و آرایشِ روی صورت کمی به هم ریخته و کثیف به نظر برسد. موها یا صاف می شوند و حالت خودشان را از دست می دهند یا مجعد و وز می شوند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  228
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۴/۱۸
 • انواع مختلف فرم چشم ها
  تعیین فرم چشم و دانستن این که چشمانتان چه حالتی دارد، به اندازه ی پیدا کردن یک سایه‌ی خوب برای پلک‌ها اهمیت دارد. آشنایی با چگونگی استفاده از سایه و خط چشم نیز در بکارگیری روش‌ها و تکنیک‌های متناسب با صورتتان موثر است.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2066
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۸
 • چطور با آرایش طبیعی به نظر برسیم؟
  این نکات ساده به شما کمک می کنند که ظاهری ساده اما بی عیب و نقص داشته باشید با توجه به شرایط زندگی امروزه زنان به نوعی از آرایش تمایل دارند که علاوه بر طبیعی بودن سریع و ساده و و برای موقعیت های روزانه کاری یا شخصی مناسب هم باشد
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  593
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۳
 • 7 فرم بینی و نحوه کانتور کردن آن ها
  شکل بینی در زیبایی و فرم صورت بسیار تأثیر گذار است. مثلاً اگر شما بتوانید فرم صورتتان را درست تشخیص دهید، می توانید مدل مویی را انتخاب کنید که مناسب فرم صورتتان باشد. در مورد بینی هم همین طور است. با تشخیص درست فرم بینی، می توانید روش مناسب کانتور کردن آن ها را نیز پیدا کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  628
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
 • چند نکته درباره ریمل ها
  بیشتر خانم ها نمی توانند بدون ریمل زندگی کنند. اگر بپرسید در صورت اجبار به انتخاب، کدام یک از لوازم آرایش را انتخاب می کنند 90 درصد خانم ها ریمل را انتخاب خواهند کرد.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  970
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۲/۲۰
 • مدل موی بلند و مناسب برای همه سنین
  در گذشته اکثراً مد بود که هر زنی بعد از 30 سالگی موهای خود را کوتاه کند. اما در دنیای امروز در هر سنی می توانید موهای خود را بلند کنید طوری که هم زیبا باشید هم مدل موهایتان مناسب سنتان باشد. به هر حال مدل مو جزء سلایق شخصی محسوب می شود و می توانید موهایتان را به هر مدلی که دوست دارید بزنید.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  1850
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۸/۲۷
 • روش صحیح پاک کردن آرایش
  امروزه مواد آرایشی طوری ساخته می شوند که در برابر گرما، ساعات طولانی و عوامل دیگر مقاوم هستند. شاید از این نظر خوب باشد که مجبور نیستید مدام آرایش خو را تجدید کنید،اما عوارض بدی هم دارد.در نهایت باید تمام آن ها را از صورتتان پاک کنید. شستشوی بیش از حد به مژه ها آسیب رسانده و باعث سوزش و التهاب زیاددر ناحیه حساس دور چشم و پوست قسمت های حساس می شود. متن زیر را بخوانید تا بدانید چطور باید به آرامی آرایش خود را پاک کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1346
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۲۸
 • بهترین آرایش برای پاییز 2015
  هر سال قبل از شروع هر فصل برند های مشهور دنیا فشن شو برگزار کرده و در آن جدید ترین طرح های خود را برای فصل پیش رو ارائه میدهند. آرایشی که روی صورت و موی مدل ها در این مراسم دیده میشود تعیین کننده سبک جدید آرایش فصل است. در ادامه چند نکته درباره چگونگی آرایش در پاییز 2015 ارائه شده است
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1928
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۱۵
 • 6 راه صرفه جویی در پول در خرید لوازم آرایش
  با این همه هزینه های مختلف زندگی، خرید لوازم آرایش گران قیمت یا هزینه های بالای آرایشگاه مثل کوتاهی مو یا مانیکور و خیلی کار راحتی نیست.حتماً لازم نیست پول زیادی خرج کنید. در این متن چند ترفند ساده را برای صرفه جویی در هزینه های آرایشی عنوان می کنیم، البته با حفظ کیفیت، درست مثل محصولات شیک و گران قیمت. از همه مهم تر این که بعضی از این لوازم را شاید خودتان داشته باشید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1657
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۳/۵
 • 6 اشتباه رایج آرایشی و چگونه درست کردن آن ها
  حتی اگر آرایشگر خیلی خوبی باشید، گاهی ممکن است اشتباه کنید. مثلاً وقتی ریملتان را خیلی سریع بزنید و پلکتان را سیاه کنید یا ریمل روی مژه ها گوله گوله شود، این اشتباهات کوچک تأثیر زیادی در ظاهر نهایی شمادارد و موقع آماده شدن زمان زیادی را باید صرف درست کردن آن ها کنید. اما لازم نیست کل آرایشتان راپاک کنید. در این متن می توانید نحوه درست کردن این اشتباهات را بخوانید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2245
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۱/۲۵
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده