آموزش ترکیب رنگ مو

هنر

 • دستمال سفره به شکل گل رز
  برای داشتن میز غذای عالی ، فقط توجه به مزه غذا کافی نیست.همیشه نوع چیدمان میز هم اهمیت خاصی دارد.یکی از مواردی که باعث زیبایی میز شما می شود ، دستمال سفره است که بسته به نوع قرار گیری آن تاثیر زیادی در این مورد دارد.در اینجا یک مدل دستمال سفره به شکل گل رز را به شما آموزش می دهیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  6885
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۸/۲۷
 • عکاسی با حال و هوای بهاری
  با شروع فصل بهار، شور و شوق عکاسی از گلها و گیاهان، دل همه عکاسان را به شور و شعف وا می دارد، اینک زمان آن رسیده، تا در جوار آفتاب گرم بهاری از رنگهای شاد گیاهان لذت ببریم، قصد دارم ۱۰ نکته ساده را که همه شما به آن واقف هستید، با هم مرور کنیم
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2999
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۲/۱۴
 • برای خوش عکس بودن، چه کنیم
  آیا از عکس گرفتن متنفرید چون همیشه در عکس‌ها بد می‌افتید؟ با اینکه فتوژنیک بودن در بعضی‌ها ژنتیکی است اما راهکارهایی وجود دارد که می ‌توانید به کار گیرید تا در عکس‌ها بهتر بیفتید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  10618
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱/۲۶
 • تهیه قندهای قلبی و ستاره ای
  تا به حال قندی سالم و بهداشتی در منزل تهیه کرده اید ؟ اگر نه می توانید از طریق این اموزش قندهای رنگی و با شکلهای مختلف درست کرده و با چای جلوی مهمان عزیز خود بگذارید. برای اینکار یک پیمانه شکر را در کاسه ای ریخته و با یک یا دو قاقش چایخوری اب مخلوط کنید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  3154
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱/۱۷
 • تزیین هندوانه به شکل سبد گل
  هندوانه را شسته و خشك كنيد . از قسمت بالاي هندوانه با چاقوي تيز 2 برش بزرگ به شكل برگ ايجاد كنيد و قسمت هاي اضافه را به آرامي جدا كرده و برداريد .داخل هندوانه را با توپي خارج كرده و كنار بگذاريد .
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  4660
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱/۱۴
 • زیباکده و ایده های خلاقانه: (آموزش ساخت درختچه زینتی)
  ما هر هفته شما را با درست کردن انواع کارهای هنری و دستی و هزاران ایده ناب با وسایل دور ریز منزل و آشنا خواهیم کرد، پس هر هفته با ما همراه شوید در این هفته، زیباکده شما را با آموزش ساخت درختچه زینتی، آشنا خواهد کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  10983
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲
 • زیباکده و ایده های خلاقانه: (آموزش ساخت زیورآلات)
  ما هر هفته شما را با درست کردن انواع کارهای هنری و دستی و هزاران ایده ناب با وسایل دور ریز منزل و آشنا خواهیم کرد، پس هر هفته با ما همراه شوید در این هفته، زیباکده شما را با آموزش ساختزیورآلات همراه با آموزش خمیر، آشنا خواهد کرد.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  16545
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
 • زیباکده و ایده های خلاقانه: (آموزش چاپ عکس روی تی شرت)
  ما هر هفته شما را با درست کردن انواع کارهای هنری و دستی و هزاران ایده ناب با وسایل دور ریز منزل و آشنا خواهیم کرد، پس هر هفته با ما همراه شوید در این هفته، زیباکده شما را با آموزشچاپ عکس روی تی شرت، آشنا خواهد کرد.
  تعداد نظر:  5
  تعداد بازدید:  11326
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳
 • زیباکده و ایده های خلاقانه: (آموزش ساخت جعبه کادویی)
  ما هر هفته شما را با درست کردن انواع کارهای هنری و دستی و هزاران ایدهناب با وسایل دور ریز منزل و آشنا خواهیم کرد، پس هر هفته با ما همراه شوید در این هفته، زیباکده شما را با آموزش ساخت جعبه کادویی همراه با الگو آشنا خواهد کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  15499
  8 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۹
 • دستمال سفره طرح گل
  برای درست کردن دستمال سفره ای به این زیبایی نیاز به وسایل خاصی نیست، پس ادامه مقاله را مطالعه کنید تا به این موضوع پی ببرید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  5185
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
 • نکات عکاسـی برای تازه‌کارها
  عکاسی از جمله هنرهایی است که دوستداران فراوانی در جهان دارد. با عکس می‌توان به ساده‌ترین سوژه‌ها، معانی عمیق‌ بخشید. هر بیننده‌ نگاه متفاوتی به عکس دارد و این را می‌توان جذابیت هنر عکاسی دانست
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  2827
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۵/۸
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده