آموزش ترکیب رنگ مو

روانشناسی

 • علائم و نشانه های افسردگی
  اگر بیشتر از دو هفته است که بیشتر مواقع احساس ناراحتی و بدبختی می کنید یا حوصله ندارید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید، احتمال این که افسردگی داشته باشید زیاد است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  453
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۳/۶
 • چطور خودم را دوست داشته باشم؟
  با کتاب های مشاوره و روانشناسی زیادی که امروزه وجود دارد، رفع بسیاری از مشکلات خیلی راحت تر از گذشته شده است. این جمله را زیاد می شنویم که: "باید خودمان را بیشتر دوست داشته باشیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  941
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
 • پیامدهای استرس و روش های مقابله
  استرس بخاطر فشار کاری، مسائل مالی یا مشکلاتی درروابط زندگی درما ایجاد می شود و عواقب معمول آن می تواند کم خوابی، سردرد، و افسردگی باشد اما در این مقاله به مواردی بیشتری اشاره خواهد شد که استرس سلامتی ما را به خطر می اندازد.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  944
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۵
 • راز افراد سرزنده و خوش گذران
  موقعی که در پارک قدم می زنید، حتماٌ دیدید گروهی از بچه ها بعد از مدرسه به آن جا می آیند و در آن اطراف می دوند، بازی می کنند، می خندند، در کنار هم خوشحال هستند و از هر بازی لذت می برند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  948
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۹
 • حقایق افسردگی
  اولین تجربه ی من در زمینه ی افسردگی زمانی بود که حدودا 20 سال داشتم. اکنون بعد از مدت ها که دیگر افسرده نیستم میتوانم حقایقی را نسبت به آن دوره بازگو کنم .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  964
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۱۱
 • موفقیت و بازدهی بهتر تحصیلی
  روزهای تحصیل و زندگی دانشجویی یکی از جالب ترین و مهیج ترین بخش از زندگی هر شخصی است. البته مشکلات و استرس های زیادی هم دارد. با وجود مشکلات درسی، مشکلات مالی، مسئولیت ها، قبض یا بدهی ها، سخت تر می توانید روی درس ها و پروژه هایتان تمرکز کرده و تسلط داشته باشید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  806
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۲۶
 • " ما بودن" را تجربه کنید
  واقعیت این است که نحوه و لحن گفتارچه مثبت باشد و چه منفی میتواند بر کیفیت رابطه تاثیر داشته باشد. اگر بتوانیم آگاهانه و هوشیارانه کلمات گفتار خود را انتخاب کنیم در این صورت میتوانیم به هدف هایمان در رابطه برسیم و وحدت خود را نشان دهیم. در واقع با انتخاب کلمات مثبت و منحصر به فرد است که میتوانیم خود را بهتر نشان دهیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  781
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۲۵
 • افراد براساس این 7 نکته در مورد شخصیت شما قضاوت می کنند
  از لحظه ای که فردی را برای اولین بار ملاقات می کنید، تقریباً می توانید تشخیص دهید که چه نوع فردی است. حتی شاید صفاتی مثل صداقت، مهربانی، هوش و ذکاوت را نیز بتوانید تشخیص دهید. اگر به دنبال یک رابطه صمیمی هستید، توجه به این نکات به شما کمک می کند فرد مورد نظر را ارزیابی کنید. این نوع قضاوت در تصمیم گیری های بزرگی مثلاًبرای یک رابطه رمانتیک، استخدام یک فرد یا پذیرفتن یک پیشنهاد کاری خیلی مفید است. بر اساس نکات زیر افراد می تواننددرباره شخصیت شما قضاوت کنند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1517
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۲۶
 • 10 علامتی که نشان می دهد برای شروع یک رابطه جدید آماده نیستید
  اگر جز افرادی هستید که فکر میکنید پریدن از یک رابطه به رابطه ای دیگر یک تنوع و تحول در زندگیتان محسوب میشود باید بگویم که سخت در اشتباه هستید چرا که اگر بخواهید از رابطه ای که دارید بیرون آمده و رابطه ی دیگری را شروع کنید به دلیل وابستگی احساسی که به طرف مقابلتان پیدا کرده اید دچار آسیب پذیری عاطفی خواهید شد و در این وضعیت خراب، شما یک قربانی خواهید بود.هچنین داشتن یک رابطه با کسی هرگز به مانند زندگی مجردی نیست در حقیقت با آغاز یک رابطه شما صاحب مسئولیت ها و وظایفی در مقابل شریکتان میشوید .بنابراین عجله نکنید و تا زمانی که بخواهید به طور جدی وارد رابطه ای شوید صبر کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1589
  9 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۷/۶
 • چهار دلیل قوی بودن کسانی که گریه می کنند !
  مسلما همه احساساتی که در ما انسانها وجود دارد با هم برابر نیستند.قویترین حسی که ما انسانها میخواهیم در خود داشته باشیم حس اعتماد به نفس ،امنیت و موفقیت است و همه ی تلاشمان در راستای به دست آوردن این سه مورد است و باید گفته شود که یکی از راه های به دست آوردن دوستانتان بیان و ابراز شادیهایتان به آنهاست.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1971
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۶/۲۳
 • 4 فایده بیرون رفتن با خانواده
  با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دهه های اخیر کودکان نسبت به گذشته زمان کمتری را نسبت به زمان های قبل در بیرون از خانه به سر میبرند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1189
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۶/۱۱
 • چگونه در کمتر از پنج دقیقه به آرامش برسیم ؟
  در این مقاله می خواهیم در مورد روش های به آرامش رسیدن در پنج دقیقه صحبت کنیم این که مثلا پنج دقیقه دیگر کنفرانس شروع میشود و ما دچار استرس هستیم چگونه در این دقایق آخر بر استرس خود غلبه کنیم .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1610
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۶/۲
 • 12 ویژگی که نشان می دهد بهتر از آن چیزی که فکر می کنید هستید
  گاهی اوقات در زندگی روی چیزهایی که نداریم انقدر تمرکز می کنیم که چیزهایی را که داریم فراموش می کنیم.خیلی زود یادمان می رود چه پیشرفت هایی در زندگی داشته ایم و به خاطر تمام چیزهایی که در زندگیمان درست پیش نمی رود یا از دست می دهیم دلسرد می شویم. اما باید به پیشرفت هایمان در زندگی افتخار کنیم و تمام دستاوردهایی که تا به حال داشته ایم را بشناسیم و اهمیت واقعی این دستاوردها و موفقیت ها را درک کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1460
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۴/۵/۱۳
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده