آموزش ترکیب رنگ مو
leftAds
leftAds

اخبار پزشکی

 • مزایا و معایب لیزر موهای زائد
  از بین بردن موهای زائد یک کار خسته کننده می باشد ، بیشتر اشخاص موهای خود را به روش های قدیمی از بین می برد ، روش های قدیمی نه تنها یک فرآیند بدون اثر خواهد بلکه سبب افزایش موهای زائد می شود .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  290
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۲۳
 • عوارض و خطرات سقط جنین
  به فرآیند خاتمه دادن به بارداری سقط جنین گفته میشود. در بعضی از کشورها به خصوص در ایالات متحده آمریکا سقط جنین قانونی است و مادر در صورتی که نخواهد به بارداری خود ادامه دهد میتواند سقط جنین را انجام دهد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  300
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۱
 • عدم تشخیص افسردگی
  افرادی که افسردگی دارند، اکثر اوقات ناراحت، بی میل و بی انگیزه هستند. اما اگر فردی دچار افسردگی پنهان باشد، چه اتفاقی می افتد؟ شاید به ظاهر شخصیت شاد و برون گرایی هم داشته باشد، در این صورت تشخیص افسردگی این افراد کار سخت و پیچیده ای می شود، چون این افراد در پنهان کردن موقعیت واقعی خود مهارت خاصی دارند. چطور می توانیم تشخیص دهیم فردی دچار افسردگی پنهان هست یا خیر؟ در متن زیر به 10 نکته در مورد این افراد اشاره می کنیم تا بهتر بتوانید موقعیت آن ها را تشخیص دهید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  360
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۲۵
 • اعتماد به نفس
  تا زمانی که خود ما نخواهیم هیچ شخصی نمی تواند ما را تحقیر کند . به جز عدم اعتماد به نفس و غرور هیچ چیز دیگری نمیتواند مانع موفقیت شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  284
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۱۹
 • آسیب مغز با دردهای مزمن
  درد مزمن موجب صدمه و تغییر مغز می شود. اگر شما مبتلا به درد مزمن هستید آیا می دانید این درد اثرات ویرانگر و گسترده ای دارد ؟ و میتواند بر خلق و خو ، حافظه و روانتان تاثیر گذار باشد. پژوهش بروی انسان و موش، نشان داده است که درد مزمن میتواند اثرات قابل اندازه گیری بر روی مغز داشته باشد.، واین تغییرات حتی می تواند آخرین بار درد را متوقف کند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  235
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۱۸
 • تغذیه در تسکین میگرن
  میگرن به مرور زمان باعث بروز تغییراتی در مغز می شود. کسانی که میگرن دارند می دانند که چه دردِ بد و غیر قابل تحملی است. میگرن اغلب با حالت هایی مثل سردردهای کوبشی، حالت تهوع، استفراغ، حساسیت به نور و صدا همراه است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  315
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۱۶
 • تشخیص بیماری با تن صدا
  در عصر دیجیتال، ما خیلی راحت می توانیم از وضعیت سلامتی خود و علائم بیماری ها آگاهی داشته باشیم. در این شرایط وقتی ناخوش هستید خیلی راحت تر می توانید تا حدودی وضعیت خودتان را بررسی کنید و بیماری را تشخیص دهید. در نتیجه با کمک پزشک خود می توانید درمان را زودتر شروع کرده و به سلامت کامل برگردید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  341
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۱۸
 • تأثیر شخصیت روی وضعیت سلامتی
  شخصیت چیزی است که ما را به عنوان یک فرد یا هویت تعریف می کند، روی مسیر ما در زندگی و انتخاب های ما در طول این مسیر تأثیر می گذارد. نوع شخصیت شما در انتخاب شغل، دوستان، همکاران و ... نقش مهمی را ایفا می کند. بسیاری از افراد بر این باورند که شخصیت هر انسان یعنی همان خصلت های بنیادی و پایه و یا ویژگی هایی که ما را از دیگران متمایز می کند. اما مطالعات علمی نوع شخصیت را با برخی از مشکلات جسمی مرتبط می دانند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  353
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۱۸
 • سیج (گیاه مریم گلی)
  هر فصلی که باشد فرقی نمی کند، برای خلاص شدن از شر میکرب ها و ذرات ناسالم، بهتر است همیشه هوای خانه را پاکیزه نگه دارید. یک روش عالی برای تمیز کردن هوای اطرافتان، سوزاندن سیج یا همان گیاه مریم گلی است. این کار پیشینه ای بسیار طولانی، در حدود صد سال دارد، اما خیلی از افراد چون فکر می کنند این روش منسوخ و قدیمی شده، دیگر از آن استفاده نمی کنند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  523
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۱۳
 • تأثیر بد افکار منفی بر روی مغز
  افکاری که امروز داشتید را یادتان می آید؟ افکار دیروز، چند روز قبل، هفته قبل، حتی ماه یا سال قبل را چطور؟ آیا در افکارتان، الگوهای منفی خاصی وجود دارد؟ چند بار این افکار منفی و غیر ضروری تکرار شده اند؟ آیا این افکار زیاد هستند؟ آیا از افرادی که از آن ها ناراحت هستید مدام شکایت می کنید؟
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  480
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۲۰
 • خواص مهم خوردن آب داغ
  همه می دانیم که آب برای بقای ما ضروری است. همیشه از دکترها شنیدیم که می گویند خوردن تقریباً 8 لیوان آب در روز لازم است. اما چیزی که بیشتر افراد نمی دانند این است که آب گرم یا آب داغ خواص منحصر بفردی دارد که آب سرد ندارد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  779
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۳۰
 • فشار انگشتان مختلف باعث سلامتی شما می شود
  جین شین جیوتسو (Jin Shin Jyutsu ) یا فشار درمانی، نوعی هنرِ درمانِ ژاپنیِ 5000 ساله است که مبنای شیوه های درمانیِ وسیع آن، درمان کل بدن است و موافق درمانِ فقط یک قسمت نیست. با استفاده از این هنر، درمانِ درونی بدن و سلامت ذهن، تنها با فشار انگشتان امکان پذیر می شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  513
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۱۲
 • آیا دست هایتان را درست می شویید؟
  متخصص زنان، دریافت که بهداشت صحیح دست ها تا حد زیادی باعث کاهش عفونت ها و مرگ و میر در نوزادان می شود. اما از آن جایی که قبلاً "تئوری میکربِ" لویی پاستور مورد تأیید قرار گرفته بود
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  422
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۵
 • جلوگیری از خروپف
  %45 از افراد به دلیل آلودگی صوتی ایجاد شده ناشی از خرو پف باعث آزار اطرافیان میشوند که علاوه بر آزار دیگران سلامتشان هم به خطر میفتد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  524
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱/۲۳
leftAds
leftAds
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده