آموزش ترکیب رنگ مو

اخبار پزشکی

 • 10 روش برای تقویت حافظه
  برای تقویت حافظه روش های زیادی وجود دارد. با استفاده از تغذیه مناسب و انجام تمرینات خاصی، می توانید حافظه خود را تقویت کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  367
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۳/۱۵
 • چه کار کنیم تا بهتر بخوابیم
  خوابِ خوب و سلامتی ارتباط مستقیمی با هم دارند. منظور فقط بیشتر خوابیدن نیست، کیفیت خوابتان هم باید خوب باشد. بدنتان به خواب نیاز دارد. البته در دنیای پر هیایو و پر استرس امروز که بیشتر مردم همیشه کمبود وقت دارند، داشتن خواب کافی و با کیفیت کمی مشکل است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  687
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲
 • خواص گیاه بابونه
  بابونه دارای طبع گرم و خشك، از خانواده كاسنی و بومادران و از دسته گیاهان مروارید مانند یا آفتابگردانی است. این گیاه دارای گونه های مختلفی است، رایج ترین نوع آن بابونه آلمانی ( یا همان بابونه شیرازی) و بابونه رومی است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  748
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱
 • آیا فشار خون مادر روی جنسیت نوزاد تأثیرگذار است؟
  امروزه در برخی از کشورها موضوع تعیین جنسیت نوزاد در اوایل بارداری بسیار مورد بحث است. مثلاً خوردن بعضی چیزها یا انجام بعضی کارها روی جنسیت نوزاد تأثیرگذار است یا خیر. البته مشخص است که جنسیت جنین توسط اسپرم پدر مشخص می شود. اسپرمی که حاوی کروموزوم X باشد برای دختر شدن و حاوی کروموزوم Y باشد برای پسر شدن.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  738
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
 • 5 بیماری زندگی مدرن
  چاقی، فشار خون بالا، دیابت، سرطان، افسردگی از بیماری های زندگی مدرن در دنیای امروز هستند. بخوانید تا بیشتر درباره علتها و تاثیرات تهدید کننده این بیماری ها بدانید. بیشتر جوامع راه طولانی را در صد سال اخیر پیموده اند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  804
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
 • مزایا و معایب لیزر موهای زائد
  از بین بردن موهای زائد یک کار خسته کننده می باشد ، بیشتر اشخاص موهای خود را به روش های قدیمی از بین می برد ، روش های قدیمی نه تنها یک فرآیند بدون اثر خواهد بلکه سبب افزایش موهای زائد می شود .
  تعداد نظر:  34
  تعداد بازدید:  1012
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۲۳
 • عوارض و خطرات سقط جنین
  به فرآیند خاتمه دادن به بارداری سقط جنین گفته میشود. در بعضی از کشورها به خصوص در ایالات متحده آمریکا سقط جنین قانونی است و مادر در صورتی که نخواهد به بارداری خود ادامه دهد میتواند سقط جنین را انجام دهد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  950
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۱
 • عدم تشخیص افسردگی
  افرادی که افسردگی دارند، اکثر اوقات ناراحت، بی میل و بی انگیزه هستند. اما اگر فردی دچار افسردگی پنهان باشد، چه اتفاقی می افتد؟ شاید به ظاهر شخصیت شاد و برون گرایی هم داشته باشد، در این صورت تشخیص افسردگی این افراد کار سخت و پیچیده ای می شود، چون این افراد در پنهان کردن موقعیت واقعی خود مهارت خاصی دارند. چطور می توانیم تشخیص دهیم فردی دچار افسردگی پنهان هست یا خیر؟ در متن زیر به 10 نکته در مورد این افراد اشاره می کنیم تا بهتر بتوانید موقعیت آن ها را تشخیص دهید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1102
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۲۵
 • اعتماد به نفس
  تا زمانی که خود ما نخواهیم هیچ شخصی نمی تواند ما را تحقیر کند . به جز عدم اعتماد به نفس و غرور هیچ چیز دیگری نمیتواند مانع موفقیت شود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  847
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۱۹
 • آسیب مغز با دردهای مزمن
  درد مزمن موجب صدمه و تغییر مغز می شود. اگر شما مبتلا به درد مزمن هستید آیا می دانید این درد اثرات ویرانگر و گسترده ای دارد ؟ و میتواند بر خلق و خو ، حافظه و روانتان تاثیر گذار باشد. پژوهش بروی انسان و موش، نشان داده است که درد مزمن میتواند اثرات قابل اندازه گیری بر روی مغز داشته باشد.، واین تغییرات حتی می تواند آخرین بار درد را متوقف کند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  843
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۱۸
 • تغذیه در تسکین میگرن
  میگرن به مرور زمان باعث بروز تغییراتی در مغز می شود. کسانی که میگرن دارند می دانند که چه دردِ بد و غیر قابل تحملی است. میگرن اغلب با حالت هایی مثل سردردهای کوبشی، حالت تهوع، استفراغ، حساسیت به نور و صدا همراه است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  854
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۱۶
 • تشخیص بیماری با تن صدا
  در عصر دیجیتال، ما خیلی راحت می توانیم از وضعیت سلامتی خود و علائم بیماری ها آگاهی داشته باشیم. در این شرایط وقتی ناخوش هستید خیلی راحت تر می توانید تا حدودی وضعیت خودتان را بررسی کنید و بیماری را تشخیص دهید. در نتیجه با کمک پزشک خود می توانید درمان را زودتر شروع کرده و به سلامت کامل برگردید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  933
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۱۸
 • تأثیر شخصیت روی وضعیت سلامتی
  شخصیت چیزی است که ما را به عنوان یک فرد یا هویت تعریف می کند، روی مسیر ما در زندگی و انتخاب های ما در طول این مسیر تأثیر می گذارد. نوع شخصیت شما در انتخاب شغل، دوستان، همکاران و ... نقش مهمی را ایفا می کند. بسیاری از افراد بر این باورند که شخصیت هر انسان یعنی همان خصلت های بنیادی و پایه و یا ویژگی هایی که ما را از دیگران متمایز می کند. اما مطالعات علمی نوع شخصیت را با برخی از مشکلات جسمی مرتبط می دانند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1109
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۱۸
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده