خانه

فال روزانه و هفتگی

تعداد بازدید 666

فال 29 تیر تا 4 مرداد98


فال هفتگی متولدین فروردین ماه: 

دور و برتان را خلوت کنید

برای شاد کردن طرف مقابلتان دنبال دلیل نگردید، هم شما و هم او به شدت نیاز به یک تغییر ساده دارید که شادی و شوق به دلتان بیاندازد. کمی خلاق باشید. دور و برتان را خلوت کنید هم از آدم ها و هم از اشیا زیرا هردو انرژی زیادی از شما می گیرند. دنبال یک بحث مالی بسیار قدیمی را دیگر نگیرید.

فال هفته اردیبهشت ماه: 

ترس را کنار بگذارید

بر سر موضوع احساسی قدیمی باز بحث و گفتگو می کنید، ابن بحث به هیچ جایی نمی رسد و جز دردسر و جر و بحث و دلخوری هیچ چیز دیگری برایتان به همراه ندارد. بیهوده خود را اسیر کرده اید ترس را کنار بگذارید وگرنه تاوان سنگین تری خواهید پرداخت. یکی از نزدیکان برای شما کار بسیار بزرگی انجام می دهد.

فال هفتگی متولدین خرداد ماه:

حرف ناتمام را تمام کنید

برای گرفتن مجوز و یا وام به جایی مراجعه خواهید کرد. این روزها شما به شدت احساس خستگی می کنید روحی و جسمی. برای حل مشکلاتتان از آن فرار نکنید شما نمی توانید به این وضعیت ادامه بدهید. نگران مسائل عاطفی و احساسی تان هستید، حرفی را ناتمام گذاشته اید بهتر است حرفتان را تمام کنید.

فال هفته دوست تیر ماه: 

فقط جلوی پایتان را در نظر نگیرید!!

چشمهایتان را به روی واقعیت نبندید. به زودی راه جدیدی جلوی پایتان گذاشته می شود هوشیار و وفادار باشید. به عواقب و منافع بلند مدتتان فکر کنید و فقط جلوی پایتان را در نظر نگیرید. رفتار های پرخاشگرانه فقط باعث پراکنده شدن اطرافیان و دلخوری می شود تا دیر نشده راهی پیدا کنید تا بر اعصابتان مسلط شوید.

فال هفتگی متولدین مرداد ماه: 

خودتان را باور کنید

اگر در مورد مسئله پیش آمده حق با شماست بهتر است طوری رفتار کنید که دیگران شما را درست بشنوند و پشت سرتان بایستند و از شما دفاع کنند. ماندن در رابطه ای که شما را روز به روز افسرده تر می کند یک اشتباه بزرگ است. ترستان بی معنی است خودتان را باور کنید دنیا جای بزرگی است که هر روز در آن اتفاق تازه ای می افتد.

فال هفتگی متولدین شهریور ماه: 

خودتان به داد خودتان برسید

چشمتان را از روی این در بسته بردارید تا درهای باز دیگر را ببینید. خودتان اگر به داد خودتان نرسید کسی نمی تواند کمکی به شما بکند. با کسی بمانید که شما را بخاطر سادگی هایتان دوست دارد .برای رسیدن به نیتی که در سر دارید راه های مختلفی را امتحان کنید و دلسرد نشوید پیروزی برای هیچکس هرگز آسان به دست نیامده است.

فال هفتگی متولدین مهر ماه: 

گول ظاهر افراد را نخورید

نامه یا بسته ای به دستتان می رسد. به یک جشن مهم دعوت خواهید شد. نگران درگیری های شخصی عزیزی در اطرافتان هستید. گول ظاهر افراد را نخورید. از شخصی در اطرافتان که یک کلاغ چهل کلاغ می کند ، همین امروز فاصله بگیرید. او بیش از انرژی تان را می گیرد و شما نمی دانید که چرا دائم دلشوره دارید. یک پیغام کوتاه شادتان خواهد کرد.

فال هفتگی متولدین آبان ماه: 

پیشنهادی قابل توجه در زمینه کاری دریافت می کنید

دلایل کافی برای احساس شادی و خوشبختی های پنهانی که فکرش را نمی کنید در اطرافتان وجود دارد. کافیست چشمتان را باز کنید تا آنها را ببینید و در زندگی تان تغییر و تحولی ایجاد کنید. به زودی پیشنهادی قابل توجه در زمینه کاری دریافت خواهید کرد، خوب روی آن فکر کنید، می تواند برایتان سرنوشت ساز باشد.

فال هفتگی متولدین آذر ماه: 

راه های نو را امتحان کنید

به خودتان ایمان داشته باشید و با اعتماد به نفس بالا عمل کنید. این فرصتی است که می توانید توانایی هایتان را نشان دهید. به تکنولوژی جدید رو بیاورید و راه های نو را امتحان کنید. تغییر و تحولی در اطرافتان اتفاق می افتد که بر خلاف توقعتان برای شما بسیار خوبست و می توانید با تلاش و پشتکار به یکی از اهدافتان برسید.

فال هفتگی متولدین دى ماه: 

نوبتی هم باشد این بار دیگر نوبت شماست

از زمان هایی که در کنار خانواده تان می گذرانید لذت ببرید. روزی می رسد که برای دیدنشان بسیار دلتنگ شوید. با شنیدن خبری از جا می پرید. نوبتی هم باشد این بار دیگر نوبت شماست. از فرصت تان استفاده کنید. گوش به زنگ باشید. قرار ملاقات های با اهمیتی پیش می آید که باید در آن ظاهری آراسته داشته باشید.

فال هفتگی متولدین بهمن ماه:

 تا می توانید وارد جر و بحث با همکارتان نشوید

از حالا به فکر باشید تا در لحظه آخر دچار دستپاچگی نشوید. نگران نباشید، همه چیز بالاخره همانی می شود که شما می خواهید. با اعضای خانوادگی تان خاطرات شیرین گذشته را دوباره مرور کنید تا بیشتر قدر با هم بودنتان را بدانید. این هفته ممکن است با یکی از همکارانتان درگیر شوید. تا می توانید وارد جر و بحث نشوید به نفعتان نیست.

فال هفتگی متولدین اسفند ماه: 

از رفتار دیگران برداشت های شخصی نکنید

از رفتار دیگران برداشت های شخصی نکنید. شما هیچوقت نمی دانید که در سرشان چه می گذرد. بیهوده فقط خودتان را در یک دور باطل فکر کردن گرفتار می کنید که هیچ سودی برایتان ندارد. در مورد شخصی که فکرتان را به خودش مشغول کرده خیلی زود می فهمید که تصورتان کاملا اشتباه بوده . قبل از هر عکس العملی خودتان را جای او بگذارید

تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به اين سايت (زیباکده ) میباشد و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است © Copyright 2019 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان