آموزش ترکیب رنگ مو

فرزندان

 • 5 پیشنهاد برای تابستانی سالم و شاد
  تابستان فصل تعطیلات است. همه بچه ها دوست دارند تابستانی پر از شادی و تفریح داشته باشند. والدین هم دوست دارند در کنار خانواده و فرزندانشان به آن ها خوش بگذرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  379
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۵/۱۸
 • چگونه یک کودک نابغه را بزرگ کنیم
  اگر کودکتان نابغه است و نمی دانید چطور او را بزرگ کنید، اولین نکته این است که بدانید تمام چیزی که نیاز دارید، عشق، زمان و از خود گذشتگی است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  365
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۶/۴/۲۸
 • میزان آسیب رسانی صفحه نمایش ها برای رشد ذهنی کودکان
  "انجمن طب اطفال امریکا" اخیراً تحقیقات جدیدی را در خصوص این که کودکان چقدر ازوقتشان را می توانندجلوی تلویزیون و کامپیوتر بگذرانند، شروع کرده است. طبق این تحقیقات، بدون درنظرگرفتن سن،نوع محتوای مشاهده شده و یانوع دستگاه استفاده شده، این زمان نباید بیشتر از دو ساعت باشد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  587
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
 • دروغگویی کودک
  قوانین سختگیرانه یکی از علت های دروغگویی کودکان !!! مطالعات نشان می دهد که والدینی که برای کودکان خود قوانین سختگیرانه ای در نظر می گیرند کودکان دروغگویی تری نسبت به سایر کودکان دارند .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  844
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۹/۷
 • جلوگیری از افسردگی نوجوانان با تنظیم خواب
  افزایش افسردگی تأثیرات منفی روی کیفیت خواب دارد و به همان نسبت بی خوابی باعث ایجاد افسردگی می شود. اگر دارای فرزند هستید بهتر است بدانید که تنظیم خواب به موقع برای فرزندان خطرات ابتلا به افسردگی را کاهش می دهد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  783
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۱۵
 • درسهایی از کودکم ...
  دو هفته پیش، همسرم برای کاری باید جایی می رفت و اولین بار بود که من باید تنها از پسر نه ماهه ام مراقبت می کردم. شاید به نظر ساده باشد، اما اولین بار بود که
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  766
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۷
 • چرا مدرسه برای رویارویی با دنیای واقعی آماده نمی کند
  هر فردی برای این که در اجتماع تبدیل به انسان بالغ، توانا و کارآمدی شود، باید روی مهارت های خود خیلی کار کند، مهارت های لازم در زمینه های مختلف را کسب کند، سخت تلاش کند تا خودش را برای زندگی آماده کند، تنها با مدرسه رفتن نمی توان تمام این مهارت ها را کسب کرد
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  731
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۱
 • نشانه های یک پدر و مادر نالایق
  بیشتر پدر و مادرها تمام تلاششان را می کنند تا فرزندانشان را خوب تربیت کنند و آن ها را سالم بار بیاورند. اما والدین هم گاهی مرتکب اشتباهاتی می شوند که در آینده منجر به بروز مشکلات جدی می شود. متأسفانه بعضی از پدر و مادرها گاهی فراتر از اشتباه قدم برداشته و به فرزندانشان آسیب های جدی می رسانند! بدون در نظر گرفتن این که چنین والدینی با منظور و هدف این کار را می کنند یا نه، بسیاری از این رفتارها باعث آسیب های عاطفی و روانی به کودک شده و روی آن ها تأثیر بسیار بدی می گذارد، حتی بعد از این که بزرگ شدند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1385
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۸
 • درمان طبیعی سرماخوردگی در نوزادان و کودکان نوپا
  وقتی کودکتان مریض می شود سریع نگران می شوید و او را به مطب دکتر یا بیمارستان می برید. اما ساعت ها انتظار در مکانی که پر از مریض است شما را در معرض میکرب بیشتری قرار می دهد و ممکن است خودتان هم بیمار شوید. کودکان در این حالت بی قراری کرده و این باعث می شود دیرتر درمان شوند. البته اگر کودکتان تب یا عفونت داشته باشد حتماً باید او را نزد دکتر ببرید، ولی علائم رایجی مثل گرفتگی و آبریزش بینی، سرفه های مداوم و حتی تب خفیف را می توانید با درمان های طبیعی در خانه درمان کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1176
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۲۳
 • تعریفی متفاوت از "پدر"
  همان طور که فرهنگ ما روز به روز تکامل پیدا می کند، نقش های ما به عنوان پدر و مادر، معلم، همسر و عضوی از جامعه هم تکامل و تغییر پیدا می کند. در میان این تکامل تدریجی، نقش پدر نیز از لحاظ مفهومی در حال تغییر است. پدران دوره معاصر، قالبی جدید و همیشه در حال تغییر دارند که در برابر انتظارات اجتماعی متناسب و سازگار می شود. آن ها بیشتر از گذشته درگیر پرورش و تربیت فرزندان و کمک به پیدا کردن راه حل برای مراقبت از کودکان در خانواده، شده و از آن لذت می برند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  911
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۱۷
 • راه های مقابله با وابستگی فرزندان به فناوری ها
  در سال 2015 تحقیقاتی بر روی موضوع وابستگی نوجوانان به فناوری ها شد و نتیجه‌ی این تحقیقات نشان داد که 56% از نوجوانان بین 17-13 سال چند بار در روز ، 6% از آنها به صورت هفتگی و تنها 2% از آنها کمتر آنلاین میشدند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  830
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۲/۲۲
 • پدر و مادر کامل
  آیا چیزی با عنوان پدر و مادر کامل وجود دارد ؟ بسیاری از مردم بر این اعتقادند که هیچکدام از والدین کامل نیستند و والدینی هم که با فرزاندانشان مشکلی نداشته باشند و در عین حال هم شاد باشند وجود ندارد و پدر و مادر بی عیب و نقص یک افسانه است .
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  969
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱/۲۹
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده