خانه

ثبت نام

فیلدهای اجباری
فیلدهای اختیاری
/ /
قوانین زیباکده
قوانین زیباکده

عضویت در این شبکه اجتماعی رایگان می باشد. در زیر قوانین این شبکه اجتماعی شرح داده شده است. اگر شما با این شرایط موافقید, لطفا تیک موافقت را زده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.گروه های کاربری :

مدیران : به عنوان مسئول اصلی ، وظیفه تعیین قوانین برای تالارها ، نظارت و هدایت تاپیک ها و بحث ها و احیانا حذف ویرایش یا انتقال بحث ها به تالار مربوط را بر عهده دارند .

ناظرین :به عنوان دستیار مدیران و بر اساس وظایف و دسترسی های تعیین شده در انجام امور مدیریتی و نظارت بر عملکرد کاربران به مدیران کمک خواهند کرد.

کاربران : عضویت “زیباکده” رایگان بوده و هر شخص بعد از عضویت در زیباکده میتواند به عنوان کاربر از کلیه امکانات ارایه شده در این شبکه اجتماعی استفاده کند. فعالیت در این شبکه اجتماعی برای کاربران منوط به رعایت کلیه قوانین تعیین شده توسط مدیران این وب سایت میباشد .

منع فعالیت سیاسی :

هر گونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد. 


زبان فارسی :

زبان اصلی این شبکه اجتماعی فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید . 
قوانین عمومی :

1- تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات و عکس مناسب جهت استفاده در پنل کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات یا عکس رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به تالارها قطع خواهد شد.

2- کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در تاپیک ها و پیام خصوصی از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي قطع خواهد شد.

3- عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ...

4- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

5- لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، تالار مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در تالار نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد.

6- لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين موضوع جداگانه مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک موضوع خودداري فرماييد .

7- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد.

8- لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن تاپيک ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک تاپيک عمومي باز کنيد.

9- از نوشتن يك سوال و يا يك نامه در تالار های مختلف خودداري كنيد. طبق قانون شماره 5 زیباکده مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن تالار نامه خود را ارسال كنيد. 


فعالیت های ممنوعه :

10- لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در تالارها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران و شبکه اجتماعی زیباکده و عرف حاکم به اجتماع ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.

11- هر گونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و ...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد!

12- هر گونه بی احترامی به کاربران ، مدیران یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي قطع خواهد شد.

در صورت تکرار قانون شکنی ، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت در جهت تخریب جو زیباکده و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی ؛ حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی ، برای این سایت محفوظ است

13- ما با افراد متخلف و spammer برخورد خواهیم کرد و خواهان حضور این قبیل افراد در بین خود نیستیم . “زیباکده” خوشحال خواهد شد تا هر روز بر عضو های دائمی و فعالش افزوده شود و برای کاربرانی که با هدف اشتراک گذاری علم و دانش در سطح وب فعالیت می کنند ، ارزش و اعتبار قائل می شود.

14- از پرداختن به مسايل حاشيه اي فروم و دخالت در نحوه مديريت جدا خودداري كنيد.

15- هر نوع تبلیغ و یا فعالیت به نفع سایتهای رقیب ممنوع است.

16- هرنوع دادن لینک به موسسات تجاری و ذکر آدرس و تلفن و ایمیل بدون قرار داد تجاری با زیباکده ممنوع است.

17- در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح زیباکده بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند ، دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد !

18- تا اطلاع ثانوی بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در كليه تالار ها ممنوع ميباشد.

19- لطفا از ليست كردن سايت هاي كرك - سريال – و ارز جدا خودداري كرده و مستقيما به آنها لينك فعال ندهيد.

20- در صورت مشاهده تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا بر خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق لینک گزارش پست نامناسب اطلاع دهید.


حریم خصوصی:

21-انتشار اخبار و حواشی مربوط به حریم خصوصی افراد چه معرف و چه غیر معروف ممنوع است.

22-انتشار اطلاعات خصوصی کاربران و هر نوع تفحص و کنجکاوی در این زمینه در زیباکده ممنوع است.

23-انتشار پیام های خصوصی در تاپیک ها ممنوع است و در صورت مشاهده محتوای نامناسب و یا غیر قانونی می بایست این مساله به ناظرین اطلاع داده شود.رعایت جو عمومی:

24- هرنوع ادامه دادن به مشاجره غیر منطقی و بکاربردن الفاظ نامناسب ، جبهه گیری شخصی ، توهین ، دروغ پراکنی، شایعه پراکنی ، رعایت نکردن جو صمیمانه زیباکده ممنوع بوده و رعایت نکردن موارد فوق ممکن است به دریافت اخطار ، مسدود شدن حساب کاربری به صورت موقت و یا دائم منجر شود.

25- هرنوع گروه بندی و یا جبهه گیری مشترک خصمانه له یا علیه کاربران ممنوع است.

26- استفاده از حسابهای کاربری متعدد متصل به یک IP ممنوع است.

تبصره : در صورت استفاده افراد درجه اول یک خانواده از یک کامپیوتر ، این مساله باید در اولین فرصت به اطلاع زیباکده رسانده شده و این ادعا از طریق مدارک شناسایی معتبر عکس دار اثبات و احراز گردد.
در این صورت حضور چند حساب کاربری از یک IP در زیباکده ممکن خواهد بود.

نکته: حتی پس از احراز هویت و حضور چند حساب کاربری از یک IP در زیباکده امکان حضور اکانتها در یک بحث در یک تاپیک به دلیل عدم امکان مانیتورینگ اشخاص حقیقی ممنوع خواهد بود.

27-هرنوع اقدام غیر قانونی ممنوع بوده و کاربران می بایست در صورت مواجهه با افراد خاطی و یا محتوای نامناسب در پستها و یا پیام های خصوصی خو را یکی از ناظرین یا مدیران زیباکده را در جریان قرار دهند و از ورود به مشاجره جداً خوداری نمایند.

28-هر نوع ترغیب کاربران برای ارتکاب به یک عمل خاص غیرقانونی و یا غیر عرفی ممنوع است.


29- هر نوع تلاش برای خراب کاری ، هک ، اسپای یا اسپم ممنوع بوده و با خاطی شدیداً برخورد خواهد شد.

30-هر نوع تلاش برای اخلال و یا بر هم زدن جو آرام حاکم بر زیباکده به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم ممنوع بوده و مرجع تشخیص آن ناظرین و یا مدیران زیباکده می باشد.


رفع مسئولیت :

31- مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها و ... ندارد.

32- مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و همکاران سایت به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا میکند.

33-زیباکده می تواند بدون توضیح و در هر زمان که صلاح بداند دسترسی یک یا گروهی از کاربران را مسدود نماید و یا تالار، تاپیک و یا پستی را حذف نماید و سابقه حضور در زیباکده برای کاربران حقوقی ایجاد نخواهد کرد. 
  

** در پایان زیباکده کاربران قانونمدار خود را با ارزش ترین دارایی خود دانسته و تمام تلاش و توان خود را صرف حفظ و ارتقا رضایت ایشان خواهد نمود.

با تشکر مدیریت و تیم زیباکده
برای ظاهر شدن دکمه ثبت نام، تایید را تیک بزنید.
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان