آموزش ترکیب رنگ مو

جراحی های زیبایی

 • تفاوت جراحی زیبایی با جراحی پلاستیک
  جراحی زیبایی با جراحی پلاستیک کاملاً متفاوت است. بسیاری از جراحان پلاستیک ترجیح می دهند جراحی زیبایی انجام دهند. به خاطر همین اغلب این دو اصطلاح با هم اشتباه گرفته می شود. جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک از نظر تخصص ارتباط نزدیکی با هم دارند، اما با هم یکی نیستند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1046
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
 • 4 نکته درباره عمل جراحی لاغری
  این عمل جراحی بسیار مهم است و قبل از انتخاب این روش مسائل زیادی را باید در نظر بگیرید.در اینجا به نکات مهمی درباره این عمل جراحی اشاره می کنیم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  9736
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۲/۱۷
 • به 7 روش بوتاکس شما را زیباتر می کند
  بسیاری از خانمها دوست دارند همیشه حتی زمانی که 60 ساله هستند جوان و با طراوت به نظر برسند. نه تنها خانمهایی که سن بالا دارند، بلکه خانمهای بین 30 تا 40 سال نیز از لوازم آرایش مختلفی استفاده می کنند تا چین و چروکهای هر چند کوچک صورتشان را بپوشانند.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  3260
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۸
 • با دنیای بوتاکس آشنا شوید
  بوتاکس یکی از سمومی است که برای انسان کاربردهای بسیاری دارد از جمله اینکه تزریق دوزهای بسیار کم آن میتواند از ایجاد چین و چروک در سنین جوانی پیشگيری کند و از پیشرفت آنها جلوگیری کند
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2705
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۵/۲۶
 • از این طریق میتوانید بینی زیبایی داشته باشید
  حتما تا امروز در میان اعضای خانواده یا دوستان خود افرادی را دیده اید که برای افزایش زیبایی ظاهر یا ایجاد تغییر، دست به دامن جراحان پلاستیک میشوند و به این ترتیب با ایجاد تغییر در سایز یا شکل بینی شان تصمیم میگیرند زندگی جدید و متفاوتی را تجربه کنند
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  6498
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۴/۱۹
 • تزریق پلاسمای غنی شده(سلول درمانی PRP)
  در کشورهایی از جمله امریکا، فرانسه، ژاپن، سویس و. این روش انجام میشود در این متد با استفاده ازخون خود فرد و کیت مخصوص، پلاسما بسیار غنی از پلاکت و فاکتور رشد تهیه میشود که با تزریق این ماده بصورت مزوتراپی و یا فیلر تاثیرات+ آن در نواحی مختلف بدست می آید
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4696
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۳/۲۰
 • با جراحی برجسته کردن گونه ها آشنا هستید
  برجستگی و فرم صورت برخی هنرپیشه‌های سینما، شما را برای تزریق ژل و برجسته سازی بخش‌های متفاوت چهره‌تان وسوسه میکند، پروتزهایی این روزها در بازار هست که میتوان با کارگذاشتن آنها در صورت، گونه‌ یا چانه، این بخش‌های صورت را برجسته‌تر کرد و به آن فرم دلخواه دست یافت
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2827
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۳/۵
 • جایگزین هایی برای بوتاکس
  برای داشتن ظاهری جوان تر ممکن است بوتاکس بهترین راه حل نباشد. تصمیم راجع به جراحی، از هر نوعش که باشد، باید با دقت و بدون هیچ عجله ای گرفته شود. خبر خوب این است که جایگزین های فراوانی وجود دارند که شما را از بوتاکس بی نیاز می کنند.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3048
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱/۷
 • بایدها و نبایدهای لیزر لیپولیز
  در چند سال اخیر تکنیک های استفاده از ارتعاشات اولتراسوند و حرارت نور لیزر توانسته راه خود را در خرد کردن و از بین بردن سلول های چربی در میان سایر درمان های چاقی باز کند که اختصارا به این تکنیک، لیپولیز یا خردکردن سلول های چربی می گویند.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2952
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۶
 • تشخیص عمل موفق بینی
  امروزه در روش‌های نوینی که به روش‌های تقویتی بینی معروف‌اند، سعی می‌کنیم تاحد امکان چیزی از بینی برنداریم؛ بلکه گاهی در بسیاری از موارد از بافت‌های خود بینی به بینی چیزی هم اضافه می‌کنیم و پیوند می‌زنیم.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  3021
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۵
 • انواع جراحی زیبایی پلک
  جراحی اصلاحی پلک یک جراحی زیبایی است که به منظور اصلاح این تغییرات و ایجاد ظاهری جوانتر و شادابتر انجام می شود، باعث بهبود قابل توجهی در ظاهر فرد شده و قیافه ای جوانتر و سرحال تر به فرد میبخشد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3959
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵
 • آشنایی با روش میکرودرم ابریژن
  در اين روش کل پوست را در معرض تماس با يک ماده معدني بي ضرر که همان پودر اکسيد آلومينيوم مي باشد قرار مي دهيم که اين پودر با داشتن کريستالهاي ريز خود باعث مي شود که پوست ساييده شده و بافتهاي مرده از بين رفته و ترميم پوست فعال گردد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4602
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۰/۴
 • درمان چروک دور لب ها چیست؟
  یکی از اولین نشانه‌های افزایش سن، ایجاد چروک‌های مختلف روی سطح پوست بدن است. در میان چروک‌های سنتی که روی صورت ایجاد می‌شود، چروک دور لب‌ها بیش از سایر چروک‌ها، بالا رفتن سن را نشان می‌دهد
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2914
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۰/۳
 • انواع عمل زیبایی بینی
  جراحی زیبایی بینی به دو روش بسته (closed)و باز(open) قابل انجام است.در دهه های گذشته روش بسته متداولتر بود ولی با معرفی تکنیک های نوین و قابلیت اجرای این تکنیک ها توسط جراحی باز امروزه گرایش به انجام جراحی باز بیشتر شده است.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  6165
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۹/۲۲
 • آشنایی با انواع جراحی های زیبایی
  در چاقی های بزرگ و حجیم شکمی که معمولا بیرون زدگی بد فرم یا آویزانی دارند و به دلیل حجم زیاد چربی و افتادگی پوست به انواع ساکشن و لیپولیز جواب نمی دهند
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  17378
  9 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۹/۱۵
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده