آموزش ترکیب رنگ مو

سینما ، تئاتر و تلویزیون

 • ماندگارترین فیلم های تاریخ سینما
  پدرخوانده پدرخوانده بهترین به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا که بر اساس رمانی به همین نام از ماریو پوزو که در سال ۱۹۶۹ نوشته شده، ساخته شده‌ است. بازیگران فیلم مارلون براندو، آل پاچینو، رابرت دووال، دایان کیتن و جیمز کان هستند. در سالهای بعد قسمت دوم و سوم این فیلم نیز ساخته شد.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  431
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
 • 10 تا از پرفروش ترین فیلم های 2013
  سال 2013 هم پایان رسید و در این سال 10 تا از فیلم ها به عنوان پرفروش ترین ها معرفی شدند.در ایجا این 10 فیلم را به شما معرفی می کنیم تا اگر تا الان آنها را تماشا نکردید ، در برنامه های آخر هفته خود بگنجانید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  11493
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴
 • میزبان و مهمان این هفته: (زیباکده و اصغر فرهادی)
  ما در زیباکده، هر هفته میزبان غیرحضوری یکی از بازیگران و خوانندگان و هنرمندان کشورمان خواهیم شد، پس هر هفته با ما همراه شوید تا شما را با زندگی و بیوگرافی افراد برجسته کشورمان آشنا کنیم (این هفته با اصغر فرهادیکارگردان و فیلم‌نامه‌نویس همراه شوید).
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2604
  11 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
 • میزبان و مهمان این هفته: (زیباکده و حمید گودرزی)
  ما در زیباکده، هر هفته میزبان غیرحضوری یکی از بازیگران و خوانندگان و هنرمندان کشورمان خواهیم شد، پس هر هفته با ما همراه شوید تا شما را با زندگی و بیوگرافی افراد برجسته کشورمان آشنا کنیم (این هفته با حمید گودرزی بازیگر سینما همراه شوید).
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1773
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰
 • میزبان و مهمان این هفته: (زیباکده و فاطمه معتمدآریا)
  ما در زیباکده، هر هفته میزبان غیرحضوری یکی از بازیگران و خوانندگان و هنرمندان کشورمان خواهیم شد، پس هر هفته با ما همراه شوید تا شما را با زندگی و بیوگرافی افراد برجسته کشورمان آشنا کنیم (این هفته بافاطمه معتمدآریابازیگر سینما همراه شوید).
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3338
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴
 • میزبان و مهمان این هفته: (زیباکده و لیلا حاتمی)
  ما در زیباکده، هر هفته میزبان غیرحضوری یکی از بازیگران و خوانندگان و هنرمندانکشورمان خواهیم شد،پس هر هفته با ما همراه شوید تا شما را با زندگی و بیوگرافی افراد برجسته کشورمان آشنا کنیم (این هفته با لیلا حاتمی بازیگر سینما همراه شوید).
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  5085
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۷
 • کارت دعوت جشن عروسی بازیگران
  كارت عروسی یكی از یادگارهای شیرین هر مراسم عروسی است، عروس‌ و دامادها هم سعی می‌كنند سنگ‌ تمام بگذارند، اما همه یآنها از عشق می‌گویند از عهد و پیمان دو همسفر برای ادامه راه پر پیچ و خم زندگی در كنار همدیگر.
  تعداد نظر:  2
  تعداد بازدید:  17880
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده