آموزش ترکیب رنگ مو

مقاله

هنگام استفاده از دستگاه خود پرداز ATM به این نکات توجه کنید

تعداد بازدید : 5956 نفر
همه ما در بیشتر روزها با دستگاه خودپرداز سر و کار داریم و استفاده از این دستگاه باید با دفت و امنیت انجام شود.امروز می خواهیم به شما چند نکته را یادآوری کنیم تا در این زمان به آنها توجه کنید و در امنیت بیشتر کارهای بانکی خود را از طریق دستگاه خود پرداز ATM انجام دهید.

1.دیرقت به تنهایی از دستگاه خودپرداز استفاده نکنید.
سعی کنید اگر احتیاج ضروری به دستگاه داشتید ، یک نفر را همراه خود داشته باشید تا امنیت شما را تضمین کند.در غیر این صورت از این کار اجتناب کنید چون خطرات زیادی شما را تهدید کند.خودپرداز

2.مواظب افراد پشت سر خود باشید
در زمانی که می خواهید رمز خود را وارد کنید ، مواظب باشید تا افرادی که در پشت شما هستند ، فاصله خود را رعایت کنند و امکان مشاهده رمز شما برای آنها وجود نداشته باشد.اگر احساس خطر کردید یا از استفاده از آن خودپرداز انصراف دهید و یا بعد از استفاده ، رمز خود را تغییر دهید.

3.در مکان های خلوت استفاده نکنید.
دستگاه هایی که در مکان های خلوت هستند و رفت و آمد کم است خودداری کنید.سعی کنید به خودپردازهایی که افراد دیگر در حال استفاده از آن هستند بروید.

4.زمانی که کارت شما در دستگاه ماند ، فقط با شماره اضطراری بانک تماس بگیرید.
در بعضی مواقع ، کارت شما در دستگاه خودپرداز گیر می کند.در این لحظه با زدن دکمه های دیگر سعی در بیرون آوردن کارت نکنید و فقط با شماره اضطراری آن بانک تماس بگیرید و اطلاع دهید.

5.پول نقد را سریع در کیف خود قراردهید.
زمانی که از دستگاه خودپرداز برای گرفتن پول نقد استفاده می کنید، پس از دریافت پول ، آن را سریع در کیف خود قرار دهید .

اختصاصی سایت زیباکده

   1
نظرات کاربران : تعداد0
Share
برچسب ها : زندگی ,
نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
نظر شما :

 
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده