خانه

4 ورزشی که هر دختری باید انجام دهد

 • برای هر دختر خانمی داشتم اندام زیبا از اهمیت خاصی برخوردار است و برای داشتن بدنی سالم و زیبا کارهای زیادی انجام می دهند.برای رسیدن به این هدف لازم است تا چند حرکت ورزشی را هر روز  و به طور مرتب انجام دهید که ما 4 مورد از این ورزش ها را به شما معرفی می کنیم.

  1.شنا سوئدیورزش
  این حرکت باعث ایجاد ماهیچه در شانه ها می شود و به بازو های شما فرم و شکل زیبایی می دهد و شما می توانید لباس های بدون آستین را به راحتی و با اعتماد به نفس بپوشید و همین طور باعث صاف شدن شکم شما هم می شود.

  2.بارفیکس
  برای انجام بارفیکس احتیاج به مصرف انرژی زیادی هست تا خود را به بالا بکشید و باعث می شود بدن شما کشیده تر و زیبا تر به نظر بیاید.با اینکه این حرکت سخت است ولی ارزش این همه تحمل را دارد.

  3.وزنه
  انجام حرکات همراه با وزنه باعث می شود تا عضله سازی در بدن شما بیشتر انجام شود.حرکت نشست و برخاست همراه با وزنه باعث فرم گرفتن قسمت پایین تنه می شود.

  4.دراز نشست
  یکی از حرکات مهم برای دختر خانم ها ، دراز نشست است چون باعث می شود شکم صاف و زیبا داشته باشند.اگر این کار را هر روز انجام دهید ، با چربی های شکم و پهلو خداحافظی می کنید و در هنگام پوشیدن شلوار جین دچار مشکل نمی شوید.

  هر روز این حرکات را انجام دهید تا از اندام زیبای خود هر روز لذت ببرید و هر لباسی که دوست دارید بدون نگرانی و دردسر بپوشید.

  اختصاصی سایت زیباکده

  برچسب ها تناسب اندام , ورزش ,
     2
نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
 • درج نظر
   
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2020 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان