خانه
227

بهترین روانشناس کودک

 • ۲۳:۳۸   ۱۳۹۸/۹/۹
  avatar
  کاربر جديد|1 |20 پست

  بهترین روانشناس کودک در تهران و یا در سایر شهرها مانند مشهد ، شیراز و اصفهان، همه و همه باید دارای یک سری ویژگی های اخلاقی و حرفه ای برای بهترین روانشناس کودک باید باشند.

  خلق و خوی شخصی یک روانشناس و مشاور کودک بر روند ارتباط و معالجه و بهبودی کودک تاثیر گذار خواهد بود. هر مشاوره و روانشناس کودک قادر است با نظر به مشخصه‌ها و قابلیت‌ها و مهارت‌های خویش در موفقیت و درمان نتیجه بخش بسیار موثر باشد. از سویی دیگر ، هر مشاور و روانشناس کودک قادر است برخوردار از خصوصیاتی باشد که یک ارتباط عالی و خوب و اثربخشی را پایه گذاری کند. این خصوصیات عبارتند از:

  • تخصص و علم بهترین روانشناس کودک

  فردی که می‌خواهد به عنوان روانشناس و روانشناس با فرزند شما در ارتباط باشد می‌بایست در رابطه با وهله‌ها و مراتب تکامل کودک ، درباره‌ی ترس‌ها و انتظارات و مسائل ذهنی ممکن در هر رده‌ی سنی واقف و مطلع باشد. تعلیمات و دوره‌های ویژه‌ی کاری ارتباط درمانی را با بچه‌ها گذرانده باشد. هر شخصی که می‌خواهد در جایگاه روانشناس کودک با فرزند شما سروکار داشته باشد بدون شک می‌بایست با اقدامات و راهکارها و دیدگاه‌های نوین و پیشرفته در عرصه‌ی ارتباط و سروکار با کودک با نظر به رده‌های سنی مختلف کودکان واقف و مسلط باشد.

  • برقراری یک رابطه مطلوب بهتری روان شناس کودک

  دقیقاً مشابه هر ارتباطی ، شما در ارتباط با روانشناس و مشاور کودک احتیاج به رابطه‌ی دوستانه و صادقانه و مطمئنی دارید. زمانی که شما با احساس اطمینان و آسودگی مشکلات خود را بازگو می‌نمایید و فرزندتان آسوده خاطر از احساس آرامش و بدون هراس در نزد آن شخص ، اعمال و حرکات و تفکرات خود را بروز می‌دهد معالجه و بهبودی کودک سریع‌تر و با روند خوب‌تری به پیش خواهد رفت و در این حالت به نتیجه و پاسخ مطلوب‌تری نیز دست خواهد یافت.

  • بهترین روان شناس کودک در تماس با کودک درون است

  روانشناس و روانشناس کودک ، با آنکه فرد بزرگسالی است اما می‌بایست عالم و جهان بچگی خویش را در درون خود حفظ نماید. چرا که بخشی از منش و کار و زندگی  وی را کودکان به وجود می‌آورند. این حفظ ارتباط به مفهوم کودکانه بودن و باز آمدن زمان بچگی نیست ، بالعکس به معنی را به صحیح و بی‌واسطه با عالم بچگیست. در این حالت ، امکان تماس و رابطه نتیجه بخش و توفیق یافته در طی مشاوره و درمان فزونی خواهد یافت. در این حالت موقعیت و اسبابی برای بچه‌ها به وجود می‌آید تا از عواطف و هیجانات فعلی خود شناخت پیدا نمایند و با آن‌ها روبه‌رو شوند و بتوانند به تدریج آن‌ها را کنترل نمایند.

  • ویژگی پذیرندگی بهترین روان شناس کودک

  در صورتی که قصد داریم به یافتن مسائل فردی و نهفته باطنی ترغیب نماییم ، در جایگاه مشاوره و روانشناس ضروری می‌باشد که برخورد و کنش قبول کننده‌ای داشته باشید. با این شیوه اطمینان بچه‌ها به سمت شما جلب خواهد شد و راحت‌تر با مشاور و روانشناس ارتباط برقرار می‌نمایند.

  منبع :

  https://hooshenik.com/بهترین-روانشناس-کودک-در-تهران-معرفی-شد/

 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2020 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان