خانه
1.56K

بهترین سبک زندگی یا لایف استایل

 • ۱۶:۰۳   ۱۳۹۸/۸/۱۵
  avatar
  کاربر جديد|1

  بهترین سبک زندگی یا لایف استایل بسته :

  کسانی که در این گروه جای می گیرند و شمار آن ها هم در اجتماع اندک نیست ، همه ی فکر ، توان و قابلیت ها و استعداد های خود را محصور و اسیر ساخته اند. که این موضوع یا به صورت ناخودآگاه و یا متاثر از محیط و وضعیتی است که آنان در آن پرورش و بزرگ شده اند می باشد. این دسته از اشخاص به جایی در زندگی خود می رسند که خودشان را از زندگی مهجور و جدا کرده اند. به طور نمونه ، حیوانی که در جنگل زندگی می کند را در صورتی که به باغ وحش برده و در قفس زندانی و حبس کنند.

  نخست از لحاظ روانی و ذهنی مشوش می شود و پیوسته درصدد آن است که از هر راهی خود را از قفس رها سازد اما پس از طی مدت زمانی به تدریج به وضعیت فعلی خود و در بند بودن عادت کرده و دیگر درصدد آزادی و رهایی از وضعیت و محیط فعلی خود نیست و شکایت و دلخوری خود را از وضعیت و محیط موجود تنها با خشونت و عصبایت آشکار می سازد. زندگی این دسته از اشخاص هم مشابه مثال ذکر شده است. آنان خود را در قفس محصور و اسیر کرده و همه ی استعداد و انرژی و توان درونی خود را در قفس محبوس و در برخورد با دیگر افراد راضی و خوشحال و موفق امکان دارد احساس خوبی نداشته باشند.

  این افراد به طور کلی فراموش کرده اند که راهکاری جهت خلاصی و رهایی از قفس خودساخته پیدا کنند و پرسش های خود را به صورتی غلط با برداشتی نادرست از خود سوال کنند که چرا دیگران از موقعیت اجتماعی خوبی برخوردارند و یا چرا دیگران موفق اند و یا … . در صورتی که این افراد می بایست از خود سوال کنند که چطور قادرند از این وضعیت و قفس خودساخته آزاد شده و سبک زندگی خود را عوض و اصلاح نمایند تا همانند دیگر افراد به رضایت و لذت و آرامش دست یابند و موفق شوند. هنگامی که در جهت تغییر و تحول در سبک زندگی خود گام بردارند به تدریج متوجه خواهند شد که چه چیزی از زندگی می خواهند و به توانمندی و استعدادهای خود واقف خواهند شد.

  بهترین سبک زندگی همراه با رفاه و آرامش :

  این گروه از اشخاص به درجه ی تقریباً مطلوبی از رضایت در زندگی خود دست یافته اند. از خودباوری خوبی بهرهمندند و سبک زندگی مناسب و قابل قبولی برای خود انتخاب و ساخته اند اما زندگی این دسته از افراد اغلب گرفتار روزمرگی می شود و پیوسته به این می اندیشند که چرا از زندگی خوب خود آن چنان خوشحال و خشنود نیستند؟ چرا زندگی خسته کننده شده و در یک مسیر صاف بدون هیچ هیجان و تحولی همچنان ادامه می یابد؟

  بهترین سبک زندگی میلیونر نابغه:

  زندگی این دسته اشخاص با انگیزه و اشتیاق زیادی در جریان است و رضایت و لذت عمیقی را در زندگی خود احساس می کنند و پیوسته در پی آنند که هر روز یک درجه از سطح کنونی خود بالاتر رفته و ترقی نمایند. آنان هنگامی که به یک سطح بالاتر از حس خشنودی و لذت در زندگی خود دست می یابند ، این لذت و خشنودی را نتیجه ی آن چیزی که کسب کرده و به دست آورده اند نمی دانند ، برعکس این رضایت را متاثر از تلاش ها و مسائل و چالش هایی می دانند که در زندگی با آن ها مواجه شده اند.

  از این رو حس خشنودی و شادی آنان بادوام و همیشگی است و روزهای زندگیشان با یکدیگر متفاوت است. برای همین است که نبایست تنها حس شادی و خشنودی خود را بر پایه دست یافتن به آرزوها و اهدافتان تنظیم کنید ، زیرا هنگامی که به آنان رسیدید جزو گروه دوم خواهید شد و به تدریج گرفتار روزمرگی خواهید شد. اما هنگامی که شخصیت خود را به شکلی پرورش و رشد دهید که پیوسته در پی آموختن ، چالش ها و تجربه های تازه باشد ، تمام روزهایتان با یکدیگر متفاوت خواهد شد.

  این سبک زندگی اثربخشی قابل توجهی در سلامت جسمی شما خواهد داشت و سبب بهبود جریان خون در بدن و کارکرد مغز را بهبود می بخشد و به درجه ی خوبی از رضایت و لذت و شادی برسید.

  منبع :

  hooshenik.com/بهترین-سبک-زندگی-یا-لایف-استایل

  ویرایش شده توسط زیباکده در تاریخ ۲۲/۱۱/۱۴۰۲   ۱۰:۵۹
 • leftPublish
 • ۱۵:۵۱   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
  avatar
  nea
  کاربر جديد|1 |5 پست

  سلام چطوری باید تو توییتر پست بزارم؟


  لطفا بگین ثمین هستم.


  به اشتراک گذاشته شده از تایم لاین nea
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان