خانه
392

بهترین فیزیوتراپی کایروپرکتیک دیسک کمر مچ دست ۰۲۱۲۲۶۴۳۷۵۸

 • ۱۳:۰۵   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
  avatar
  کاربر جديد|9 |36 پست

  دکتر سپیده ترامشلو از امریکا ۰۲۱۲۲۶۴۳۷۵۸

  فعالیت:

  کایروپراکتیک به درمان ستون فقرات و مفاصل بدن که شامل دیسک های کمری-گردنی،تنگی کانال نخاعی-کارپال تونل،یا نشانگان مچ دست،تنیس ال بو،آرتروز،سردرد،میگرن،گرفتگی های عضلانی،پارگی وآسیب دیدگی تاندون،زانوها،سرشانه،خارپاشنه،گوش درد و غیره کی پردازد.

  ستون فقرات از جمجمه تا دنبالچه تشکیل شده که توسط قویترین گیگامنت ها وتاندون ها حفاظت می شود که بین مهره های ستون فقرات،دیسک هایی از جنس کارتینیج فیبری قرار گرفته است.

  این ستون فقرات از سه قسمت تشکیل شده است:سرویکال که در ناحیه ی گردن-توراسیک که بین گردن و کمر و لامبار که در ناحیه ی کمری قرار گرفته است.در ناحیه ی گردنی ۷مهره ی سرویکال در ناحیه ی کمری۵مهره ی لامبار و مابین آنها ۱۲مهره توراسیک قرار گرفته است.بعد از ناحیه ی کمری یک استخوان به اسم ساکروم و یک استخوان به اسم دنبالچه قرار گرفته است.

  همانطور که گفته شد مابین مهره های ستون فقرات دیسک هایی قرار گرفته است که از دو قسمت تشکیل شده: قسمت داخلی:نوکليوس پالپوسوس و قسمت بیرونی:آنولوس فایبروس تشکیل شده است.

  زمانی که مایع داخلی دیسک خارج شده و فشار به لایه ی خارجی دیسک ها وارد می کند باعث فشار بر روی نخاع و یا ریشه های عصبی خارج شده از مابین ستون فقرات می گردد و باعث ایجاد درد در ناحیه ی کمری و پاها می گردد و می گویند فتق دیسک های کمری بیشترین بیرون زدگی در ناحیه ی مهره های ۴ و ۵ کمری و یا مهره ی ۵ یا ساکروم مشاهده می شود.

  هر مهره از قسمت پشتی و قسمت جلویی که بدن مهره نامیده می شود تشکیل شده مابین آن دو حفره ای وجود دارد که از این حفره نخاع رد می شود و ریشه های عصبی از این نخاع و مهره های ستون فقرات خارج شده و به قسمت های مختلف بدن انتشار می کند.

  دیسک کمر:

  با افزایش سن دیسک هایی که ما بین ستون فقرات کمری قرار گرفته شروع به از دست دادن آب و خشک شدن می نماید این عمل باعث کاهش فاصله ی بین مهره ها شده و بیرون زدگی های دیسکی وآرتروز را در ناحیه ی کمری ایجاد کند.

  دیسک های بین مهره ای می تواند بیرون زدگی های کوچک که بدون درد و علایم می باشد بیرون زدگی های بزرگتر که پروتوژن نامیده می شود و یا پارگی دیسک و جدا شدن آن که اکستوروژن نامیده می شود دردهای بسیار شدیدی را در ناحیه ی کمر و پاها ایجاد می کند. این دردها می تواند همراه با بی حسی-سوزن سوزن و یا ضعف و تیرکشیدگی را در ناحیه ی رشته های عصبی ایجاد کند.

  چیزهایی که می تواند باعث بیماری های دیسک های کمر می باشد شامل حادثه،زمین خوردگی،تصادف،آرتروز،عادت های غلط زندگی.

  به مدیریت:

  دکتر سپیده ترامشلو

   تلفن:

  ۰۲۱-۲۲۶۴۳۷۵۸-۶۰

  آدرس:

  تمیرداماد سر جردن پ ۳۱۵

  بهترین فیزیوتراپی کایروپرکتیک دیسک کمر مچ دست ۰۲۱۲۲۶۴۳۷۵۸

 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2020 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان