آموزش ترکیب رنگ مو
کپی لینک با موفقیت انجام شد
تعداد بازدید : 1047
آخرین پست تاپیک : ۱۱:۴۹   ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
صفحه مورد نظر

تاثیر بی نظیر یک فنجان از این نوشیدنی بر حافظه

به اشتراک گذاری در تگرام
کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :46496
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمت کاپ آشپزی کاپ عکاس برتر 
avatar
سپاس شده  : 47711
بر اساس یک مطالعه جدید کاکائو می تواند در جلوگیری از «از دست دادن حافظه ناشی از افزایش سن» کمک کند. مطالعه مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در نیویورک نشان می دهد که ازدست دادن حافظه، یک مشکل شایع در افراد مسن، است که باعث می شود حتی اسم های ساده مانند نام بستگان و یا جایی که کلید خود را گذاشتند بیاد نیاورند که می توان با تغییر غذا خوردن درمان شوند.


این مطالعه شامل 37 داوطلب بین 50 و 69 سال سن، و به دو گروه تقسیم شده است. یک گروه نوشیدنی های روزانه (900 میلی گرم فلاوانوئید نوشیدند، و از سوی دیگر تنها 10 میلی گرم فلاوانوئید در طول روز نوشید. پس از سه ماه، در گروه که فلاوانوئید زیاد تر نوشیده بودند نشانه هایی از سرعت و وضوح الگوهای بصری نشان داد. اسکن قبل و بعد از تست نشان داد که خون بیشتری به این منطقه از هیپوکامپ، که سلول های تازه مغز تولید شده وجود دارد.

شرکت کننده ای که در دهه 60 است، پس از سه ماه حافظه های معمولی مثل شخص 30 یا 40 ساله دارداین تحقیق در مجله آنلاین طبیعت علوم اعصاب منتشر شده، پژوهش نشان می دهد که علاوه بر این کاکائو برای قلب و عروق فواید زیادی دارد. با این حال، کارشناسان می گویند که این بدان معنا نیست که مردم باید بیشتر شکلات بخورند، چرا که محصول که در این آزمایش مورد استفاده قرار گرفت یک نوشیدنی ساخته شده از دانه های کاکائو بود.


صفحه مورد نظر
برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع بعد »
زیربخش
«  موضوع قبل
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده