خانه
202

فناوری جدید در تولید نردبان کابل

 • ۱۷:۰۰   ۱۴۰۱/۷/۱۰
  avatar
  کاربر جديد|0 |11 پست

  با کاربرد نردبان کابل ، صرفه جویی قابل ملاحظه ای در نیروی کار و همچنین افزایش سرعت قابل ملاحظه نصب در پروژه ها بوجود می آید .همچنین با ساخت و ورود قطعات جدید کاربردی در سیستم نردبان های کابل ، ضمن ایجاد سهولت و بالا بردن سرعت نصب , امکان ارزانتر شدن هزینه تمام شده پروژه ها که موضوع اصلی فکری تمام مجریان میباشد فراهم شده است.

  این سیستم محافظ سیم و کابل ،در واقع تحمیل استفاده از فناوری جدید برای تاسیسات و نوآوری در پروژه‌هاست .به عنوان مثال استفاده از بست‌های فنری درب سینی کابل و یا نردبان کابل مدل که بدون نیاز به ابزار خاص برای نصب و عدم نیاز به پیچ و مهره میباشد، سرعت نصب را تا 10 برابر سریعتر از مدلهای مرسوم در بازار افزایش داده است .

  در مقابل بست های مرسوم و متداول سنتی ، نیاز به ابزار و پیچ و مهره برای نصب داشته و ممکن است در شرایط کاری مختلف باعث ایجاد خطرات احتمالی ( سقوط ابزارو یا نیروی انسانی در ارتفاع ) گردد، بسیار به صرفه تر از لحاظ اقتصادی و زمانی و نتیجه آن سرعت بالای انجام کار و اتمام سریعتر مدت زمان پروژه میباشد.

  روند اخیر صنعت و فن آوری در حال تکمیل نیازهای خود در بخش صنعت سینی و نردبان کابل میباشد. این تغییرات در بخش هدایت و مسیر یابی سیستم محافظ سیم و کابل ، بخش زیر سطحی در کابل کشی ( ترانکینگ دفنی ) برای ایجاد نظم و زیبائی و همچنین مدیریت بهتر سیستم در محیطهای تاسیساتی صنعتی، تجاری و یا حتی مسکونی و برای هر نوع مکان دیگر انجام شده است.

  تفاوت عمده نردبان و سینی کابل در چیست

  سینی و نردبان کابل از جمله انواع مهم سیستم مدیریت سیم وکابل بوده که آن را می توانیم در پروژه های صنعتی و یا ساختمانی عظیم، جایی که تعدد سیم و کابل وجود داشته و نیاز به آرایش و نظم سیم و کابل می باشد ، مشاهده کنیم. همواره این سوال در ذهن متولیان صنایع مختلف از جمله صنعت برق بوده که تفاوت عمده این دو تجهیز یعنی سینی و نردبان در چیست ؟

  فناوری جدید در تولید نردبان کابل

  1-نردبان کابل از سازه نسبتا قوی تری ساخته شده است .

  2-پیکربندی آن آسان است ، به این معنا که مونتاژ قطعات آن به راحتی انجام می گیرد.

  3-گردش هوا در بین قطعات نردبان کابل به راحتی صورت می گیرد، از این رو استفاده از حداکثر ظرفیت حمل کابل مشکلی ایجاد نخواهد کرد .

  4-جهت ساخت نردبان کابل مواد اولیه کمتری مورد استفاده قرار می گیرد.

  5-با توجه به سازه آن نردبان می تواند تحمل بار بیشتری داشته باشد.

  6-نردبان های کابل عمدتا در مناطق صنعتی ، یا زیرزمین ها و غیره استفاده می شود که عمدتا مکانهای عمومی و یا در معرض دید نیستند.

  7-به دلیل استفاده از مواد اولیه کمتر طبیعتا نردبانها قیمت پایین تری نسبت به سینی دارند.

  سینی کابل :

  1-اگرچه سطح سینی های کابل تا به اندازه 70 درصد دارای سوراخ هستند ، اما در مقایسه با نردبان جابه جایی هوا به درستی صورت نمیگیرد ، پس باید به ظرفیت حمل کابل آن توجه داشت و تمام سطح آن را با کابل پر نکرد.

  2-کابل ها در درون سینی کابل از نظر مکانیکی ایمن تر از نردبان کابل هستند.

  3-سینی های کابل زیبایی بیشتری داشته و در مناطق دارای دید عموم هم نصب می گردند.

  4-سینی ها در رنگهای مختلف جهت هماهنگی با رنگ های به کار رفته در ساختمان می توانند ساخته شوند.

  5-سینی ها به دلیل استفاده از مواد اولیه بیشتر ، قیمت بالاتری دارند

  با مقایسه این تفاوتها با یکدیگر و ماهیت پروژه در حال اجرا از نقطه نظر دید آن و نوع کابل ها و میزان گرم شدن آنها در درون تجهیز، می توان نسبت به انتخاب این سیستم مدیریت و محافظت از سیم و کابل اقدام کرد.

  خرید سینی کابل

  ویرایش شده توسط زیباکده در تاریخ ۱۲/۷/۱۴۰۱   ۱۴:۵۹
 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2023 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان