خانه
7.83K

فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

 • ۱۲:۰۴   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  اگر دیدید بیگانه ای به زمین آمده تا برای اربابان فضایی اش گوشت انسان بفرستد، دانشمند دیوانه ای خودش را در کامپیوتر بارگذاری کرده، قهرمانی برای از بین بردن بیگانگی که می خواهند زمین را نابودکنند مجبو راست بارها و بارها یک جنگ را از نو آغاز کند، دانشمندانی که یک کرم چاله پیدا کرده اند و می خواهندسفر در فضا را دچار تحول کنند، نظافتچی قرار است پادشاه جدید کهکشان ها باشد و ... بدانید در انتهای سال 2014 هستید، سالی که تعداد فیلم های علمی - تخیلی آن یک سر و گردن بالاتر از سال های قبل است.

  اینها خلاصه داستان چند فیلمی است که قرار است در 365 روز آینده با آنها دیدار کنیم اما مطمئنا نه همه آنها. در این مدت ما قرار است با چند دوست قدیمی تر هم تجدید دیدار کنیمن که گودزیلا، ایکس من، سیاره میمون ها و اسپایدرمن و البته روبوکاپ جزو آنها هستند اما اگر فکر می کنیداینهمه داستان است، باید بگوییم اشتباه می کنید! چرا که سال 2014 سال فیلم های علمی - تخیلی وفانتزی است و بیشتر از اینها برای شما سوغاتی دارد.
 • leftPublish
 • ۱۲:۰۵   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  بازگشت نوستالژیک
  RoboCop
  کارگردان: جوزه پاجیلیا
  بازیگران: جوئل کینامن، گری الدمن، مایکل کیتون، ساموئل ال جکسون، ابی کرنیش
  اکران: 23 بهمن امسال

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  اغلب کسانی که دهه چهارم زندگی شان را تجربه می کنند با این نام آشنا هستند، پلیس آهنی! این فیلم، بارها و بارها از تلویزیون خودمان پخش و به یکی از محبوبترین فیلم های علمی - تخیلی بچه های آن دوره هم تبدیل شد. البته هنوز هم که داستان فیلم را می شنویم، میبینیم که حق داشتند.
  در آینده ای نه چندان دور (سال 2028) پلیس فداکار و خانواده دوستی به نام الکس مورفی در یکی از درگیری هایش با تبهکاران به شدت زخمی شده و همه منتظر رسیدن خبر مرگ او هستند اما شرکتی چند ملیتی به نام OmniCorp با پیشنهادی سر میرسند؛ پیوند اجزای زنده الکس با یک روبات نتیجه کار روبوکاپی است که قرار است گوش به فرمان ستاد فرماندهی پلیس و کسی باشد که آن را برنامه ریزی کرده اما دانشمندان خبر ندارند که هنوز خاطرات مورفی پاک نشده.
  حالا جوزه پاجیلیا برزیلی که با فیلم پلیسی دو قسمتی «جوخه ممتاز» نامش سر زبان ها افتاده، باسازی این فیلم را برعهده گرفته و قرار است بعد از 26 سال خاطرت به یادماندنی ما را دوباره زنده کند.
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۰۶
 • ۱۲:۰۹   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  انسان ها به کشتارگاه میروند
  Under the Skin
  کارگردان: جاناتان گلیزر
  بازیگران: اسکارلت جوهانسن، آنتونیا کمپبل، هیوجز، پل برانیگان
  اکران: 23 اسفند امسال

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  قهرمان فیلم «زیر پوست»، بیگانه ای است به نام ایسرلی (با بازی اسکارلت جوهانسن) که از طرف شرکت ثروتمندی به زمین فرستاده شده تا برای آنها انسان شکار کند. او برای این کار سراغ مسافرانسرگشته ای میرود که وسیله نقلیه ندارند و منتظر این هستند که کسی به صورت رایگان آنها را به مقصدشان برساند اما قسمت وحشتناک ماجرا اینجاست که شکار شدگان بعد از تحویل فلج شده وآنقدر به آنها غذا میخورانند تا به موجود فربه ای تبدیل شوند. حالا آنها غذای بسیار لذیذی برای بیگانگانی هستندکه برای رسیدن به غذایشان لحظه شماری میکنند.

  جاناتان گلیزر، کارگردان کم کار سینمای جهان که فیلم «تولد»ش یکی از معدود فیلم های مشهور اوست، فیلمنامه را از روی کتابی به همین نام اقتباس کرده که در سال 2000، یعنی زمانی که منتشر شد، همه منتقدان نویسنده اش منایکل فبر را ستودند آنها طنز سیاه فبر را پسندیدند و آنرا نقدی بر سیاست هایی مثل بنگاه های اقتصادی بزرگ، کشاورزی متمرکز و تباهی طبیعت دانستند.
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۰۹
 • ۱۲:۱۰   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  جهیش یافته ها در تونل زمان
  X-Men: Days Of Future Past
  کارگردان: برایان سینگر
  بازیگران: هیو جکمن، جیمز مک آووی، مایکل فاسبندر، جنیفر لورنس، النپیج
  اکران: 2 خرداد 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  با احتساب دو فیلم سینمایی ولوورین، فیلم «روزهای گذشته آینده» هفتمینفیلم از سری مردان - ایکس است که روی پرده خواهد آمد. از قرار معلوم داستان این فیلم ادامه ای است برای دو قسمت «آخرین ایستادگی» (2006) و «درجه یک» (2011) اما با این پیش فرض کهق رار است شرح حال تعدادی از مردان - ایکس باشد که بین گذشته و حال شان در رفت و آمد هستند. آنها قصد دارند با رفتن به گذشته جلوی اتفاقاتی را بگیرندکه آینده جهش یافته ها و انسان ها را تغییر می دهد و از فلاکتی که در آن گرفتار هستند، رهایی می بخشد.
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۱۰
 • ۱۲:۱۳   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  دانلود تکمیل شد
  Transcendence
  کارگردان: والی فیستر
  بازیگران: جانی دپ، مورگان فریمن، ربکا هال، کیت مارا
  اکران: 16 آبان 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  دانشمندی به نام دکتر ویل کستر (جانی دپ) که درباره هوش مصنوعی تحقیق می کند، در عطش این است تا ماشینی خلق کند که بتواند ادراک و هوش جمعی داشته باشد. اگرچه در این میان مخالفان پیشرفت های تکنولوژی او را هدف قرار داده انداما این باعث مین شود کستر بیشتر ترغیب شود تا بههدفش برسد. علاوه بر این، کستر می خواهد خودش هم بخشی از این تکنولوژی جدید باشد، بنابراین بدنش را در یک کامپیوتر دانلودمی کند اما این آزمایش از او یک موجود غیرقاتبل کنترل می سازد. این فیلم اولین تجربه فیلمنامه نویس و کارگردانآن است. هر چند در پشت صحنه آن، کریستوفر نولان به عنوان تهیه کننده حضور دارد.
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۱۳
 • ۱۲:۱۴   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  در جستجوی غذای از دست رفته
  Interstellar
  کارگردان: کریستوفر نولان
  بازیگران: متیو مک کاناهی، ان هنوی، جسیکا جستین، مایکل کین
  اکران: 16 آبان 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  مثل اغلب کارهای نولان که تا اکران نشوند نمی شود فهمیدشان، هنوز مشخص نیست که در این فیلم قرار است دقیقا با چه چیزهایی روبرو شویم. تنها چیزهایی که مشخص شده این است که طبق معمول خودش کارگردان است، برادرش نویسنده و همسرش تهیه کننده و البته به جای فیلمبردار همیشگی اش والی فیستر که در باکس قبل نقش کارگردان را دارد، هویت فن هویتما را جایگزین کرده. نقش اول هم به منیو مک کاناهی رسیده و کلیت ماجرا درباره این است که عده ای از فضانوردان دل به دریا زده و به کرم چاله ای می روند تا شاید بتوانند برای سیاره در حال مرگشان منبع غذای جدیدی بیابند.
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۱۵
 • leftPublish
 • ۱۲:۱۶   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  دکمه continue را بزن!
  Edge of Tomorrow
  کارگردان: داگ لایمن
  بازیگران: تام کروز،امیلی بلانت، بیل پکستون
  اکران: 16خرداد 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  داگ لایمن در نقش کارگردان فیلم(خویت بورن) و کریستوفر مک کوآری در نقش فیلمنامه نویس (مظنونین همیشگی) شما را به میدان جنگی دعوت می کنند که همانند بازی های کامپیوتری، قهرمان داستان باید پس از مرگش بارها و بارها زنده شود و مبارزه آن روز را از سر گیرد.
  ماجرا از این قرار است که سرهنگ ویلیام بیل کیج (تام کروز) که تا به حال جنگی را تجربه نکرده، در همان دقایق اولیه جنگ علیه بیگانگانی که قصد تخریب زمین را دارند، کشته می شود اما او به وسیله تجهیزاتی که برایش تدارک دیده اند، زنده شده وبه همان نقطه آغاز می رسد تا جنگ را از ابتدا شروع کند اما با این تفاوت که او حالا تجربه بیشتری دارد و بهتر می تواند مبارزه کند.
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۱۷
 • ۱۲:۱۸   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  به گودزیلا سلامی دوباره می کنیم
  Godzilla
  کارگردان:  گرت ادواردز 
  بازیگران: آرونتیلور - جانسون، برایان کرنستون، ژولیت بینوش
  اکران: 26 اردیبهشت 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  اگر این فیلم فقط درباره هیولا بود من نقش را قبول نمی کردم»؛ برایان کرنستون بعد از اینکه در سریال Breaking Bad در نقش والتر وایت بسیار خوش درخشید و جایزه های بسیاری را برد، حالا اولین فیلم بلاک باسترش را تجربه میکند و ادعا دارد که فیلم گودزیلای جدید بیش از اینکه درباره خود هیولا باشد، درباره این است که چگونه افسار قدرت را به کنترل خود درآوریم ودر مقابل مادر طبیعت متواضع باشیم و آن را به آشغال دانی مبدل نکنیم که چنین هیولایی از آن بیرون بیاید این فیلم همزمانبا 60 سالگی تولد خود هیولا اکران خواهد شد.
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۱۸
 • ۱۲:۱۹   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  قهرمان جارو به دست
  Jupiter Ascending
  کارگردان: لاناواندی واچوفسکی
  بازیگران: میلا کونس، چَنینگ تیتوم، شان بین
  اکران: 27 تیر 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  از این دست قهرمان ها کم نداشتیم؛ از اینهایی که یکدفعه یکی از در تو می آید و به قهرمان داستان که هنوز نمیداند چه چیزی در درونش نهفته است، میگوید «پاشو بساطت را جمع کن، قرار است دنیایی را نجات بدهی»، یکی مثل بیلبو بگینز در هابیت «جوپیتر جونز» از این دست قهرمان هاست؛ او که یک مهاجر بدشانس روسی است، برای گذران زندگی مجبو راست سرویس های بهداشتی را تمیز کند اما یکدفعه سر و کله کین (تیتوم) پیدا میشود که میخواهد او را سر به نیست کند. کین به او می گویدکه ملکه کهکشان ها فکر می کند جوپیتر یکی از کسانی است که میتواند تخت و تاج او را بر هم بزند و برای همین به فکر کشتنش افتاده.
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۲۰
 • ۱۲:۲۱   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  این بار بدونتارانتینو
  Sin City: A Dame to Kill For
  کارگردان: فرانک میلر، رابرت رودریگوئز
  بازیگران: جسیکا آلبا، جاش برولین، جوزف گوردون - لویت، اوا گرین، میکی رورک، بروس ویلیس
  اکران: 30 مرداد 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  بدون حضور افتخاری تارانتینو، فرانک، میلر و رابرت رودریکوئز ساخت قسمت دوم فیلم شگفتی ساز «شهر گناه» را شروع کردند فیلم دنباله ای است برای ماجراهای قسمت اول.
  البته بهتر است بگوییم از روی دومین کتاب مصور میلر «بانویی که به خاطرش می کشم» قرار است فیلم ساخته شودو خود میلر قرار است به صورت اختصاصی بخش هایی را به فیلمنامه اضافه کند. همانند قسمت اول، فیلم به صورت چند اپیزود ساخته می شود (این بار چهار اپیزود) و ارجاعاتی هم به اتفاقات فیلم اول داده خواهد شد. حالا باید ببینیم قسمت دوم «شهر گناه» میتواند همانند قسمت اول همه را شگفت زده کند یا بیشتر قصد تخریب خاطرات ما را دارد؟
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۲۱
 • ۱۲:۲۳   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  کیسه جدید مارول
  Guardians of the Galaxy
  کارگردان: جیمز گان
  بازیگران: برد لی کوپر، وین دیزل، جان سی، رلی، کریس پرَت
  اکران: 10 مرداد 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  مارولی ها که از کنار مرد عنکبوتی، هالک، مرد آهنی و انتقام جویان توانسته اند حسابی خزانه شان را پر پول کنند، این بار سراغ پروژه ای جدید رفتند تا شاید راه های تازه ای برای کسب درآمد پیدا کنند،محافظان کهکشان اقتباس تازه ای است از یکی از معروفترین کتاب های مصور شرکت مارول به همین نام که همانند انتقام جویان، محفلی است برای جمع شدن تعداد زیادی قهرمان و ضد قهرمان و تبهکار.
  البته در این سری خبری از بچه های انتقام جویان مانند مرد عنکبوتی نیست (هر چند نقشه هایی برای ورود آنها هم کشیده شده) و بیشتر شخصیت های آن برای شما جدید خواهند بود.
  علاوه بر این تم داستانی آن برخلاف انتقام جویان فضایی تر و علمی - تخیلی تر است که جلوه های ویژه به مراتب سنگین تری را میطلبد.
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۲۴
 • leftPublish
 • ۱۲:۲۹   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  ♥♥♥دنباله دارها♥♥♥

  The Amazing Spider-Man2
  اکران: 12 اردیبهشت

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  پیتر پارکر (اندرو گارفیلد) همچنان در حال متعادل کردن زندگی دوگانه اش است که سروکله چند دشمن جدید پیدا میشود: الکترو (جیمی فاکس) و دشمن قدیمی اش (هری آزبورن) اما او کم کم متوجه میشود پشت این دو دشمن قوی تری نهفته است که اس کارپ نام دارد البته به غیر از مرد عنکبوتی، قسمت جدید کاپیتان آمریکا هم اکران خواهد شد.


  The Hobbit: There and Back Again
  اکران: 26 آذر 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  در آخرین قسمت این سگانه، بعد از اینکه درف ها و بیلبو بگینز موفق می شوند به گنج ها دست پیدا کنند، دشمنان تازه ای بر سر راه شان قرار میگیرند پادشاه الف ها و گابلین ها، آنها هم سهم خودشان را از این سرمایه هنگفت میخواهند و این نوید یک جنگ بزرگ را میدهد. آیا ما دوباره به سرزمین میانه باز میگردیم؟


  The Hunger Games: Mockingjay
  اکران: 30 آبان 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  آغاز یک پایان؛ طبق سنتی که رواج پیدا کرده، آخرین کتاب فانتزی کودکان معمولا دو فیلم میشود برای «هری پاتر و گرگ و میش» این اتفاق افتاد و حالا عطش مبارزه در آن گرفتارت شده، در این قسمت کتنیس و دو دوستش خود را آماده میکنند تا پایان یک کار را آغاز کنند؛ پایان حکومت دیکتاتوری را!


  Transformers: Age of Extinction
  اکران: 6 تیر 93

  فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

  خلاصه:
  مایکل بی، کارگردان سری ترنسفورمرز بالاخره تصمیم گرفت مسیر این سری را تغییر دهد حالا هم شخصیت های انسانی تغییر کرده و دیگر خبری از سم و دوستانش نیست و هم قرار است بوبات های جدیدی ببینیم از همه مهمتر قرار است خط داستانی هم تغییر کند حالا باید ببینیم این تغییرات، سری ترنسفرمرز را به کجا میکشاند!
  ویرایش شده توسط Nanayi joon در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۲   ۱۲:۳۳
 • ۱۲:۵۶   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  pari san
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|7775 |5225 پست
  نانا جون میشه توی این تاپیک یا یکی دیگه معرفی فیلمای روز رو ادامه بدی ؟
 • ۱۳:۰۳   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  حتماً با کمک شما دوستان عزیزم، خیلی فکر خوبی کردی پریسان جان
 • ۱۳:۰۹   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  pari san
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|7775 |5225 پست
  آخه من خودم فیلم بازم
 • ۱۰:۵۸   ۱۳۹۲/۱۲/۲۶
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  خوب پس بفرمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااائید پرسیان جونم، شما هم بزار
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2023 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان