خانه
106

قیمت دستگاه استرچ پالت دروازه ای (دکل گردان)

 • ۲۱:۴۱   ۱۴۰۲/۸/۸
  avatar
  کاربر جديد|0 |130 پست

  دستگاه استرچ پالت دروازه ای می تواند به عنوان یکی از دستگاه های بسته بندی مورد نیاز برای کسب و کار شما جهت بسته بندی محصولات بزرگ، سنگین و فوق سنگین باشد. طراحی انتخاب شده برای تولید این مدل از دستگاه استرچ به صورت استاندارد می باشد و به نسبت دیگر مدل ها دارای تفاوت هایی می باشد. این تفاوت مربوط به این است که یک دکل متحرک برای این استرچ در نظر گرفته شده است تا بعد از این که شما محصول را بر روی صفحه ی دستگاه قرار دادید دکل به دور پالت چرخیده و بسته بندی محصول را با استفاده از فیلم استرچ انجام دهد.

  استرچ پالت دروازه ای چیست و چه کاربردی دارد؟

  استرچ پالت دروازه ای

  استرچ پالت دروازه ای یکی از مدل های دستگاه استرچ پالت می باشد که شما می توانید با خرید این دستگاه بسته بندی و سلفون پیچی محصولات بسیار بزرگ و حجیم را برای شما فراهم می کند تا دیگر نگران آسیب دیدن محصولات تولیدی خود در برابر تغییرات شرایط محیطی اعم از نور خورشید، باران، گرد وغبار، رطوبت نباشید و بتوانید بدون دردسر محصولات را انبار و یا این که به دست مصرف کنندگان برسانید. طراحی انتخاب شده برای استرچ دروازه ای به گونه ای می باشد که باعث می شود تا باعث چرخش ستون به دور پالت شود. هم چنین باید به این موضوع توجه داشته باشید که این دستگاه برخلاف دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دارای یک محیط بسته می باشد و زمانی که قرار است بسته بندی محصولات انجام شود پالت های محصولات از در ورودی در نظر گرفته شده برای استرج وارد بخش اصلی (مرکز) دستگاه می شود تا مراحل مربوط به بسته بندی انجام شود. با توجه به این که به نسبت دیگر مدل ها پیشرفته تر می باشد باعث می شود تا قیمت دستگاه استرچ پالت افزایش پیدا کند.

  نحوه کارکرد استرچ پالت دروازه ای به چه صورتی می باشد؟

  نوع کارکرد دستگاه به گونه ای می باشد که در ابتدای کار اول پالت محصولات توسط جک پالت، لیفتراک و یا نوار نقاله به بخش مشخص شده در دستگاه منتقل می شود. کارکرد این دستگاه همانند دستگاه استرچ صفحه گردان می باشد و برای شروع سلفون پیچی نیاز است تا نایلون استرچ را به بخش از استرچ متصل کنید و بعد از آن با فشار دادن دکمه ی روشن شدن دستگاه فرآیند بسته بندی آغاز خواهد شد و دکل دستگاه به دور پالت می چرخد. زمانی که دکل در حال چرخش می باشد بسته بندی محصولات را انجام می دهد و برای کامل شدن فرآیند و محصور شدن کامل پالت از پایین ترین نقطه تا بالاترین نقطه بازوی متحرک نقش اصلی را دارد. شما می توانید با استفاده از بخشی که برای تنظیم و کنترل دستگاه در نظر گرفته شده است هم سرعت دکل گردان را تنظیم کنید و حتی می توانید سرعت حرکت سلفون را به سمت بالا و پایین را تنظیم و کنترل کنید. هم چنین قابلیت تنظیم توقف سلفون در بخش پایین و در قسمت بالا در زمان های متفاوت را دارد.

  نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در داخل تابلو برق از دو عدد تایمر استفاده شده است. هدف از در نظر گرفتن این دو بخش جهت تنظیم مکث استرچ بخش پایین پالت و بالایی پالت می باشد.

  دستگاه استرچ پالت دروازه ای

  کارکرد دستگاه در صورتی که قرار باشد از نوار نقاله استفاده شود نیاز است تا در ابتدای کار لیفتراک پالت را بر روی نوار نقاله قرار دهید در این صورت پالت محصولات به صورت اتوماتیک برای بسته بندی محصولات وارد دستگاه می شود. در صورتی که یک پالت دیگر امکان نصب بر روی نوار نقاله را دارا می باشد. پالت اولیه وارد دستگاه می شود و اپراتور نایلون استرچ را بر روی پالت می چسباند و بیرون می آید. بعد از این دستگاه را برای شروع کار آماده می کنید بعد از اتمام مراحل مربوط به بسته بندی اپراتور نایلون دستگاه را پاره می کند و پالت خود به خود از دستگاه خارج می شود و پالت دیگر برای بسته بندی وارد دستگاه می شود. پالت بسته بندی شده برای جا به جایی نیاز به استفاده از لیفتراک دارد. 
  با توجه به این که دستگاه استرچ پالت نیازی به ایجاد حرارت ندارد گزینه ی مناسب برای استفاده در کسب و کارهای مختلف می باشد ولی ممکن است به نسبت مدل شیرینگ حرارتی شفافیت مد نظر شما را نداشته باشد.

  stretch-pallet.com/product/3/استرچ-پالت-دروازه-ای

  ویرایش شده توسط زیباکده در تاریخ ۹/۸/۱۴۰۲   ۱۱:۱۰
 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2023 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان