خانه
26

مشاوره انلاین متخصص اعصاب و روان

 • ۱۱:۵۴   ۱۴۰۱/۵/۱۲
  avatar
  کاربر جديد|1 |24 پست

  احتیاج به مشاوره اعصاب و روان منوط به افراد خاص نمی شود. تمام انسان ها، فارغ از مردن بودن یا زن بودنشان؛ ممکن است نیاز به مشاوره و راهنمایی با یک روانپزشک پیدا کنند. 

  مشاوره های اعصاب و روان رده بندی سنی مخصوصی را شامل نمی شوند و افراد مختلفی در هر سنی ممکن است با مشورت و کسب راهنمایی از روانپزشک بتوانند در قبال مشکلاتی که با آن ها مواجه هستند؛ راه حلی موثر پیدا کنند.

  در جهان شگفتی های امروز حتی والدین از بدو تولد فرزندان خود به دنبال آگاهی از روش های تایید شده و موثر تربیتی می باشند و تمایل دارند در این راستا از افراد آگاهی مانند روانپزشکان راهنمایی کسب کنند.

  حیطه کاری روانپزشکان بسیار متنوع است و این خصوصیت سبب شده است تا نیازهای مختلف افراد پاسخ داده شوند. شاید این باور قدیمی که؛ مگر من دیوانه یا روانی هستم که به روانپزشک مراجعه کنم؟! از سکه افتاده باشد.

  دیگر چه کسی به این جمله کلیشه ای و بی محتوا باور دارد؟ آیا تا به حال فردی را ندیده اید که بدون هیچ مشکل روحی یا روانی خاصی با یک روانپزشک مشاوره داشته باشد؟!

  گاهی مشاوره و راهنمایی با متخصص اعصاب و روان به منزله پیشگیری و ممانعت از ایجاد شرایط روحی متشنج یا وخیم شدن اوضاع روانی افراد؛ دارد.

  mavarateb.com/link/254

  ویرایش شده توسط زیباکده در تاریخ ۱۲/۵/۱۴۰۱   ۱۴:۴۵
 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2022 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان