خانه
151

هزینه تنگی واژن چقدر است؟

 • ۲۰:۱۶   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰
  avatar
  کاپ قدمت 
  کاربر جديد|10 |82 پست

  هزینه تنگی واژن چقدر است؟ از سوالات اصلی مراجعه کنندگانی که قصد انجام این عمل را دارند. در پاسخ به این سوال باید گفت هزینه این عمل نیز مانند سایر عمل‌های جراحی به عوامل بسیاری بستگی داشته و تعرفه ثابتی ندارد. از عوامل موثر روی هزینه تنگی واژن می‌توان به محل جراحی، تجربه و تخصص پزشک، روش جراحی و... اشاره نمود. پزشک مورد نظر با بررسی شرایط بیمار در جلسات مشاوره به این سوال که هزینه تنگی واژن چقدر است پاسخ خواهد داد. در ادامه نکات کمک‌کننده جهت تخمین هزینه‌های حدودی را بیان نموده ایم‌.

  هزینه تنگی واژن

  هزینه تنگی واژن با روش‌های مختلف چقدر است؟

  معمولا افزایش سن یا انجام زایمان تغییراتی در ساختار بدنی خانم‌ها ایجاد خواهد کرد‌. یکی از قسمت‌های بدن که دچار تغییر خواهد شد واژن است. خانم‌ها به دنبال تغییر این اصلاحات تمایل به انجام عمل تنگی واژن نیز دارند. تنگی واژن با روش‌های مختلفی انجام‌ می‌شود و هر‌ روش هزینه مخصوص به خودش را دارد.

  معمولا پزشک در پاسخ این سوال متقاضیان که هزینه تنگی واژن چقدر است، روش‌های مختلف تنگ کردن واژن را توضیح می‌دهد. (تنگ کردن واژن با دکتر حدادی)

  روش های مختلف تنگ کردن واژن عبارتند از:

  روش های جراحی

  تمامی عمل‌های جراحی مربوط به تنگ کردن واژن همراه با بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی انجام ‌می‌شوند. فرد پس از انجام جراحی نیاز است به مدت ۱ الی ۳ روز  در بیمارستان بستری شود. همچنین به معاینه توسط پزشک و رعایت توصیه‌های پزشک نیاز دارد. حتی ممکن است داروهای مختلفی برای فرد تجویز شود و  فرد مجبور به استفاده مکرر از مسکن‌ها شود.

  به طور قطع تمامی موارد گفته شده به دستمزد جراح نیز اضافه شده و هزینه عمل را تا حدودی بالا می برد. پس تکنیک هر جراح و انواع جراحی مانند پرینورافی، تنگ کردن با نخ و ... که انجام میدهد نیز متفاوت بوده و این موضوع هم روی هزینه نهایی این عمل تاثیر‌میگذارد.

  روش‌های غیر جراحی

   استفاده از روش‌های غیر جراحی برای تنگ کردن واژن نیز مرسوم است. روش‌های بدون نیاز به جراحی برای تنگ کردن واژن عبارتند از استفاده از ژل‌های تنگ کننده واژن و تمرینات کیلگل. این روش‌ها به نسبت سایر روش‌ها هزینه کمتری را شامل می شوند.

  لیزر

  لیزر نیز یکی از روش‌های تنگ کردن واژن است. هزینه تنگ کردن واژن به وسیله لیزر معمولا از روش‌های دیگر بیشتر است زیرا تجهیزات مخصوصی برای این روش نیاز است.

  هزینه تنگی واژن

  هزینه تنگی واژن در تهران چقدر است؟

  در پاسخ به این سوال که هزینه تنگی واژن چقدر است، باید گفت هزینه این عمل در تهران با شهرستان متفاوت است. با توجه به این که کلینیک‌ها در تهران به نسبت شهرستان ها مجهزتر و دارای امکانات بیشتری هستند، ممکن است این عمل در تهران هزینه‌های بیشتری در پی داشته‌باشد.

  علاوه بر امکانات کلینیک سابقه متخصصان نیز در شهر‌های بزرگی مثل تهران معمولا بیشتر بوده و جراح بر‌حسب تجربه و سابقه خود ممکن است هزینه بیشتری دریافت کند. به طور کلی باید گفت هزینه‌ها بر اساس خدماتی که فرد دریافت می‌کند متفاوت است.

  هزینه تنگی واژن به چه عواملی بستگی دارد؟

  هزینه تنگ کردن واژن به عوامل بسیاری مربوط است که عبارتند از:

  تجهیزات

  تجهیزات پیشرفته نیز ممکن است روی هزینه اثر بگذارند و موجب افزایش هزینه نهایی شوند. افزایش هزینه به این دلیل است که تهیه تجهیزات بروز و نگهداری از آن‌ها نیز نیازمند هزینه است که این هزینه به این طریق تامین می‌شود.

  تخصص و مهارت پزشک

  دستمزد یک پزشک با سابقه بیشتر به نسبت یک‌ پزشک کم‌تجربه بیشتر خواهد بود‌. یک پزشک با سابقه به سبب داشتن مهارت بالا به هنگام انجام جراحی هزینه بیشتری دریافت خواهد‌کرد. باید گفت که کیفیت کار پزشک با سابقه به سبب مهارت و تجاربی که در سال‌های کاری خود کسب کرده بیشتر بوده و به همین دلیل دستمزد او نیز بیشتر است.

  نوع و روش درمان

  همانطور که گفتیم تنگ کردن واژن روش‌های مختلفی دارد که هر ‌روش هزینه‌های متفاوتی را برای بیمار شامل می‌شود. مثلا روش لیزر به سبب این که به تجهیزات خاصی نیاز دارد، هزینه بیشتری نیز دارد. حتی ممکن است این جراحی همزمان با سایر جراحی ها مانند لابیاپلاستی با لیزر انجام شود.

  تعداد جلسات

  گاها بیمار برای دریافت نتایج مطلوب احتیاج به چندین جلسه مراجعه دارد که این موضوع موجب افزایش هزینه نهایی می‌شود.

  محل کلینیک

  بسته به مکان و امکانات، ممکن است هزینه‌های مربوط به کلینیک‌های مختلف نیز متفاوت باشد. هرچه تجهیزات و خدمات کلینیک بروزتر باشد هزینه بیشتری را جهت انجام عمل جراحی دریافت خواهد کرد.

  هزینه‌های پس از درمان

  داروهایی که توسط پزشک بعد از درمان تجویز می‌شود نیز روی هزینه‌های کلی اثر گذارند. ضمنا گاهی مراجعه‌کنندگان ترجیح می‌دهند به همراه تنگ  کردن واژن جراحی دیگری مثل لابیاپلاستی را نیز انجام دهند که این موضوع نیز روی هزینه نهایی موثر است.

  هزینه تنگی واژن

  جمع بندی

  برای پاسخ به این سوال که هزینه تنگ کردن واژن چقدر است، باید موارد بسیاری را بررسی کرد. تنگ کردن واژن روش‌های مختلفی دارد که هر کدام از این روش‌ها هزینه‌های متفاوتی را در بر می‌گیرند.

  باید گفت تنگ کردن واژن در شهر‌های مختلف هزینه متفاوتی دارد. به عنوان مثال در تهران به سبب داشتن کلینیک‌های بروز و مجهز ممکن است قیمت این عمل کمی‌ بالاتر از سایر شهرستان‌ها باشد. علاوه بر این موارد دیگری مثل تجربه پزشک و تعداد جلسات نیز روی قیمت نهایی این عمل اثر گذارند. برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی تنگی واژن دکتر نگین حدادی میتوانید با مطب ایشان تماس بگیرید. دکتر نگین حدادی متخصص زنان تجربه و مهارت بالایی در این زمینه دارد و میتواند بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنید.

 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان