خانه
6.8K

واکنش یک امام جمعه به حضور زنان پوشیه دار در تلویزیون

 • ۱۰:۴۹   ۱۳۹۳/۷/۱۶
  avatar
  کاپ آشپزی کاپ عکاس برتر کاپ قدمت 
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|48255 |46705 پست
  امام جمعه موقت اصفهان معتقد است که نباید حجاب را به گونه ای نشان داد که موجب تحقیر و طنز بشود.

    ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون

  حجت الاسلام رهبر درباره نمایش خانواده یك روحانی در تلویزیون با پوشیه گفت: به نظر من هم اینگونه موارد غیر عادی است. یعنی اگر یک روحانی با نکته ها و رفتارهایی که افکار عمومی آن را رد می کند و از نظر آن ها نوعی ارتجاع و تنگ نظری و کار غیر عادی است، کار جالبی نیست. خانواده روحانی هم باید در کنار او یک پوشش و حجاب اسلامی در حد آن مقداری که شرع مقدس الزام کرده است داشته باشند. زیاد تر از آن اگر باشد یک مقدار غیرعادی جلوه می کند و با افکار عمومی و با فرهنگ عمومی ما در تضاد است و ممکن است موجب زیر سوال بردن و نگاه های طنز آمیز و تحقیر آمیز و برداشت ها متفاوتی درباره این ها بشود. حجاب و پوشش باید عادی باشد چراکه پوشش غیرعادی ممکن است تبعات منفی در جامعه داشته باشد.

  ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون


  رئیس فراکسیون روحانیون مجلس هشتم همچنین درباره تصویری که از روحانیون در فیلم ها و سریال ها نشان می دهند: من معقتدم که آوردن روحانی و لباس روحانیت در فیلم و کارهای هنری و امثال این ها کار جالبی نیست. آن گونه که من احساس می کنم ، به نظرم شان روحانی را پایین می آورد. روحانی باید، کار کند، هدایت کند، باید در میان مردم باشد اما اینکه یک فردی بیاید لباس روحانی را بپوشد یا اینکه خود روحانی بخواهد در فیلم و سریال باشد با شئونات روحانیت مناسب نیست و من مایل نیستم که چنین کاری بشود اما شده است.

   

  تا حالا چند مورد داشته ایم و از فیلم «مارمولک» آغاز شد. ما همان زمان هم می دیدیم که این حرکت ها منافی با شان روحانیت است. اخیرا هم در در چند فیلم دیده ایم و آقای عبدی لباس روحانی پوشیده بود. این با شئونات روحانیت منافات دارد. البته باید این نکته را بگویم که عملکردی که برای این روحانیون گذاشته اند عملکرد بدی نبوده است و نقش منفی نبوده است اما اصولا روحانی نباید در صف هنرپیشه قرار بگیرد. مردم ممکن است با نگاه های خاص به آن توجه کنند.
   

 • leftAds
 • ۰۰:۰۱   ۱۳۹۳/۷/۱۷
  avatar
  صورتــــــــــــــــی
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|18887

 • ۱۹:۱۱   ۱۳۹۷/۷/۲۶
  avatar
  shakiba
  کاربر جديد|15 |23 پست
  واقعا آدم با خوندن این اظهار نظرها تاسف میخوره، حداقل میتونین ادب رو رعایت کنین...کلاغ سیاه، بی ریخت...یعنی کسایی که کل هیکلشون رو نمایش میدن و کیلو کیلو آرایش روی صورتشون هست خیلی زیبا و با فرهنگ هستن؟!!!
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2019 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان