خانه
173K

آرایش ابرو

 • ۲۱:۰۶   ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
  avatar
  کاربر جديد|0 |1 پست

  دوستان من یهسوال دارم 

  میخوام ابروهامو تیغ بزنم  میخواستم بدونم که با چی بکشم که مثل عروس ها بش

  همیشه راهنماییم کنین

 • leftPublish
 • ۱۶:۴۹   ۱۳۹۵/۲/۲۱
  avatar
  ronak n
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|13385 |16410 پست

  رنگ کردن ابرو

  با مداد ابرو و سایه های پودری می توان به طور موقت ابروها را رنگ کرد, اما هنگامی که موهایتان را به رنگ روشن تر رنگ می کنید,برای طبیعی نشان دادن رنگ ابروها و جلوگیری از تصنعی بودن آنها ,می توان آنها را رنگ کرد. رنگ کردن ابروها و روشن تر کردن آنها یکی از هنرهای آرایشگران حرفه ای است و به دلیل اینکه باید دقت لازم را برای این کار داشته باشند و از تماس رنگ با چشمها و پوست حساس اطراف چشم جلوگیری شود کاری سخت است و نیاز به تجربه دارد. در غیر اینصورت ممکن است به بینایی انسان صدمه وارد کند و یا برای جبران صدمه به ابروها و پوست هفته ها زمان نیاز است.

  به طورکلی افراد دارای موهای خرمایی و یا تیره مایل به مشکی ,باید به به دنبال رنگ های مشکی و تیره باشند. اگر موهایتان قهوه ای متوسط و یا خرمایی هستند می توانید ابروهایتان را به همان رنگ خرمایی  و یا یک درجه تیره تر در آورید. اگر ابروهایتان کم پشت هستند استفاده از مداد ابرو می تواند تجربه جالبی باشد. افرادی که موهای آنها قهوه ای روشن است نباید از قهوه ای تیره برای ابروها استفاده کنند در حالیکه خانم های با موهای بلوند می توانند از بین رنگ های بلوند تا رنگ های قهوه ای روشن  به دلخواه انتخاب کنند.

  * موهای روشن و ابروهای تیره انتخاب عاقلانه ای نیست.

  خانم هایی که موهای آنها پایه رنگ های قرمز دارد باید از رنگ های گرم قهوه ای برای هماهنگی موها و ابروها استفاده کنند.

  به طور کلی سعی کنید ابروهایتان را در چهار پایه رنگی نسبت به موها حفظ کنید: یا دو درجه روشن تر یا دو درجه تیره تر. و اگر بیش از این درجه ها را ترجیح می دهید از مداد ابرو و یا رنگ کردن کمک بگیرید.

 • ۱۴:۵۳   ۱۳۹۵/۲/۲۶
  avatar
  ronak n
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|13385 |16410 پست
  ‌ ( http://axnegar.fahares.com/axnegar/C9RCQzq3qmL4PE/377832.jpg ) ترمیم ابروی کم پشت و پرپشت شدن سریع ابروها

  ریزش ابرو و مزه در زنان و مردان یکی از عوامل تخریب کننده زیبایی است. برای ترمیم ابرو راه و روش های بسیاری در طب مدرن وجود دارد. طب سنتی هم توصیه های موثر بسیاری برای داشتن ابروهای پرپشت و درمان ریزش ابرو دارد. چند مورد از بهترین های درمان کم پشتی ابرو و مژه در این بخش جمع آوری شده است.

  راه و روش ترمیم ابروهای ریخته و پرپشت شدن ابروها با روغن گیاهی

  از مخلوط سیر و روغن زیتون استفاده کنید، باید سیر را در روغن زیتون خرد کنید و در جای تاریک قرار دهید بعد از یک هفته پس از صاف کردن روغن و جدا نمودن سیر ها محلولی بدست خواهید آمد که برای رشد ابروهایتان بسیار مفید است.

  رزماری هم جزء آن دسته از گیاهان است که در رشد ابرو بسیار مفید است. روغن رزماری اگر خالص و بدون افزودنی باشد بهترین محرک رشد ابرو به شمار می رود.

  رزماری برای ابرو و بهترین روغن برای ترمیم ابرو کم پشت در طب سنتی

  برس زدن ابرو هم در رشد موهای ابرو تاثیر بسزایی دارد بدین منظور باید یک برس کوچک آماده نموده و هر شب پیش از خواب به آرامی ابروهایتان را برس بزنید.

  روغن بادام هم جزء روغن های موثر در رشد ابرو و البته مژه است. روغن بادام البته اگر از نوع تلخ باشد تاثیر بیشتری خواهد داشت.

  روغن کرچک هم جزء آن دسته از مواد است که در رشد ابرو تاثیر بسزایی دارد. روغن کرچک به دلیل چسبندگی خاصش باید با یک تکه پنبه کوچک به ابرو مالیده شود و پس از آن بعد از دو تا سه روز تاثیرات فوق العاده آن ظاهر خواهد شد ولی تا 3 هفته باید ادامه پیدا کند .
 • ۱۴:۰۷   ۱۳۹۵/۳/۳
  avatar
  ronak n
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|13385 |16410 پست

  پرپشت کردن و زیبا کردن ابروها

  استفاده از روغن کرچک: یکی از بهترین و قدیمی ترین روش ها استفاده از روغن کرچک است که استفاده از ان تضمینی و کاملا تایید شده است. برای این کار با ماساژ مقداری روغن کرچک بر روی ابرو شاهد رشد موهای جدید در این ناحیه خواهید بود. روغن کرچک تاثیر زیادی در از بین بردن چروک های دور چشم دارد که از این لحاظ یکی از اسرار کار پزشکان زیبایی نیز به شمار می اید.

  استفاده از آب پیاز: یکی دیگر از بهترین روشها برای پرپشت کردن ابروها استفاده از اب پیاز است که ماساژ اب پیاز بر روی ابرو باعث گردش خون در این ناحیه شده و موجب ضخیم شدن و رشد موهای جدید می شود.

  استفاده از روغن نارگیل: استفاده از روغن نارگیل علاوه بر پرپشت کردن ابروها موجب تیره تر شدن ابرو ها هم می شود. روغن نارگیل یکی از بهترین دارو ها برای ترمیم موهای اسیب دیده و ضعیف است.

  آلوئه ورا: یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای رشد ابرو ها استفاده از گیاه آلوئه ورا است. 

  شیر: ماساژ شیر بر روی ابرو ها موجب تغذیه و رشد ابرو ها می شود.

  ویتامین E : ماساژ این ویتامین بر روی ابر موجب رشد ابرو ها و تقویت انها می شود. برای این کار یک کپسول از این ویتامین را باز کنید و با استفاده از برس ابرو ان را بر روی ابرو ها بکشید.

  آرایش ابرو

 • ۱۳:۴۶   ۱۳۹۵/۳/۹
  avatar
  ronak n
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|13385 |16410 پست
  چطور ابروها را پرپشت‌ تر  نشان دهید؟  اگر ابروهای‌تان کم‌پشت است می‌توانید آنها را با پودر، مداد و ژل مخصوص پر کنید. اگر سبزه هستید، ابروهای خود را روشن‌تر کنید و اگر بلوند هستید و موهای روشن دارید، ابروهای خود را کمی تیره‌تر کنید. اگر در این باره شک دارید، از رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای استفاده کنید که تقریبا به همه می‌آید. برای پاک کردن رنگ‌های اضافی از ضربه‌های کوچک در قوس ابروی خود با یک مداد ابرو استفاده کنید.
 • ۱۱:۴۷   ۱۳۹۵/۵/۱۸
  avatar
  ronak n
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|13385 |16410 پست

  👈11اشتباهی که همه در ارتباط با ابرو مرتکب میشوند...😘😍

  ۱. فکر میکنید ابروهایتان باید دقیقا قرینه باشند

  همه متخصص ها این شعار را تکرار می کنند : ابروها خواهر هستند، نه دوقلو. آن ها درست می گویند. سعی نکنید آنها را دقیقا مطابق یکدیگر کنید زیرا در نهایت ابروهایی باریک و نازک خواهید داشت.

  ۲. هرروز ابروهایتان را برمی دارید

  متخصصان در مرکز بلینک برو بار می گویند: باید بگذارید ابروهایتان تا آخرین حد ظرفیت خود رشد کنند و سپس نزد یک متخصص بروید تا برای شما ابرویی با شکل پهن تر در نظر بگیرد بطوری که در خانه هم بتوانید آن را حفظ و مراقبت کنید.

  ۳. ابروهایتان را قبل از حمام برمی دارید

  همیشه بعد از حمام آب گرم ابروهایتان را بردارید. (گرما + رطوبت= راحت تر جدا شدن موها)

  ۴. اشتباه کردن درباره طول ابرو

  از راهنمایی ما استفاده کنید تا طول درست را به دست آورید: بگذارید دو ردیف اضافه از مو زیر ابروهایتان رشد کند سپس از یک مداد برای اندازه گیری جایی که ابرو باید شروع شود ( پل بینی ) و جایی که باید تمام شود، استفاده کنید. (مداد را از پل بینی تا انتهای ابرویتان قرار دهید)

  ۵. اشتباه کردن درباره مکان قوس ابرو

  اگر مکان قوس ابرویتان را اشتباه انتخاب کنید، می تواند به طور جدی ظاهر شما را تحت تأثیر قرار دهد. برای پیدا کردن اینکه قوس ابرویتان باید کجا باشد، مداد را از روی پل بینی تان تا عنبیه چشم تان قرار دهید.

  ۶. برداشتن بالای ابرو

  شاواتا، متخصص ابروها می گوید: وقتی میخواهید ابروهایتان را در خانه مرتب کنید، تنها زیر ابرو و قوس آن را مرتب کنید و هرگز بالای آن را برندارید.

  ۷. هنگام برداشت ابروهایتان بیش از حد به آینه نزدیک می شوید

  اگر به هنگام برداشتن ابروهایتان زیادی به آینه نزدیک بشوید، در عوض اینکه کل شکل ابروهایتان نگاه کنید، به تک تک موها توجه می کنید. این کار می تواند برای شما یک ابروی نازک و ناهموار به دنبال داشته بشید. در عوض از یک آینه ی بزرگ استفاده کنید و هر ازگاهی چند قدم به عقب بروید تا بتوانید کل صورت تان را بینید ، نه فقط ابروهایتان.

  ۸. از شابلون ابرو استفاده می کنید

  بلینک بروبار میگوید: ” تبلیغات درباره ی این شابلون ها را باور نکنید، این شابلون ها برای شما ابروهایی مصنوعی درست می کنند که لزوما مناسب شکل صورت شما نیست.” در عوض به یک متخصص مراجعه کنید تا شکل ایده آلی مناسب با فرم صورت تان برایتان طراحی کند که بتوانید در خانه هم آن هارا مرتب کنید.

  ۹. ابروهایتان را در دوران عادت ماهانه تان وکس میکنید، بر می دارید و یا بند می اندازید

  در این موقع از ماه آستانه ی تحمل دردتان می تواند کاهش پیدا کند. به خودتان درد و ناراحتی کمتری بدهید و تا هفته ی بعد صبر کنید.

  ۱۰. رنگ اشتباهی انتخاب می کنید

  چه ابروهایتان را رنگ کرده باشید و چه برای رنگ آن ها از لوازم آرایشی استفاده می کنید، از این قانون استفاده کنید: اگر پوست تان روشن است، از رنگی تیره تر از رنگ موهایتان استفاده کنید. اگر تیره هستید، همان رنگ و یا رنگی روشن تر از موهایتان استفاده کنید. مهم نیست چه تناژ پوستی دارید، هرگز از مشکی استفاده نکنید.

  ۱۱. ابروهایتان را بیش از حد آرایش می کنید

  همیشه کمتر، بهتر است. آرایشگر پت مک گرت میگوید: “اگر ابروهای کم پشتی دارید از یک مداد بسیار تیز استفاده کنید و میان ابروهایتان را به صورت بسیار محو، پر کنید. شاواتا این حرف را تأیید میکند: ” ابروها روی صورت ما نیستند تا کاملا تکمیل شوند.” نباید آن ها را کنار بگذارید اما باید بدون زحمت و آرایش زیادی صورت تان را تحت تأثیر قرار دهند.

 • leftPublish
 • ۱۱:۵۱   ۱۳۹۵/۵/۱۸
  avatar
  ronak n
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|13385 |16410 پست

  👁👈روش های خانگی پرپشت کردن ابرو

  🗯معجزه زیتونی

  از فواید روغن زیتون زیاد شنیده اید اما شاید ندانید به رشد ابروهاهم کمک می کند. کافی است هر شب کمی روغن زیتون را با گوش پاک کن روی ریشه های قسمتی که ریخته، بمالید و فقط روی قسمت های خالی و جاهایی که می خواهید مو رشد کند، روغن بگذارید. بعد موهایابرو را با مسواک مخصوص شانه کنید و صبح روغن ها را بشویید.

  ✍ابروی ضخیم می خواهید!؟

  🗯چرب و چیلی شوید

  شما را نمی دانم اما من هرگز فکر نمی کردم با وازلین بتوان ابروها را تقویت کرد! کافی است دو بار در روز وازلین روی موهای ابروی تان بمالید تا تاثیرش را ببینید. البته وازلین بیشتر روی ضخامت مویابروها تاثیر دارد و آنها را ضخیم تر می کند؛ در نتیجه ابروها پرتر به نظر می رسند. اگر ابروهای باریک ولی پر و یکدست می خواهید، حتما این روش را امتحان کنید و از نتیجه اش لذت ببرید.

  ✍پرپشتی در کوتاه ترین زمان

  🗯بدبو اما موثر

  می خواهید ابروهای تان ظرف مدت کوتاهی رشد کرده، ضخیم و پرپشت شوند؟ با روغن کرچک به هردو خواسته تان می رسید. مقدار کمی از آن را روی ریشه ابروها مالیده، ماساژ داده و بعد ابروها را شانه کنید. البته اگر نمی خواهید دچار مشکل موی زائد شوید، فقط روی خطابروی تان را با این روغن ماساژ دهید. برای ماساژ سرانگشتان تان را به روغن کوچک آغشته کرده و در جهت خواب موها را روی ابرو بکشید طوری که ساقه و ریشه آنها را کمی آغشته کند.

 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان